MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) (/temat-uplifting-syntouch-lost-coast-sowa-remix)



Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) - sowa - 19.06.2015

Nowe wydanie i póki co ostanie :) Remix w sumie z nikąd tak jakoś się napatoczył też nie pwoiem żebym sie jakoś nad nim wysilał <hehe>




RE: Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) - meatBall - 20.06.2015

takie niewysilacze czasem wychodzą najlepsze :] energiczny wałek, bardo podoba mi się dół jak wchodzi.
fajnie plumka w breaku, podoba mi się ! oczywiście słyszę od razu, że maczałeś w tym paluchy :D no i lepiej to wszystko brzmi teraz troszeczkę :P

pozdro


RE: Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) - Castiel - 20.06.2015

Za Kwas zawsze leci plus ode mnie ;)

Melodia jest świetna Dynamika jest bardzo dobra.

Zejście do break downa jest pierwsza klasa

Builid up odpowiednio buduje napięcie a drop nadaje odpowidniej energii :)
Ode mnie masz piąteczke i gratuluje wydania ;)


RE: Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) - BlackMoon - 23.06.2015

(19.06.2015, 20:00)sowa napisał(a): Remix w sumie z nikąd tak jakoś się napatoczył też nie pwoiem żebym sie jakoś nad nim wysilał <hehe>

Stąd też bardziej przekonał mnie do siebie OM, ale Twoja wersja również jest godna uwagi. ;)


RE: Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) - Kaper - 23.06.2015

Mimo, że to nie mój klimat to jak słyszę takie wykonanie to aż dobrze posłuchać. Czysto, przyjemnie, energicznie, nie ma natłoku, każdy dźwięk ma swoje miejsce, aranżacja wykonana chyba odpowiednio jak na ten gatunek, build up jak wspomniał Castiel dobrze buduje napięcie.
Gratsy dobrze wykonanego remiksu i wydania :)


RE: Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) - Zirds - 23.06.2015

Fajnie brzmi, w klasycznym stylu. Fajna barwa tego leada co leci od początku. Build up rzeczywiście robi swoje i napędza silnik przed szybkim dropem. A te Synth-Saw z tym pogłosowym "tapnięciem" w breaku... naprawdę można się wyczilować przy tym kawałku...

5/5


RE: Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) - KOT - 24.06.2015

kawałek jest mega!!! wszystko na swoim miejscu dopracowany w każdym szczególe zazdroszczę Ci bo ja nie potrafię osiągnąc takiej czystości i ładu przy większych projektach :/ można sie zamarzyć przy takiej muzyce gratulacje za rewelacyjny track :D
Leci follow na cloudzie


RE: Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) - Shabboo Harper - 28.06.2015

"Remix w sumie z nikąd tak jakoś się napatoczył też nie pwoiem żebym sie jakoś nad nim wysilał". Macieju, kokietujesz ? ;) Ten gatunek zdecydowanie nie jest moim ulubionym, lecz muszę potwierdzić fenomenalnie kreujesz Build Up...
Wciąż lubię wracać na szczyt (Twego) świata ["On Top Of The World"] ^^.


RE: Syntouch - Lost Coast (Sowa Remix) - chrisniers - 27.07.2015

Drugi raz słucham jakiejkolwiek Twojej produkcji i muszę przyznać, że to co właśnie usłyszałem sprawi, że chętnie poszukam więcej Twoich utworów :D
Niesamowite wykonanie - pełna profeska, technicznie na ogromnie wysokim poziomie :)
Dodane na sc i posłucham jeszcze pewnie nie raz !
2:06 (3:02 również) zrobiłeś coś co bardzo rzadko artysta potrafi - rozumiesz pojęcie spokoju i ciszy w muzyce.
widać, że czujesz co tworzysz - niektórzy sluchacze również to zauważają ;)
ode mnie ogromny plus no i czekam na kolejne produkcje !