MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) (/temat-progressive-shingo-nakamura-hakodate-zoyo-remix)



Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 17.04.2015

Witajcie ^^
Zapraszam Was do odsłuchania mojej interpretacji remixu dla Shingo Nakamura. Czekam na Wasze opinie.
Pozdro!





RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - BeatDrops - 17.04.2015

;)Fajnie
Wydaję mi się że ten kick w intrze troszkę nie pasuje ale to kwestia gustu.Potem tak jakby brzmiał on trochę za cicho . Wejście fajne. Melodii w dropie miło się słucha.
Pozdrawiam ;)


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - gregwmusic - 17.04.2015

No NO nie myslalem że robisz takie plywaki :)
break piękny :)


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - Alex fat - 17.04.2015

Calkiem fajnie to wyszlo , aranż przejścia profesjonalne , niebede się czepial bo niema zabardzo do czego . :) pozdrow


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - DaveMilla - 17.04.2015

Kompletny i świetny remix.Idealnie nadaje się na hymn jakiejś większej imprezy.Produkcja na duży plus


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - Revnotes - 17.04.2015

Całkiem fajnie to brzmi, tylko dopieścić technicznie. Brakuje mi takiej masywności w dropie, jaką właśnie w pływakach potrafi osiągnąć Alex H.


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 18.04.2015

(17.04.2015, 23:30)Revnotes napisał(a): Całkiem dajnie to brzmi, tylko dopieścić technicznie. Brakuje mi takiej masywności w dropie, jaką właśnie w pływakach potrafi osiągnąć Alex H.

Nie od razu Rzym zbudowano, ale staram się podnosić sobie poprzeczkę. Skilsy same się nie zrobią :)


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - NaxOfficial - 18.04.2015

Melodia fajna, dałbym kicka mocniej a tak to bez zastrzeżeń ;)


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - Krzysiek1105 - 19.04.2015

Sympatycznie, lekko i przyjemnie. Break wyszedł Ci chyba najlepiej, nie ma się za bardzo do czego przyczepić, choć drugi drop mógłby być nieco inny od pierwszego.


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - Orbiteus - 19.04.2015

Jak dla mnie leady i reszta sa za glosne. Tracisz przez to dol ;) break kozacki ;)


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - HunchBread - 20.04.2015

Utwór świetny!

Brzmienie leadu w jest świetne, uwielbiam je. Strasznie mi się podoba przejście w 2:30.
Po prostu nie mam się do czego przyczepić ;)


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - Faden - 23.04.2015

Podoba mi sie, a zwlaszcza przejscia. Niemam zadnych przeciwskazan. Oby tak dalej...


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - Lubie To - 23.04.2015

Oby więcej taki produkcji :) , najwyżej moi poprzednicy napisali break świetny


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - UF_Glomma - 8.05.2015

jak dla mnie z tą kompresją przesadziłeś. ja wiem że to taki styl ale jednak musi być jakieś urozmaicenie. różne ratio na compresorze może. nie klarowne jak dla mnie. motywy z panem velocity gicior. aranżyk git, brzmienie, no ja bym przy tym nie polatał.


RE: Shingo Nakamura - Hakodate (ZOYO Remix) - Madtone - 13.06.2015

Pomysl bardzo interesujacy.

Leady w dropie powinni byc o wiele grubsze. Czyli zatrzymac aktualna synteze jako glowny dzwiek, ale dodac rowniez "szersze dzwieki", np. zdetunowana synteze, lub dodatkowy szum.

Fajnie tez by wygladalo jakbys dodal arpedzio w niektorych momentach :)

Pozdrawiam,
Madtone