MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - My Dreams - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - My Dreams (/temat-hip-hop-funky-fella-my-dreams)



Funky Fella - My Dreams - funkyfella - 22.07.2015

No co ja tu będe zapowiadał dużo. Kolejna moja wariacja na samplach i keysach.
Poproszę o feedback :)




RE: Funky Fella - My Dreams - Shabboo Harper - 23.07.2015

Hey Funky Fella, jest przyjemnie, "groovy"; szczególnie w tle ponętnie plumka(sz). Wokal krztynę zbyt stentorowy i "uprzykrzony"; tenże "czarny temperament" w subtelniejszym odcieniu (nie tak powtarzalnej formie) byłby urokliwym (kobiecym) dopełnieniem Twej "wariacji". Peace ;).


RE: Funky Fella - My Dreams - Maciek - 23.07.2015

Bardzo przyjemny numer - z początku nie moglem się przyzwyczaić do umiejscowienia jednej stopy w pewnym miejscu ale potem, w tle reszty dźwięków przestało mi to przeszkadzać.


RE: Funky Fella - My Dreams - funkyfella - 24.07.2015

(23.07.2015, 0:56)Shabboo Harper napisał(a): Wokal krztynę zbyt stentorowy i "uprzykrzony"; tenże "czarny temperament" w subtelniejszym odcieniu (nie tak powtarzalnej formie) byłby urokliwym (kobiecym) dopełnieniem Twej "wariacji".

może i masz racje, wezmę to pod uwagę na przyszłość :) bo nie będę oszukiwał - lubię "powariować" z kobiecym wokalem - przez to może za bardzo się zapędzam


RE: Funky Fella - My Dreams - Hola Flavio - 26.07.2015

Funky Fella, szczerze? Jak dla mnie to jesteś numerem 1 w tym dziale. Klimat twoich bitów siada mi bardzo, ale to bardzo. Technicznie nie są to jakieś plastikowe klopsy dlatego jeszcze większy props ode mnie. Sprawdzam, śledzę, kibicuję.


RE: Funky Fella - My Dreams - funkyfella - 28.07.2015

(26.07.2015, 22:00)Papajovsky napisał(a): Funky Fella, szczerze? Jak dla mnie to jesteś numerem 1 w tym dziale. Klimat twoich bitów siada mi bardzo, ale to bardzo. Technicznie nie są to jakieś plastikowe klopsy dlatego jeszcze większy props ode mnie. Sprawdzam, śledzę, kibicuję.

Cóż mogę rzec, dzięki za dobre słowo. Ciesze się, że Tobie i innym się podoba, bo prócz dla siebie to jest dla kogo działać dalej. Wszyscy wiemy, jak to jest - długie lata szlifowania stylu, jakości. Wiec najlepsze dla mnie jest to, że w końcu moje tracki zaczynają jakoś poczciwie brzmieć i uprzyjemniać Tobie i innym czas. Jeszcze raz dzięki :)

a co do tego posta powyżej no to cały czas zbieram feedback bo tak naprawde to dopiero początek drogi :) no może kilka kroczków dalej :D


RE: Funky Fella - My Dreams - NecroSoul - 28.07.2015

Tak jak rzadko słucham HipHopu tak ten kawałek przesłuchałem dwa razy relaksując się przy tym zarazem :) Żadnych zastrzeżeń do miksu. Może nawet mnie przekonałeś tą rewelacyjną robotą do zaczerpnięcia większej ilości tego gatunku. Poleciał follow na SC ;)
Za kilka lat zatańczę do twojej muzyki :D

EDIT. Podczas pisania postu przesłuchałem z 10 razy :D


RE: Funky Fella - My Dreams - funkyfella - 30.07.2015

(28.07.2015, 19:09)NecroSoul napisał(a): Może nawet mnie przekonałeś tą rewelacyjną robotą do zaczerpnięcia większej ilości tego gatunku.
Za kilka lat zatańczę do twojej muzyki :D

EDIT. Podczas pisania postu przesłuchałem z 10 razy :D

No i bardzo się cieszę bo to co piszesz swiadczy o tym, że reprezentuje dany gatunek i jeśli moje produkcje potrafią do niego zachęcić to już będę umierać spokojny :)