MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Soundtrack do filmu - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Soundtrack do filmu (/temat-soundtrack-do-filmu)



Soundtrack do filmu - Gadziu - 14.04.2015

Czołem!
Zwracam się do Was, nie we własnym, a w imieniu grupy teatralnej Podwórkowa Arena Absurdu, której członkiem mam przyjemność być. Otóż na przestrzeni kilku miesięcy, przy współpracy z moim znajomym, grupa podjęła się realizacji aktorskiego filmu, na bazie jednej ze swoich sztuk. Film jest tworem non-profitowym, z budżetem domowym, stąd zwracamy się do ludzi, chcący podzielić się, nieodpłatnie, z nami swoją twórczością w postaci udźwiękowienia produkcji.
Poszukujemy utworów mogących posłużyć za ścieżkę dźwiękową do filmu. Akcja filmu rozgrywa się w czasach końca drugiej wojny światowej i opowiada o pewnej Żydówce, która uciekła z obozu i obecnie ukrywana jest przed hitlerowcami. Całość zdjęć zrealizowana została na terenie województwa świętokrzyskiego. Zamieszczam klika screenów:

[Obrazek: 2n8zk78.jpg]

[Obrazek: 2z8n66f.jpg]

[Obrazek: 2nkroqo.jpg]

[Obrazek: 2i1m5vd.jpg]

Wszystkich chcących wesprzeć naszą działalność swoją pracą, zapraszam do kontaktu. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.


RE: Soundtrack do filmu - Grisha - 14.04.2015

jakieś dane kontaktowe ?


RE: Soundtrack do filmu - Beatzer - 14.04.2015

Chętnie mógłbym. Podeślę próbkę, ocenisz, czy będzie dobra ;)


RE: Soundtrack do filmu - Cris - 14.04.2015

może i bym się skusił : ) aktualnie nie mam nic lepszego do roboty


RE: Soundtrack do filmu - Beatzer - 14.04.2015

No :) Można wykazać się swym stajlem i wirtuozerią <haha>


RE: Soundtrack do filmu - Knifeman - 14.04.2015

No Crisa bym tu widział

chyba nie będę mógł pomóc (nie z tym stylem :e ) ale życzę projektowi powodzenia i nie zrażajcie się trudnościami bo inicjatywa jest wspaniała.


RE: Soundtrack do filmu - Beatzer - 14.04.2015

Też od czasu kręce z chłopakami jakieś filmy, głównie tematyka wojenna. ;)


RE: Soundtrack do filmu - Audionysos - 17.04.2015

A to nie jest trochę lipa wrzucać do filmu gotowe utwory?? Rozumiem jeszcze jakieś krótkometrażowe, czy wstawka do jakieś czołówki to można coś dobrać, ale przy filmie pełnometrażowym?
Moim zdaniem muzyka w filmie powinna być dopełnieniem obrazu, nieść te same emocje... Jak można wyrazić w muzyce emocje filmu, którego się nawet nie widziało?


RE: Soundtrack do filmu - Gadziu - 19.04.2015

Witajcie!

Wybaczcie, że odpisuję dopiero teraz, ale mam ograniczone możliwości jeśli chodzi o dostęp do internetu. Jestem naprawdę ogromnie rad, że dostałem takie odpowiedzi. Chętnie podjąłbym współpracę z każdym, nie tylko przy tej produkcji, zajmuję się ogólnie kinem amatorskim.
Nie jestem twórcą filmu, który jest tematem tego wątku, dlatego wszystkich chętnych współpracować z naszym projektem, będę chciał skierować do naszej Pani reżyser. Jeśli moglibyście podać namiary na siebie w PW, byłbym wdzięczny. (Grisha - Twojego fb wysyłam właśnie do Pani reżyser)

"A to nie jest trochę lipa wrzucać do filmu gotowe utwory?? "

Mamy na uwadze to, że nasz film ma bardzo domowy charakter budżetu, stąd nie możemy wymagać, aby ktoś nam za darmo specjalnie tworzył muzykę, dlatego chętnie przyjmiemy chętnie każdą zaoferowaną pomoc. Tworzyłem trochę kina i nie ma problemu z użyciem gotowej muzyki we własnym obrazie, więc tu nie widzę żadnego problemu. Jeśli jednak ktoś chętnie stworzyłby dla Nas specjalną ścieżkę muzyczną, bylibyśmy wniebowzięci.



btw. jeśli ktoś chciałby ogólnie pomóc przy tworzeniu amatorskiego kina, to zapraszam również do kontaktu ze mną. Jak wspomniałem, tworzę kino amatorskie i obecnie mamy kilka projektów, które chętnie przygarną muzykę ^^


RE: Soundtrack do filmu - Cris - 20.04.2015

ok skoro nie chcecie żebym wam coś napisał od zera (a przecież dobrze wiedziałem że to projekt non profit) to nie chce sie w to bawić, gotowe utwory pisze do trailerów które jak wiadomo są budowane pod muzykę, co do namiarów na mnie macie moją stronę w stopce, będziecie chcieli to się odezwijcie ;)


RE: Soundtrack do filmu - Audionysos - 20.04.2015

<foch>
xD

Ale Cris... w sumie też mógłbyś dać szansę mniej doświadczonym ;)


RE: Soundtrack do filmu - Cris - 20.04.2015

no to śmiało Audio, działaj :) pokaż na co Cię stać


RE: Soundtrack do filmu - Gadziu - 21.04.2015

"skoro nie chcecie żebym wam coś napisał od zera (a przecież dobrze wiedziałem że to projekt non profit)"

Nigdzie nie napisałem, że nie chcę by ktoś nam coś pisał od zera. Po prostu uważam, że przy non profit od razu coś takiego wymagać byłoby nieco nietaktowne. Niemniej, jeśli mógłbyś skomponować specjalnie dla nas utwory, bylibyśmy wniebowzięci ^^


RE: Soundtrack do filmu - Megot - 21.04.2015

Jeśli jest taka możliwość to także chętnie zgłosiłbym się do projektu
http://soundcloud.com/megot-produkcja


RE: Soundtrack do filmu - Audionysos - 21.04.2015

(20.04.2015, 21:06)Cris napisał(a): no to śmiało Audio, działaj :) pokaż na co Cię stać

Akurat nie miałem na myśli siebie bo się na tym nie znam. Chyba, że chcieliby jakiś dnb... :P


RE: Soundtrack do filmu - Maciek - 22.04.2015

Ja nie widzę nic złego w wykorzystaniu gotowych numerów jako ścieżki dźwiękowej do filmu - przecież to dość popularny zabieg. Od siebie również mogę zaoferować jakiś repertuar - nue wiem tylko czy kręcicie filmy o mordercach, duchach, torturach i wampirach - bo to stanowi główne źródło moich inspiracji.
https://m.soundcloud.com/maciek1982