MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP UF Glomma - Ain't nobody - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP UF Glomma - Ain't nobody (/temat-deep-uf-glomma-ain-t-nobody)



UF Glomma - Ain't nobody - UF_Glomma - 2.05.2015



poprawiona wersja


nie wiem co się stało. miał być prosty, fajny a już go nigdy nie włącze. no ale jest.

próba głębokości


RE: Aint nobody - UF - Quantum Spark - 2.05.2015

Progresja tego wszystkiego trochę nazwijmy to rozleziona, szalona ale jakimś cudem wszystko to ładnie trzyma rytm.
Głębokość jak dla mnie bardzo dobra.
Wokal całkiem nieźle pasuje.
Brzmienia ekstra, reverby itp.
Brakuje jakiegoś dłużej przytrzymanego akordu.
Najważniejsze, że rzeczywiście można to nazwać Housem, ma ten traczek kołyszący rytm, nadaje się do tańca.
Podoba mi się, że robisz traczki pod mix o to chodzi w takim razie powinien się zaczynać od przejrzystego bitu żeby dj łatwo mógł go wmiksować.


RE: Aint nobody - UF - UF_Glomma - 2.05.2015

to był eksperyment. ale chyba wykonam jeszcze jedno podejście. to wejście mnie zabija. wyczuwam potencjał.


RE: Aint nobody - UF - Fly - 3.05.2015

Ja bym jeszcze popracowal troche nad tym synthem,co wchodzi ok 1:25s.Sprobuj pokombinowac przy cutoffie,bo teraz dziwnie brzmi.Moglbys tez sprobowac dać go o oktawe nizej,moze lepiej by wtedy gral.

Track bardzo przyjemny,czuć klimat house'u i można sie zrelaksować :D Dobry pomysł, z tym drugim podejsciem,ja również wyczuwam potencjal ;) Czekam na nowa,lepsza wersje :)


RE: Aint nobody - UF - Faden - 4.05.2015

Znow clap za wysoko. Fajny "offbeat". Typowo niekomercyjny house i nie kazdy go przyswoi. Przydalo by sie troche wiecej reverbu w perkusji, tak troche podkrecic. Podoba mi sie jak bawisz sie efetkami i slychac, ze wiesz o co biega.
Lubie taka innosc w muzyce, a zwlaszcza lamanie wszelkich zasad teoretycznych.
Byc moze niektorzy nazwa to chaotycznym, odbijajacym od teorii.
Jak dla mnie to trzyma sie kupy, bo w zyciu slyszalem dziwniejsze produkcje, tym bardziej w muzyce elektronicznej mozna naprawde wiele.(oczywiscie z glowa)
Cieszy mnie to, ze pojawil sie ktos kto potrafi przelamywac wszelkie bariery w muzyce i udziwniac...
5:)


RE: Aint nobody - UF - Alex fat - 6.05.2015

Orginalny walek zrobiles , korwa mi się to kojazy z after party , gdzie ludzie sobie siedza , i porostu cziluja. Muzyka nienachalna , spokojna. :) pozdrawiam


RE: Aint nobody - UF - patorecydywa - 6.05.2015

Jestem fanem! Wyczuty swing. Bardzo klubowy numer. Olaboga!
Pierwsze 25 sekund nie ma żadnego sensu (imho). Lekkie niedostatki w brzmieniu, ale mięso i autentyczność utworu nie pozwalają się na tym skupić.
Powodzenia


RE: Aint nobody - UF - Shabboo Harper - 6.05.2015

Przykro mi, lecz w tej postaci intro (do 0:37) nie przekonuje mnie. W dalszej części ten lekko uśpiony funk jest odkrywczy, oryginalny, szczególnie "u boku" tak kolorowych efektów. Wokal trochę zbyt głośny; bardziej matowy stworzyłby zmysłowy feeling. Nie zniechęcaj się. Trzymam za Ciebie kciuki ;).


RE: Aint nobody - UF - UF_Glomma - 6.05.2015

sam niemoge strawić tego wejścia. właśnie sie zabieram. wokal chcę przerobić. docelowo ma być szerzej i cieplej.
starałem się zgodnie z poradami mix ulepszyć. n,joy

Post pod postem <lejca>
T-Sted



RE: Aint nobody - UF - patorecydywa - 8.05.2015

Jeśli poważnie myślisz o muzyce, sprawia ci ona przyjemność, zaopatrz się w monitory odsłuchowe. Nie znam nikogo, kto żałowałby tej inwestycji. Istnieją budżetowe rozwiązania, na których produkują nawet znani profesjonaliści. Krk, yamaha, alesis, tannoy... you name it!

Mam wrażenie że poprawiłeś ten miks na "ślepo". Wokal stracił, reszta trochę zamulona.
Kawałek wcześniej wymagał tylko fachowego wypolerowania.
Nie wiem czemu intro tak usilnie próbujesz zrobić na "błyskotliwe" i inne niż reszta utworu?

Widzę że masz temperament, i dlatego te kawałki brzmią tak mięsiście. Nie przejmuj się miksem tak bardzo, bo to nie przychodzi od razu, i jest to część bardziej rzemieślnicza.

Robisz bardzo dobrą muzę, masz jaja... a reszta to rzecz nabyta. Jeśli porobisz więcej takich kawałków, z materiałami do których masz pełne prawa autorskie, znajdą się wytwórnie które zmiksują materiał za ciebie.


RE: Aint nobody - UF - ch4os - 24.06.2015

Jedyne co mi w utworze przeszkadza to kick, jakiś taki, nie wpasowany? Mi osobiście odrobinę przeszkadza.