MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Libra Makowski - Love is the answer 2015 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Libra Makowski - Love is the answer 2015 (/temat-trance-libra-makowski-love-is-the-answer-2015)



Libra Makowski - Love is the answer 2015 - libra_makowski - 4.05.2015

Serdecznie zapraszam do słuchania i komentowania kawałka numer 2 z nowej wersji albumu Girlfriend Experience 2015.




RE: Libra Makowski - Love is the answer 2015 - Revnotes - 5.05.2015

Nie sądziłem, że ktoś jeszcze próbuje zawojować świat w tym stylu. Szczerze, nie przypadło mi do gustu, po prostu motyw jest zbyt monotonny, ale całość ma ciekawy oldschoolowy smaczek i pewną dojrzałość. Mogę Cię kompletnie nie kojarzyć, ale czuję taką konsekwencję w tym co robisz i to jest bardzo fajne.


RE: Libra Makowski - Love is the answer 2015 - Shabboo Harper - 5.05.2015

Energetyczny numer. Intro świetnie przechodzi w główny motyw, który chwilami lekko nuży. Utwór technicznie nieprzeciętny, z "soczystą" przestrzenią. Tło przyzwoicie "unosi się" wśród miękkich klawiszy. Dźwięki stylowo ułożone w przewodnim temacie. "Love is the answer". Love is beautiful... ^^.


RE: Libra Makowski - Love is the answer 2015 - libra_makowski - 5.05.2015

(5.05.2015, 18:39)Revnotes napisał(a): Nie sądziłem, że ktoś jeszcze próbuje zawojować świat w tym stylu. Szczerze, nie przypadło mi do gustu, po prostu motyw jest zbyt monotonny, ale całość ma ciekawy oldschoolowy smaczek i pewną dojrzałość. Mogę Cię kompletnie nie kojarzyć, ale czuję taką konsekwencję w tym co robisz i to jest bardzo fajne.

Dziękuję za szczerą opinię. Rzeczywiście zgadzam się z Tobą, że kawałek momentami jest zbyt monotonny ale niestety nie miałem więcej na niego pomysłu, więc tak zostawiłem. Wierzę, że w kolejnych utworach, które będę sukcesywnie wypuszczał odnajdziesz coś dla Siebie. Oldschoolowy smaczek to dla mnie bardzo duży komplement. Dzięki!

(5.05.2015, 19:29)Shabboo Harper napisał(a): Energetyczny numer. Intro świetnie przechodzi w główny motyw, który chwilami lekko nuży. Utwór technicznie nieprzeciętny, z "soczystą" przestrzenią. Tło przyzwoicie "unosi się" wśród miękkich klawiszy. Dźwięki stylowo ułożone w przewodnim temacie. "Love is the answer". Love is beautiful... ^^.

Dziękuję za pozytywne słowa a przede wszystkim o technicznej stronie utworu. Okazuje się, że warto siedzieć godzinami nad obróbką :D


RE: Libra Makowski - Love is the answer 2015 - s_sound_fl - 6.05.2015

8 lat temu pewnie bym przy tym polatal;) dzisiaj mnie to nie rusza.
pozdro


RE: Libra Makowski - Love is the answer 2015 - cinekkk1 - 15.05.2015

Ciekawy klimat, taki tajemniczy i nawiązujący do lat przeszłych. Ogólnie po odsłuchaniu utworu mam pozytywne wrażenia. Technicznie fajnie, dobry dobór dźwięków, fajne pady i lead na slide.