MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP KXXY - Hyperthreaded - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP KXXY - Hyperthreaded (/temat-deep-kxxy-hyperthreaded)

Strony: 1 2


KXXY - Hyperthreaded - subformat - 19.06.2015

Cześć Wam. Dzielę się takim eksperymentem.
Beta póki co jeszcze. ;)




RE: KXXY - Hyperthreaded - Zirds - 19.06.2015

To chyba nie jest Deep house... Bardziej Complextro. Ogólnie nie mój styl, ale nie mam zastrzeżeń co do brzmienia.

5/5


RE: KXXY - Hyperthreaded - Loco - 19.06.2015

Świetny utwór, jakość 101%. Świetny miks i aranż nic dodać nic ująć. Z pewnością znajdziesz chętnego na wydanie. Ogólnie drop przypomina mi utwory KDrew- Signals oraz Tonight. 5/5


RE: KXXY - Hyperthreaded - Fly - 19.06.2015

Super !
Ciekawe melodie,mocny synth przy dropie. Utwór ma moc i nawet przez chwile nie nudzi ;)
Co tu dużo pisać,moim zdaniem jest idealnie 5/5


RE: KXXY - Hyperthreaded - Shabboo Harper - 19.06.2015

Utwór uderzająco rytmiczny. Solidny beat; synth, choć lekko nużący, jest melodyjny; piano (0:46) trochę "zimne" w brzmieniu; przejścia sugestywne; fx'y technicznie very okey... ;)


RE: KXXY - Hyperthreaded - Beatzer - 20.06.2015

Jakbym słuchał lepszej wersji "Can't Stop Playing" Gregora Salto i Dr. Kucho. ;)

Naprawdę ciekawy kawałek, idealnie nadajacy się do klubów. Lead ciekawie skręcony, a basik czasowo występujący sam nadaje charakter typowego Complexa. :D


RE: KXXY - Hyperthreaded - Fenomen - 20.06.2015

Uwielbiam te klubowe brzmienia kręcące się jakiś już czas na tej scenie, najlepsze te piano i plucki w refrenie, musisz skminić jakiś dobry rermix pack i wypuścić z tego remix :)


RE: KXXY - Hyperthreaded - Revnotes - 20.06.2015

Bardzo dobra produkcja, obecnie jest sporo podobnych, na pewno to nie sprzyja, gdybyś był pierwszy, mogłoby Cię wynieść bardzo wysoko. Świeży sound design, to co lubię, skoro są możliwości, to trzeba z nich korzystać, zgadzam się z jednym z przedmówców, taki "Can't Stop Playing", ale moim zdaniem o nieco electro-house'owym zabarwieniu. Wszystko jest na swoim miejscu, przemyślana aranżacja, na prawdę nie ma się do czego przyczepić, gdybyś zainwestował w wokal, kto wie, co mógłbyś osiągnąć tym numerem.

Gratuluję. Tak trzymaj.


RE: KXXY - Hyperthreaded - TanterStyleZ - 20.06.2015

Nie mój dział jednak przykuł moją uwage...
Mnogość dźwięków wraz z ich dopasowaniem do danej sekcji daje grubą kompatybilną produkcje.
Grubas parkietowy... max ocena.
Wszystko pasuje do siebie praktycznie brak zastrzeżeń.


RE: KXXY - Hyperthreaded - meatBall - 21.06.2015

jak dla mnie, na ten gatunek - bomba :D
mnogość brzmień, wszystko odpowiednio wyważone, aranż bardzo ładny, nie przynudza ani przez chwilę.
Dropy zajebiaszcze, technicznie również bardzo fajnie. noga sama fryka :D piąteczka !

pozdro


RE: KXXY - Hyperthreaded - Beatzer - 21.06.2015

Wypromuj to kaj się da ;) Jakieś fora do pobierania muzyki house/electro, np. klubowamuza.eu :D Tak na początek.

A tak na serio, to szukaj najlepiej jakiegoś dobrego XYZ Records :D


RE: KXXY - Hyperthreaded - Sebastian M - 22.06.2015

Chociaż nie gustuję w takich klimatach to szczerze powiem, że robi wrażenie brzmieniowo jak i aranżacyjnie, ten drop ma takiego kopa, że niejednego użytkownika MDMA wystrzeliłby z papci:) dobra robota, oby tak dalej.


RE: KXXY - Hyperthreaded - bukson - 23.06.2015

no no :) takie coś mi się podoba, świetnie dobrane dźwięki, genialne przejścia, no i aranż na wysokim poziomie!
dobrze by się przy tym bujało na imprezie, pozdrówki! :D


RE: KXXY - Hyperthreaded - Shizzlematic - 24.06.2015

Kondziu wruć do dramenbejsu!!111
A tak serio to sztos. Czekam na jakiś konkretny release :D


RE: KXXY - Hyperthreaded - subformat - 25.06.2015

Dzieki za feedback!


___________________________________________________________
/ Punkt 5 ;) http://musicproducers.pl/temat-temat-ktorego-potrzebowales / K



RE: KXXY - Hyperthreaded - SimonBirch - 29.06.2015

Dla mnie jest świetnie coś ala salto i można poskakac. Ciesze się że widzę wokół siebie profesjonalistów ;-)


RE: KXXY - Hyperthreaded - Kaper - 29.06.2015

Potencjał jest bardzo duży ale nad miksem byś musiał jeszcze trochę posiedzieć oraz nad aranżacją utworu bo jest kilka błędów i nudnawo czasem. Mam nadzieję, że końcowa wersja będzie bardziej dopracowana, jest dobrze ale jeszcze trochę temu brakuje.


RE: KXXY - Hyperthreaded - Bosu - 3.07.2015

Świetny utwór. Zazdroszczę mixu, chciałbym być na takim poziomie jak ty.


RE: KXXY - Hyperthreaded - Monsieur Woland - 3.07.2015

Kawał dobrego future house, fajne synth w dropie, w czym kręciłeś? Bo ja podobne kręcę w massivie i się zastanawiam czy są jeszcze jakieś dobre syntezatory do tego. :)


RE: KXXY - Hyperthreaded - Mikalao - 8.07.2015

Zajebisty utwór 5!!!! wszystko tak jak trzeba :D