MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nax - Yeah! (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Nax - Yeah! (Original Mix) (/temat-nax-yeah-original-mix)

Strony: 1 2


Nax - Yeah! (Original Mix) - NaxOfficial - 18.04.2015

Siemanko :D zapraszam do przesłuchania nutki którą wystawiłem na konkurs Spinnin' Records, mam wysokie miejsce także myślę że spoko nutka wyszła :D jak wam się podoba to też dajcie głosa :P macie linka: http://bit.ly/1DaWrKt
Pozdro, Nax ;)




Brak playera. Dziesięć postów w dwadzieścia minut. Tak z ciekawości - zsumowałem sobie czas trwania utworów które komentowałeś: 44 minuty 22 sekundy. Co ciekawe - skomentowałeś nawet utwór, o którego usunięciu twórca informował dwa posty wyżej.
Pytanie - czy chciałbyś aby ktoś komentował twój utwór słuchając go w połowie?
I nie - to forum nie jest od promowania. Gdyby każdy chciał tutaj tylko się promować to mielibyśmy dwa tysiące tematów bez jakiegokolwiek komentarza. Daj coś od siebie - to i inni podarują coś tobie.
Tak to działa. Tymczasem ostrzeżenie.
T-Sted



RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - nullname - 18.04.2015

1. Popraw link SC[wstaw w playera]
2. Ja pierd* ilu ludzi jeszcze będzie uznawać zasadę "byle ino do tej dziesiątki"? Nabijasz posty żeby wypromować swój kawałek. TYLKO.
A co do miejsca, błagam... Masz jedynie szczęście, bo ja do tego miejsca dodałbym minimum dodatkowe zero. Nie muszę cytować, ale chyba wiesz, że pierwsze miejsce nie oznacza wygranej - jak to powiadają - w konkursie, bo to konkurs nie jest i ostateczna opinia należy wyłącznie do nich, a na ich miejscu na pewne nie wydałbym.

Chaotycznie wykonane - tyle ode mnie.


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - NaxOfficial - 18.04.2015

się nie bulwersuj, sam nie masz wiele postów, napisałem prośbę tylko, nie musisz głosować, a i stronka chyba jest od promowania nutek ;) pozdro
proszę panie administratorze jest player, nut słuchałem, opcja przewijania działa, do nuty która została usunięta dodałem komentarz "gdzie jest ta nuta?" co oznacza że chciałbym ją usłyszeć i żeby osoba która umieściła post dała alternatywny link, pozdrawiam.


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - Loco - 18.04.2015

Za głośno, za głośno. Za dużo góry strasznie szczypie w uszy. Miks bardzo słaby. Aranż nie powala, wręcz jest nudny. Jeśli chodzi o stopę to chyba zgubiłeś ją w innym utworze. Jakieś dziwne te melodie, niezbyt przyjemne. Sounddesign również bardzo słaby. Na zachętę 1/5


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - Shutara - 18.04.2015

Nie mogę się nie zgodzić z Alkomatem w paru kwestiach. Spora część piosenki to zapychacze w postaci crashy, które robią niepotrzebne zamieszanie. Jakby był on jeszcze jakoś ładnie obrobiony, to rozumiem.
Moim zdaniem puszczenie przez pół utworu melodii opartej na dwóch dźwiękach nie sprawdza się zbytnio.
Ja już po intrze miałem dość, szczególnie że cały utwór bazuje na 2-3 synthach i wszystko leci "na jedno kopyto".
Te pojedyncze "wow" też średnio się ma do całości. Jeśli już, to więcej wokalu (chyba że w stems'ach dali samo WOW.wav) i jakoś go ładnie wpleść w utworze.
W drugiej części rzuca się w uszy ten pocięty wokal; zwróć uwagę że raz jest głośniej, raz ciszej. Za dużo efektów tam wpakowałeś i nie kontrolujesz tego.

Wstrzymam się od oceny w skali 1-5.


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - Xorbolanid - 18.04.2015

(18.04.2015, 14:02)NaxOfficial napisał(a): a i stronka chyba jest od promowania nutek ;)

Jaka stronka? Z chęcią bym zajrzał tam, jeżeli podasz link.


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - NaxOfficial - 18.04.2015

http:// http://bit.ly/1DaWrKt

to jest stronka na której głosujesz, nutek do wyboru do koloru, to akurat jest do mojej ale mozesz sobie przesluchac 1000 innych nutek i zagłosowac


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - Orbiteus - 18.04.2015

miks, balans i aranzacje do ogarniecia, bo nawet gdybym bardzo chcial to nie dalbym rady tego przesluchac ;D. Pracuj, pracuj, pracuj i wroc za 3 miesiace ;) Sam po pol roku zobaczysz jaki utwor wyslales, tylko musisz pracowac ;).


