MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Caffeine MC - Supra Summus - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Caffeine MC - Supra Summus (/temat-caffeine-mc-supra-summus)



Caffeine MC - Supra Summus - CaffeineMC - 2.05.2015

rozkręca się po 2 minucie dlatego proszę o cierpliwość:D




RE: Caffeine MC - Supra Summus - UF_Glomma - 3.05.2015

wow! jazda! zwłąszcza ta łacina. martwe porozrzucane kozy.produkcja bez zarzutu ale nie dam full bo sie boje :). produkowanie na pewno to nie dla ciebie nowość i bym dał pięć jakby mi gatunek wlazł.


RE: Caffeine MC - Supra Summus - CaffeineMC - 3.05.2015

dzięki za odsłuch! spoko rozumiem, że styl dość specyficzny i nie każdemu wchodzi ;]


RE: Caffeine MC - Supra Summus - chafer - 4.05.2015

Do 2:04 nawet fajne, klimatyczne. Snare ma fajną barwę, myślę, że odrobina pogłosu bardziej wpasowałaby go w miks. Od 2:04 mam mieszane uczucia - melodia mnie nie wciągnęła. Od 2:19 drugie uderzenie kicka uderza nieco za wcześnie. 2:49 - 3:08 podoba mi się :)
Od 3:18 wyczuwam mały fałsz w tle a pady, które wchodzą dalej potęgują to wrażenie. Lead (?), który jest od 3:48 moim zdaniem jest do wymiany - jest zbyt świdrujący i nie pasuje do reszty. A sam utwór jest co najmniej 2x za długi - po 4 minucie właściwie już nie gra nic czego nie byłoby wcześniej.

Utwór ma potencjał, fajnie się rozkręca, ale potem czegoś w nim brakuje. Jeżeli ja bym coś zmienił to postawiłbym na jakąś łamaną perkusję, dodał jakiś mięsisty bas oraz zrezygnował z długogrających dźwięków. :)


RE: Caffeine MC - Supra Summus - CaffeineMC - 4.05.2015

no dzięki za uwagi, właśnie w tej chwili ciśnę jeszcze ten utwór, także liczę na Twój ponowny rzut ucha, gdy pojawi się wersja poprawiona ;]


RE: Caffeine MC - Supra Summus - chafer - 4.05.2015

Jasne, z przyjemnością. Jeżeli umieścisz nową wersję to daj znać w PW :)


RE: Caffeine MC - Supra Summus - Quantum Spark - 4.05.2015

Niepokojąca muza.
Dla mnie chyba aż za bardzo.
Technicznie się nie wypowiem bo nie siedzę w gatunku raczej nic podobnego nie słyszałem.
A wsłuchiwanie powoduje u mnie niepokój.


RE: Caffeine MC - Supra Summus - Shabboo Harper - 4.05.2015

Pogrążony w mroku, ponury do... 4:00. Potem utwór nuży, irytuje podobnym aranżem. Lead jest zbyt "grzeczny" w swym brzmieniu w tego typu klimacie. Kick, w moim odczuciu, potrzebuje głębi, zaś finał konkretnego "kopa". Mocniejsze, agresywniejsze "wtręty" w tle uczyniłyby kawałek "groźniejszym". Jeśli, oczywiście, o to Tobie chodzi. Specyficzny, intrygujący numer. Wokal, szczególnie kobiety, świetnie wpleciony. Spory potencjał. Niech cdn. <takjest>


RE: Caffeine MC - Supra Summus - CaffeineMC - 5.05.2015

dzięki Shabboo za konkretne rady, myślę, że rzeczywiście jest potencjał i pomęcze ten kawałek porządnie, a już mi się dzięki wam kilka pomysłów już mi się pojawiło