MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) (/temat-poszukuje-osoby-do-wspolpracy-jestes-zainteresowany-zajrzyj)



Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Knoxville - 20.05.2015

Witam serdecznie!

Mam nadzieje ze to dobry dział na takie " ogłoszenie " - jeśli nie prosze uprzejmie o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce.

Poszukuje chętnej osoby do współpracy nad wspólnym projektem (projektami?)muzycznym (i?) w stylu EDM ( coś w stylu garrix'a,tiesto,hardwella'a itp).Wiem ,że zagląda tu duzo utalentowanych ludzi,którzy mają w sobie ogromny potenciał,ale podobnie jak mi brakuje im jakby "kopa" do przekroczenia pewnej granicy w tworzeniu.Chcialbym poznać osobe,dla której podobnie jak dla mnie - marzeniem jest uslyszeć swój projekt na jednej ze światowych list przebojów muzyki EDM.Ktoś pewnie teraz sobie myśli- ho ho stary odrazu chcesz atakować świat? - najpierw może chociaz Polska co? - wiesz ilu przed Toba było takich którzy chcieli podbijac swiat? żeby latać trzeba najpierw nauczyc sie chodzić itd.Może i coś w tym jest ,ale..."Cały świat usuwa się z drogi człowiekowi, który wie, dokąd zmierza".Dziś wiem ,że tylko tacy ludzie mają szanse na to osiągniecie tego o czym wielu z nas marzy .Nie można pozowolić sobie na bycie przeciętnym i zagubionym - jak kolwiek brutalnie to brzmi.Nie jestem początkującym laikiem ,który dopiero odkrywa zasade dzialania klipów automatyzacji więc staram sie mierzyć wysoko.Można przez całe życie układać klocki w FL'u "dla siebie", robić postępy ,a projekty chować do szuflady "na póżniej " w przekonaniu ,że nie brzmi to zbyt dobrze.Przyznam sie,że przez długi czas sam tak robiłem. Wiele różnych osób powtarzało mi na przestrzeni ostatnich kilku lat że mam talent,że to co robie brzmi naprawde nieźle itp, ale ..paradoksalnie właśnie to ,że probuje być najlepszy sprawiało ,że projekty lądowały w szufladzie w przekonaniu ,że jeszcze nie jest to wystarczająco dobre .Kiedyś w celu sprawdzenia jak "brzmie" dla innych producentów, wrzuciłem tutaj na forum jeden ze swoich projektów (Warrior Breath).Projekt zebrał generalnie bardzo pozytywne opinie co mnie pozytywnie zaskoczyło.Takim hmm punktem zwrotnym? dla mnie w głowie ,który doprowadził do tego ,że dziś czytasz to " ogłoszenie " były...dwa durne "lajki" na instagramie za projekt stylu edm ..od Hardwella oraz TheChainsmokers .Niby takie "gówienka" a jednak swój efekt mają:).Teraz ktoś może zadać pytanie - skoro uważasz ,że jesteś taki dobry ,to po co ci wogóle ktoś jeszcze?.Otóz,chodzi mi o to by wzajemnie przez współprace nie pozwolić sobie na to by kolejny projekt po raz setny (tysieczny?) wylądował w naszych szufladach z dopiskiem - to JESZCZE nie brzmi dobrze.Jestem otwartym człowiekiem - tworzenie muzyki to jest coś,co uwielbiam ,także bedzie mi zwyczajnie miło poznać jak to mówią "bratnią dusze" w tym temacie :).Początkowo chciałem napisać tylko ,że poszukuje osoby do współpracy,dać namiar i czekać na odzew ,ale chciałbym aby każdy kto przeczyta te moje "przemyślenia" tutaj ,mógł porównać je ze swoim podejściem do tworzenia muzyki.Każdy z nas jest inny,dlatego poszukuje możliwie jak najbliższej mentalnie osoby na tym polu.Nie musisz być nie wiadomo jakim profesionalistą ,sam też nim nie jestem ,wiec bez obaw :) Poszukuje osoby uczciwej ,która ma pojęcie o tworzeniu muzyki w tym stylu -osoby ,która już po przeczytaniu tego tekstu bedzie czuła (potrafiła dostrzec?) w tym co pisze także szanse dla samego siebie - na to by wspolnie połączyć siły,nawiązać ciekawą znajomość i spełnic swoje marzenie z uśmiechem na twarzy :)

Zainteresowanych prosze o kontakt na priv .


Pozdrawiam
KnoXville

__[Knifeman]_____
zły dział - przenoszę



RE: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Grisha - 21.05.2015

szukasz osoby do współpracy, czy kogoś od kogo mógłbyś się nauczyć obslugi programu, technik mixu itp ? :P Nie raz już widziałem takich zapaleńców, którzy ostatecznie bardzie chcieli sie czegoś nauczyć niż współpracować :P


RE: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Knoxville - 21.05.2015

Interesuje mnie wspolpraca ,ale nie jestem profesionalista wiec nie bede tu z siebie robil nie wiadomo kogo.Moge podeslac kilka projektow i sam ocenisz jak to ze mna jest - czy potrafie dobrze " skleić klocki " czy jednak nie :P


RE: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Revnotes - 21.05.2015

Linki do przykładowych tracków są dobrym pomysłem. Niestety nie znam Cię, ale podoba mi się to co napisałeś, więc chętnie przesłucham kilka "pomysłów". W moim przypadku jest natomiast jedno ale, nie tworzę bigroom house jako takiego, natomiast mocniejsze, eventowe wersje progressive house, chętnie się podejmę.


