MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Mefteck - Feel The Sun - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Mefteck - Feel The Sun (/temat-deep-mefteck-feel-the-sun)



Mefteck - Feel The Sun - Mefteck93 - 15.05.2015

Zapraszam juz oficjalnie na pełną wersje tego utworu pod tytułem Feel The Sun liczę również na szczerą opinie :D bo wakacje się zbliżają a chce wydać ten kawałek





RE: Mefteck-Feel The Sun Reupload - Stiopa - 16.05.2015

Fajnie sie rozkręca, ten open hat do 1 min co gra maskara jakaś, suchy jest strasznie i kłuje w uszy :P Potem też gra. W ogóle brakuje mi tutaj tła. Jak to ma być deep to gdzie ta głębia? Chyba bas Ci zwiał gdzieś :/ Nie wiem... Po drugie jak to oficjalna pełna wersja to gdzie reszta? 2:41 to trochę za mało, żeby zwojować świat. Dla mnie ten utwór nie jest skończony, brakuje bassu deep, padów w tle no i za krótkie, już nie będę pisał, że ogólny motyw nie urywa jajec...
Posiedź jeszcze, może coś wykminisz.
Pozdro


RE: Mefteck-Feel The Sun Reupload - Mefteck93 - 16.05.2015

(16.05.2015, 14:04)Stiopa napisał(a): Fajnie sie rozkręca, ten open hat do 1 min co gra maskara jakaś, suchy jest strasznie i kłuje w uszy :P Potem też gra. W ogóle brakuje mi tutaj tła. Jak to ma być deep to gdzie ta głębia? Chyba bas Ci zwiał gdzieś :/ Nie wiem... Po drugie jak to oficjalna pełna wersja to gdzie reszta? 2:41 to trochę za mało, żeby zwojować świat. Dla mnie ten utwór nie jest skończony, brakuje bassu deep, padów w tle no i za krótkie, już nie będę pisał, że ogólny motyw nie urywa jajec...
Posiedź jeszcze, może coś wykminisz.
Pozdro

No masz może rację ale ja myśle że np Sam Feldt albo Kygo tez stosują takie prostotę w utworach a bardziej motywem przewodnim jest saksofon pianinko itp co do długości utworu no nwm spróbóje to rozwinąć ;) <niewiem>


RE: Mefteck-Feel The Sun Reupload - Ralph G - 16.05.2015

Bliżej temu do disco polo niż do Deep House :P


RE: Mefteck-Feel The Sun Reupload - Shabboo Harper - 17.05.2015

Kygo? Ok, wzorzec jest... Lekkość, ciepły feeling, przyjemny, głęboki beat w przeważnie radosnej twórczości Norwega.
W Twoim numerze próbujesz coś z tego spektrum uchwycić, lecz nie jest to do końca przekonujące. Surowy klimat, "zimne", monotonne w swym brzmieniu piano... Sugeruję background w stylu "smooth", sexy-funky bass, wymyślne efekty, jakieś pogodne przejście, jeden motyw (łagodniejsze klawisze) i więcej "deeeeeepu". Wtedy, niewykluczone, że będzie...<sunny>


RE: Mefteck-Feel The Sun Reupload - Revnotes - 19.05.2015

Stiopa dobrze pierdzieli ;)

W połowie wchodzi drugi track, brakuje przejścia. Dla mnie zbyt wesolutkie, mam wrażenie, że nie pasuje do takiego stylu i zgadzam się z jedną z powyższych sugestii, można by wykorzystać motyw w dance/disco polo, tam chyba bardziej by się sprawdził, ewentualnie jakaś ballada.