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - Zirds - 19.04.2015

Popracuj nad snarem bo jest okrutny jak rosyjska mafia. Melodia na lewym kanale brzmi tragicznie tak jak wokalowe przerywniki, które zaś brzmią jakby w ogóle ktoś je dokleił nie z tej bajki.

Niczym to mi nie brzmi...
Nie wiem gdzie to zbiera wysokie noty... chyba tylko na Beat Pork...


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - NaxOfficial - 19.04.2015

Stellar chłopie sam masz 3 nuty i nie brzmią one za fajnie, bass sprężynki ala manieczki, haty za wysoko, dźwięki jak byś brał z słabego jakością 3osx w fl'ce, melodię podstawowe, dupy nie urywają, krytykując kogoś nutę licz na odpowiedź :)


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - future villain - 19.04.2015

Krytykując kogoś zazwyczaj liczy się na to, że ten ktoś przyjmie ją jak facet. Poważnie myślisz, że jak masz 17 miejsce w konkursie na Spinnin' Records, to coś to znaczy? XD

[Obrazek: ny68s1.jpg]

Przypomnę ci, że jeszcze nikt na forum dla twórców muzyki nie wypowiedział się pozytywnie o twoim utworze.
Uwierz mi, że jedyne co będzie z tego kawałka, to konkursy typu kto dłużej wytrzyma. <haha>


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - NaxOfficial - 19.04.2015

Przyjąłem krytykę i skrytykowałem krytykującego czy to źle? Nie podoba się nie głosuj proste ;)

Ps. Dobry screen, pokazuje że ja awansuje do góry a osoby z forum nie mają słuchu, bye ;)


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - nullname - 19.04.2015

@Nax

Że porusza się np. w innym, gatunku to od razu nie znaczy, że nie jest dobrze. Napisaliśmy Ci czystą prawdę. Nie ze złości.

Źle znosisz krytykę. Fakt, faktem że ja nieco przesadziłem dot. tych 10 postów, ale bez przesady.
Stellar ma rację jak wszyscy inni. Faktycznie nie idzie tego słuchać. Masz mądre rady od innych użytkowników, jak np. Orbiteus - napisał coś, co mi każdy kiedy pisał. U mnie to zaowocowało. Po prostu ucz się. Z promowaniem poczekaj - po to jest to forum, żebyś się czegoś także nauczył.

Muszę to po prostu napisać. Stellar jest tak niecierpliwy, nie boi się własnego zdania. Zrozum - tego nie pomalujesz. Sam czasem mam ochotę go zjechać za to :P

PS: O co chodzi z "Melodiami podstawowymi", bo nie kapuje :O

#EDIT:
Cytat:Ps. Dobry screen, pokazuje że ja awansuje do góry a osoby z forum nie mają słuchu, bye

Na odwrót. To jest forum producentów, a producent rozpozna wszystko - uwierz, że kiedyś sam się będziesz śmiać z siebie, że kiedyś tam kłóciłeś się bezpodstawnie. Awansujesz, ale to i tak nic nie znaczy, bo prymitywy głosują z automatu, a my oceniamy bardzo głęboko. Nie zrażaj się :)


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - NaxOfficial - 19.04.2015

Ja też wyraziłem tylko opinie na temat jego nut, więc nie wiem o co jest spina, pozdro


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - Orbiteus - 19.04.2015

Zostawcie go juz ;P, predzej czy pozniej zejdzie na ziemie ;P


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - NaxOfficial - 19.04.2015

nie wiem jak to działa ale dostałem kolejne ostrzeżenie mimo że nikogo nie obraziłem, jestem tu obrażany przez innych a nikt inny ostrzeżenia nie dostanie, fajne te forum tyle wam powiem, już nic nie powiem bo znowu dostane ostrzeżenie za nie wiadomo co


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - Shutara - 19.04.2015

Och czyżby? :P
Pierwsze dostałeś za bicie postów na pałę, to raczej wiesz. Do bogatego w Homeryckie porównania sposobu oceniania Stellara każdy musiał się przyzwyczaić, więc nie widzę powodu aby próbować się bronić kontr-"krytyką". Szczególnie że SV bije na głowę większość z nas doświadczeniem jak i wiedzą z zakresu muzyki. ;) Do tego dochodzi lekko zawyżone mniemanie o swojej muzyce:
(19.04.2015, 11:55)NaxOfficial napisał(a): Ps. Dobry screen, pokazuje że ja awansuje do góry a osoby z forum nie mają słuchu, bye ;)

Nie jesteś pierwszy i ostatni, który wrzucił kiepski wałek, po czym dostał konstruktywną krytykę. Ty robisz z igły widły, bo dostałeś głosy od znajomych oraz innych producentów, którzy wyznają "i voted for your track, support me br0"

Jeśli dalej nie masz pojęcia, czemu "jesteś ofiarą" złych ludzi z forum, to nie mam pytań.


