MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) (/temat-house-oliver-heldens-shaun-frank-shades-of-grey-ft-delaney-jane-zoyo-remix)



Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 5.08.2015

Witajcie ludzie i ludziska! :)
Nie ma stania w miejscu i lecę do Was z kolejnym remixem na konkurs. Track jest po małym masteringu od pewnego osobnika, którego wiekszość może kojarzyć, ale nie będę pisał kto to taki ;)
Zapraszam do odsłuchu, oceny oraz kliknięcia "Vote". Dziękuję i pozdrawiam <sunny>


>ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA TUTAJ<




RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Revnotes - 5.08.2015

Być może jestem już zmęczony, ale w drugiej części intra odniosłem wrażenie, jakbyś nie do końca równo odpalił drugi numer, a może po prostu tak tam gęsto. Poza tym brzmi zacnie, nie mam większych uwag. Odrobinę zbyt komercyjne granie, jak dla mnie, ale oceniając obiektywnie gratuluję udanego remixu.


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - efg1 - 6.08.2015

muszę przyznać, że podoba mi się to o wiele bardziej niż oryginał :) dobra robota


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 6.08.2015

(5.08.2015, 23:12)Revnotes napisał(a): Być może jestem już zmęczony, ale w drugiej części intra odniosłem wrażenie, jakbyś nie do końca równo odpalił drugi numer, a może po prostu tak tam gęsto. Poza tym brzmi zacnie, nie mam większych uwag. Odrobinę zbyt komercyjne granie, jak dla mnie, ale oceniając obiektywnie gratuluję udanego remixu.

Sprecyzuj tą wypowiedź, bo nie za bardzo zrozumiałem Twoją myśl ;)


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Revnotes - 6.08.2015

Hmm wydaje mi się, że napisałem w miarę prosto, nie siliłem się na nazwy mogące się kojarzyć z hebrajskim ;)
Konkretnie, którego zdania nie zrozumiałeś?


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 6.08.2015

Po prostu nie mogłem rozkminić gdzie usłyszałeś własnie takie coś. Może ten downlifter dał takie wrażenie, ale ten moment jest równo, nie ma żadnej przerwy ;)


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Revnotes - 6.08.2015

W sensie, gdzie te "konie"? Druga część intra, czyli 0:30 - 1:00.


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Crazy Noise - 6.08.2015

Tam jedynie nie dałem pierwszej stopy i to wszytko ;)


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - efg1 - 7.08.2015

ja tam nie słyszę żadnych koni


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Revnotes - 7.08.2015

Może po prostu tak dziwnie brzmi, dlatego zwróciło moją uwagę.


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - MatrixB - 7.08.2015

Jeden z lepszych remixów, które słyszałem. Bardzo dobrze brzmi i ogólnie jest moc! Pozdrawiam. :)


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Beatzer - 7.08.2015

Kawał dobrej roboty! Podchodzi pod Progressive, ale to jednak rasowiec! Fajnie się go słucha, jest nawet lepszy, niż oryginał.


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Alex fat - 13.08.2015

No no , tutaj nietrzeba pisać dozo , wystarczy wlaczyc plejjjjjjjj ;) ,petarda !!


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades of Grey (Ft. Delaney Jane) (ZOYO Remix) - Shabboo Harper - 13.08.2015

Kliknięcie "Vote" było... ;) Patryk, Twój remix względem oryginału - prima. Good luck <thumbup> .