RE: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Amer - 21.05.2015

Muzyka się sama obroni podrzuć link z utworem który uważasz za najlepszy to będzie twoja wizytówka.


RE: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Knoxville - 21.05.2015

No wiec tak , co do tych moich projektów. Pozbierałem kilka nie ukonczonych z róznego etapu tworzenia. Stylowo jak słychać róznie mnie rzuca :P.Moze nie brzmi to AŻ tak jak niektórzy sie spodziewali ,ale mysle że nie jest najgorzej. Wszystkie motywy które tam słyszycie są moje - wspominam o tym ,ponieważ nie posiłkuje sie zadnymi gotowcami tzn - nie bazuje na kogoś pracy itd. Starałem sie wynaleźć kilka takich " mocniejszych" uderzeń w stylu ,w którym chciałbym teraz ruszyć - czyli takim EDM (big room house).Masteringu tu brak wiec nie sugerujcie sie brzmieniem - to raczej taki podglad ,dla was zeby udowonić ,że potrafie sklieić kilka klocków :P


Projekty:
0.00/01.43 "Hero"
01:43 "Save this World "
02:20 "Drunken Wizard"
02:42 " C'mon"
03:02 " Give it"
03:47 "Summer Love "
04:21 "Hunter "




RE: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Revnotes - 21.05.2015

Dla mnie brzmi bardzo dobrze, koncept się liczy. Ja przynajmniej nie liczyłem, na jakieś wykończone, zmasterowane tracki. Zakończyłeś tak, że pomyślałem, że powinieneś zabrać się za ścieżki dźwiękowe do filmów ;)

Spodobał mi się "save this World" oraz "Summer Love", jeżeli możesz sobie odpuścić typowe bigroomowe dropy, to chętnie spróbuję swoich sił w collabie.


RE: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Knoxville - 21.05.2015

Dzieki Revnotes ! - rozumiem ze słuchajac końcówki miałeś przed oczami predatora szykującego sie do walki tak? :D
"Save this World " to dośc stary projekt -kilku letni , natomiast "Summer Love" jest najnowszym z tych ,które tu pokazałem .
Jesli chodzi o te dropy typowe dla bigroom'u - jak dla mnie to niekoncznie muszą byc .Fajnie jakby wspolny utwór wpasowywał sie w koncepcje - wstęp, rozpedzenie -cisza...JEB! (publika szaleje) -zeby wiesz , nie był taki nijaki. Generalnie i tak wszystsko wychodzi w praniu i nigdy nie mam tak ze początkowa koncepcja jest tą ostateczna takze...mogło by byc ciekawie :)


RE: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - koozka - 23.05.2015

Wydaje mi się, że nie jesteś jeszcze gotowy na światową karierę. Twój warsztat muzyczny jest jeszcze trochę, że tak powiem ,,Lichy". Masz dobre pomysły, lecz nie wiem czy na tyle, abyś wydawał w czołowych labelach. Rok ciężkiej przed tobą. Mam nadzieję, że po nim wrócisz i zachwycisz nas lepszą jakością oraz ciekawszymi produkcjami ;)


RE: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Cris - 23.05.2015

ostatni kawałek mnie wręcz zaszokował ;D czegoś takiego nie słyszałem w sumie, taki brutalny gwałt na filmówce, ale hmm... jakby to dopracować? kto wie


RE: Poszukuje osoby do współpracy - Jesteś zainteresowany? zajrzyj :) - Knoxville - 23.05.2015

(23.05.2015, 15:45)koozka napisał(a): Wydaje mi się, że nie jesteś jeszcze gotowy na światową karierę. Twój warsztat muzyczny jest jeszcze trochę, że tak powiem ,,Lichy". Masz dobre pomysły, lecz nie wiem czy na tyle, abyś wydawał w czołowych labelach. Rok ciężkiej przed tobą. Mam nadzieję, że po nim wrócisz i zachwycisz nas lepszą jakością oraz ciekawszymi produkcjami ;)

Dzieki za opinie , biore szczerze do serca to co napisałes - na pewno bede starał sie rozwijać - wierze ,ze pewnego dnia tak jak wspomniałes - zachwyce innych swoją produkcją ;)
(23.05.2015, 19:19)Cris napisał(a): ostatni kawałek mnie wręcz zaszokował ;D czegoś takiego nie słyszałem w sumie, taki brutalny gwałt na filmówce, ale hmm... jakby to dopracować? kto wie

Nie mogleś czegoś takiego słyszec bo ...takie "gwałty"na filmówce tylko ja potrafie zrobic ;P
Tak powazniej to był to projekt eksperymentalny - nie znam podstaw tworzenia muzyki filmowej , nie mam tez bogatego zaplecza ,które umozliwiło by mi zrobienie czegos " wow" tym stylu , ale jestes kolejną osoba ,która zwróciła na niego uwage ,takze biore to za komplement co napisales :D


Post pod postem, Łączę. Pamiętaj o opcji "edytuj".
RaNi/Works