MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count (/temat-progressive-e-f-g-feat-angel-falls-make-it-count)



E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - efg1 - 4.06.2015

Hej,

Chciałbym się Wam pochwalić nowym utworem który niebawem wyjdzie w wytwórni Stellar Fountain. Na wokalu Polka - Angel Falls. Do zestawu dołączam jeszcze transowy remix forumowiczki Aitry. Co myślicie? :)






RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - Shabboo Harper - 5.06.2015

Prześwietny feeling. Pierwszorzędny, intensywny background (2:36). Utwór "spełniony" w swym gatunku... Gratuluję.
PS. E.F.G., jesteś z Gdyni? Hm, Wzgórze pozdrawia ;).


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - Zirds - 5.06.2015

Nawet nie muszę czytać i słuchać. Toż to ten sam EFG co nagrywa z Neptunem 505..

Jednak słuchałem i tak jak napisała Shaboo - jest świetnie!


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - efg1 - 5.06.2015

Dzięki za miłe słowa. Super, że się podoba :)


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - Faden - 6.06.2015

Sluchajac twojego utworu poczulem sie jakbym mial odbyc podroz w kosmos. Pasuje mi to jako soundtrack do jakiegos filmu science-fiction. Uspokajajaca muzyka. Relax...
Wersja Aitry jest zupelnie odmienna i bardziej mi przypadla do gustu, poniewaz preferuje bardziej taneczne utwory.
Niema co sie rozpisywac, tylko sluchac z przyjemnoscia.;)


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - Shutara - 6.06.2015

Oryginał bardzo przyjemny, dobór synthów dla mnie idealny (wstrzeliłeś się w gust huehue), aranżacja ciekawa (druga część nie nudzi), a technicznie...lata świetlne (nawiązując do podróży Fadena xd)

Edit. zapomniałem napisać o remixie xD
Ciekawe podejście pani Aitry, na szczęście obie wersje dają się lubić.


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - UF_Glomma - 7.06.2015

wypasy. nie ma co słodzić. ten komunikat pani na początku mi nie potrzebny. tak czy tak max


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - Amer - 16.06.2015

fajne ale za krótkie :(
może uda ci się kiedyś wykręcić set w tym stylu.


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - meatBall - 16.06.2015

świetnie:D klimat pływakowy, czyściutko... lead w intrze elegancko kieruje na tory :] przester na kagańcu, trafiony :D
welcome back... i znów trip :] od 2:06 genialnie... tak szczerze, to jedyną wadą, którą wychwyciłem jest czas po jakim się kończy. Kozak, a do tego Aga śpiewa naprawdę bardzo ładnie, wszystko profesjonalnie zmiksowane, zazdraszczam... :]

Remix słuchałem już wcześniej parę razy, dopiero teraz skojarzyłem...
Tu energiczniej odrobinkę :P jedynie piano mogłoby być odrobinkę bardziej naturalne, poza tym, nawet nie komentuję technicznych aspektów, bo to zbędne. bongosy zajebiście nakręcają flow, masakra! jak dla mnie, bardzo solidna pozycja w swoim gatunku, tutaj również piąteczka :D

A tak ogółem, to aż miło posłuchać sobie takich produkcji :] Gratulacje!

Pozdro


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - Kaper - 17.06.2015

czy przypadkiem w 3:27 nie mam babola? jakoś nie pasuje mi ten fx w tym miejscu :)
Całościowo jest świetnie, czysto, przejrzyście, miłe dla ucha, czasem wokal przynudzi (to tylko moje odczucie) ale za to synteza nadrabia :) Gratulacje świetnego kawałka ! :)


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - efg1 - 17.06.2015

To nie jest cały utwór a jedynie wycinek z niego, ale najważniejsze momenty są zawarte :) Co do fxa w 3:27 to tak miało być, nie chciałem go dawać na raz tylko zsynchronizowałem z momentem jak Aga śpiewa "memories". Nie jesteś pierwszą osobą, która zwraca na to uwagę. Mi się spodobał taki zabieg, można było dzięki niemu tak fajnie szybko zejść nastrojem w przerwę. Ale widzę, że nie dla każdego jest to miłe dla ucha. Kwestia gustu, następnym razem się bardziej zastanowię :)


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - szymski - 19.07.2015

Jak dla mnie ten kawałek jest mega. Nie będę się rozpisywał. W muzyce ma być to coś - ten kawałek bardzo mocno chwycił mnie za gardło, ścisnął i wycisnął. Naprawdę dobra kompozycja. Szkoda tylko, że część z bitem jest taka krótka. Props!


RE: E.F.G. Feat. Angel Falls - Make It Count - Mish Alien - 21.07.2015

Ciekawe dźwięki, nie powiem, ten wokal też daje radę, ogólnie bardzo na plus :)