MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. KSHMR - Jammu (Zoyo Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. KSHMR - Jammu (Zoyo Remix) (/temat-progressive-kshmr-jammu-zoyo-remix)



KSHMR - Jammu (Zoyo Remix) - Crazy Noise - 12.07.2015

Witajcie!
Długo się tutaj nie udzielałem więc czas wstawić jakieś swoje wypociny. Biorę udział w konkursie i chciałbym prosić Was o zagłosowanie i podanie tego remixu dalej. im więcej osób to zobaczy tym lepiej ;)
PS. Jeśli stronka będzie wywalała Wam błąd to odswieżajcie do "BULU". Ja męczyłem sie 30 min żeby wstawić ten remix tam...
Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie :)



Tutaj jeszcze macie link na SC





RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - Revnotes - 12.07.2015

Do wejścia dropa, po prostu siedziałem i przysypiałem, ale gdy już wlazł z buciorami zrobił wrażenie. Bardzo ciekawa wersja, życzę powodzenia.


RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - Shizzlematic - 12.07.2015

Mówiłem już, miazga :D
Zavotuje jak tylko zacznie mi to działać :P


RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - Stiopa - 16.07.2015

No od 2:02 mega kocur. Świetny build up, drop zrobił swoje... Kosiarka na basie mieli równo.... Zajebisty remol.

Powodzenia. Vote już poszedł :D


RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - Z3KE - 25.07.2015

Mocny drop, dobry bulidup...technicznie jest na tyle dobrze, że nie ma się do czego doczepić....Ładnie poleciałeś, powodzenia w konkursie ;)


RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - Kaper - 25.07.2015

wow xD remiks pierwsza klasa. Trzymam kciuki i zaraz mój głos poleci! Wszystko zrobione picuś glancuś :)


RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - Mich - 30.07.2015

Bardzo dobry remix. Buildup trochę przynudzał, ale drop miazga. Świetny bas, no i mega fajnie brzmi to "EEE" na koniec taktu, tam gdzie zazwyczaj pojawia się Pryda Snare xD
Drugi break bardzo fajny, zawsze doceniam jak w drugim breaku pojawiają się inne wariacje melodii, a tu ci wyszły naprawdę dobrze.
5/5 Pozdrawiam ;)


RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 1.08.2015

Dzięki wszystkim za miłe słowa. Jest to bardzo motywujące i pokazuje, że czas i pieniądze poświęcone na moją pasje nie idą na marne :) Pozdro!


RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - TanterStyleZ - 1.08.2015

Wogóle nie moje klimaty bo nie słucham tych gatunków częst.... jednak powiem tak...
Podoba mi sie bardzo...czuje brak komercji i dobrze bo nie lubie komercji..... czuje hicior poza tym i to z daleka ;)
Poza parkietem również do auta idealnie by sie nadało jedyny z nielicznych utworów w którym czuć "grubasa energetycznego" że tak to nazwe xD
Moim zdaniem jednak za długie wejście w motyw przy 2 minucie fakt idzie usnać tam...... dla tych co sie chca wyprostować po kielonku z pewnością się przyda xD
Przyzwoity materiał ciekawe przejścia co przykuwa uwage wraz z wstawkami pomiędzy nimi co lubie...
Utwór nie nudzi trzyma fason praktycznie przez cały czas drugi drop to urozmaica tymbardziej i pokazuje w sensie slychać że "dzieje sie tam"
Nie daje czesto 5 jednak poszło bez dwóch zdań. ;)


RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 2.08.2015

Fakt. Przejście może po czasie lekko przynudzać, ale obiecuję poprawę przy kolejnych produkcjach :) Jeszcze raz dzięki za opinie. Konkurs się skończył więc teraz trzeba czekać na ogłoszenie wyników ;)


RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - Vauss - 18.08.2015

Jestem fanem takich "brudnych" leadów w dropie, więc na starcie masz dużego plusa :D Zasugerowałbym dodanie więcej "smaczków" w buildupie, żeby był ciekawszy, ale to tylko takie osobiste preferencje. Dobra robota :)


RE: KSHMR - JAMMU (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 19.08.2015

Niestety, ale konkursu nie wygrałem. Tutaj macie nowy link z możliwością pobrania kawałka.
Pozdrawiam i jeszcze dziękuję za wszystkie opinie :)