MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Mayfire - Dark Ignite (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Mayfire - Dark Ignite (Original Mix) (/temat-progressive-mayfire-dark-ignite-original-mix)



Mayfire - Dark Ignite (Original Mix) - nullname - 21.08.2015

Cześć ponownie - ponownie? Oczywiście! Kochane Microsoft Edge wywaliło komunikat - dosyć wyraźny. Krótko opisując - yebło crasha i moje wywody i żale zostały skasowane - chyba nawet dobrze <hehe>

Ok, do rzeczy.
Oto traczek:
no i oczywiście - sorry wielkie, że wysokie nie grają jak powinny 'Troszkę' mi się zaniżyło...
UWAGA CZŁOWIEKI! PLEJER PRIVATNY

Zapraszam do ocenki, propozycji(nie wyeksportuje projektu, wiecie co i jak...). Bla, bla. Także chciałem to wydać, ale jak wiecie - labele to labele i tego nie pomalujesz. Nie odpiszą idioci ._. Ah. Zapomnij! Nie przesłuchają <hmm>


RE: Mayfire - Dark Ignite (Original Mix) - Revnotes - 22.08.2015

Chwytliwy motyw i ogólnie styl na czasie, podoba mi się. Wszystko ładnie gra na swoim miejscu i nie mam większych uwag. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to powtarzalność. Od początku do końca leci ten sam motyw, choć dzięki przeróżnym zabiegom, aranżacja brzmi sensownie.


RE: Mayfire - Dark Ignite (Original Mix) - Fly - 23.08.2015

Gdyby nie jeden motyw,który jest grany niemal przez całą długość utworu byłoby idelnie. Czuć moc i głębię,niestety w połowie kawałka robi się to wszystko nudne.


RE: Mayfire - Dark Ignite (Original Mix) - Shabboo Harper - 24.08.2015

Dynamiczny numer o ekspresywnym kolażu dźwięków; melodyjne piano; surowe i dzikie synth'y; precyzyjny beat. Owszem jest tu charakterystyczny, w tym gatunku, klimat; lecz przy takim, generalnie, jednolitym motywie (powtórzę) utwór jest nużący :(. Proponuję albo skróć temat (do 3:50) lub też poczyń jeszcze (uffff ^^) jakieś korekty (defiguracja dźwięku, niepospolite przejście, dodatkowe efekty...). Jest potencjał w Twoim Dark Ignite. Poważnie...


RE: Mayfire - Dark Ignite (Original Mix) - nullname - 24.08.2015

od 3:50 zaczyna się outro, więc co jest od tego momentu - zniknie w wersji skróconej. Podoba mi się @Shabboo Harper, że potrafisz docenić każdy gatunek. Też tak bym chciał :) Jak słyszę np. hardstyle to aż mi się robi uśmieszek i w głowie mam pegazusa, a na nim najlepsze mario bros :D A opinii nigdy bym nie wykreował.

Powysyłałem kilku artystom kawałek, żeby ocenili - odpowiedź wszędzie taka sama. Utwór prosi się o wokal. Może coś w tym kierunku poleci. Ciężko będzie poprawić, coś dodać... bo system odmawia posłuszeństwa gdy ma eksportować i używać pliki wav. No cóż :(

Ale tak czy inaczej będę kombinował i z poprawkami i z wydaniem :)


Dzięki wielkie!

Czekam na dalsze opinie.


RE: Mayfire - Dark Ignite (Original Mix) - Shabboo Harper - 24.08.2015

Cytat:Podoba mi się @Shabboo Harper, że potrafisz docenić każdy gatunek. Też tak bym chciał

Marcinie, dziękuję Ci za tak ujmującą wypowiedź...^^ Nie każdy gatunek lubię, lecz akceptuję istnienie wszystkich. Ta różnorodność brzmień mnie fascynuje. Dotyczy to wszakże preferencji/pasji/namiętności/upodobań tyluż utalentowanych twórców. I to prawdziwie szanuję. Cenię, nie tyle gatunek, lecz trud, wysiłek poszczególnego człowieka. Przecież wiąże się to, w większości zdarzeń, z jej/jego nadzieją, emocją, chęcią podzielenia się czymś wyjątkowym, jedynym; a jeśli ten ktoś pozwala mi wkroczyć do swego wykreowanego świata (tak jak np. Ty, tu w MP) to jest to czarujące. Taka "intymna", twórcza więź z konkretnym autorem, abstrahując od technicznych (również istotnych) kwestii, jest dla mnie cenniejsza... :)


RE: Mayfire - Dark Ignite (Original Mix) - Crazy Noise - 25.08.2015

Bardzo fajny motyw. Popracuj nad różnorodnością jeśli chodzi o dźwięki i żeby utwór brzmiał szerzej. Możesz dać jakieś wstawki typu plucki i jakieś fx'y, pobaw się layeringiem z głównym leadem. I nie pasują mi tutaj te tomsy.
Utwór ma duży potencjał więc "nie spier**l tego" :) Życzę miłej pracy przy kawałku. Pozdro!


RE: Mayfire - Dark Ignite (Original Mix) - Odi96 - 25.08.2015

Bardzo fajny progressive, bez monotonii, dużo fajnych przejść, drop mega, lepsze niż niektóre utwory ze Spinnin lub też Ultra :)
Gratuluję 5/5 :)