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - NaxOfficial - 19.04.2015

od ok 30 osob takie coś dostałem, znajomych tez nie mam dużo, miałem wiele przesłuchań i stąd mam te głosy, i tak krytyka krytyką ale wyśmiewanie? ja nikogo nie wyśmiałem, doświadczenie? hmm robię to od 6 lat więc nie mówmy tu o doświadczeniu człowieku ;)


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - nullname - 19.04.2015

Człooooooowieku :O ! 6 lat i takie coś? Nie wyśmiewam się, ale tooo wieeelkieee zdziwienie. Wiesz... ja 12 lat zajmuje się muzyką, ale nie produkcją. Chyba o to Ci chodziło. Doświadczenie bez efektu to nie doświadczenie. A co do przesłuchań. Co... jak pierdyliard przesłucha to będziesz na pierwszym miejscu? Dobra skończmy wszyscy. Dostałeś opinie nasze, ale że Ci nie podchodzą to szukaj błędu w sobie. Świat nie jest wyidealizowany.


RE: Nax - Yeah! (Original Mix) - Loco - 19.04.2015

(19.04.2015, 11:55)NaxOfficial napisał(a): Ps. Dobry screen, pokazuje że ja awansuje do góry a osoby z forum nie mają słuchu, bye ;)
Nie wiem czy wiesz ale SV ma więcej lat doświadczenia z muzyką niż ponad 90% użytkowników tego forum. Nie bez powodów posiada on rangę "Helpmate". Gdyby jego wypowiedzi były nierzetelne oraz niepomocne zapewne by nie posiadał takiego wyróżnienia.
Jak widzisz większość opinii o twoim utworze jest negatywna, nie wskazują one aprobaty użytkowników i na pewno nie jest to bez przyczyny. Jest wielu użytkowników z wieloletnim stażem i mają pojęcie o aranżacji, miksie czy sound designie.
Ranking który podałeś jest to najmniej rzetelny sposób oceniania jakości utworu. Tam może oddać głos każdy, licząc od twoich znajomych którzy rzucą z łaski tym lajkiem, a kończąc na botach.


(19.04.2015, 13:07)NaxOfficial napisał(a): nie wiem jak to działa ale dostałem kolejne ostrzeżenie mimo że nikogo nie obraziłem, jestem tu obrażany przez innych a nikt inny ostrzeżenia nie dostanie, fajne te forum tyle wam powiem, już nic nie powiem bo znowu dostane ostrzeżenie za nie wiadomo co

Bez powodu u nas ostrzeżeń nikt nie otrzymuje. Kolega wyżej nadmienił że:

(19.04.2015, 13:24)Zathura napisał(a): Pierwsze dostałeś za bicie postów na pałę, to raczej wiesz. Do bogatego w Homeryckie porównania sposobu oceniania Stellara każdy musiał się przyzwyczaić, więc nie widzę powodu aby próbować się bronić kontr-"krytyką". Szczególnie że SV bije na głowę większość z nas doświadczeniem jak i wiedzą z zakresu muzyki. ;) Do tego dochodzi lekko zawyżone mniemanie o swojej muzyce:
Nie jesteś pierwszy i ostatni, który wrzucił kiepski wałek, po czym dostał konstruktywną krytykę. Ty robisz z igły widły, bo dostałeś głosy od znajomych oraz innych producentów, którzy wyznają "i voted for your track, support me br0"
Jeśli dalej nie masz pojęcia, czemu "jesteś ofiarą" złych ludzi z forum, to nie mam pytań.
Masz tutaj odpowiedź na swoją zagwozdkę. Chciałbym zaznaczyć że blisko 100% aktywnie udzielających się użytkowników nie ma problemów takich jak ty. Większość takich przypadków to osoby które przelotem znajdą się na forum. Jeżeli twoja postawa nie ulegnie zmianie nie licz na ulgi, wyciągniemy z tego konsekwencje.