MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CaffeineMC - Supra Summus (feat. Diamanda Galas) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CaffeineMC - Supra Summus (feat. Diamanda Galas) (/temat-caffeinemc-supra-summus-feat-diamanda-galas)



CaffeineMC - Supra Summus (feat. Diamanda Galas) - CaffeineMC - 7.09.2015

No cóż ... Kiedyś wrzucałem już utwór pod tym tytułem, tutaj na forum, jednak był on bez wokalu demonicznej Diamandy Galas, co myslę wiele tej produkcji dało ... dziś jeszcze dodałem rozwinięcie sekcji środkowej i zakończenie, jeśłi ktoś z forumowiczów słuchał wczorajszej wersji i nawet "weszło", to myślę, że teraz tym bardziej ... wszelkie uwagi krytyczne i pochwalne bardzo mile widziane ;]




RE: Caffeine MC - Supra Summus (feat. Diamanda Galas) - Shabboo Harper - 9.09.2015

Cytat:myślę, że rzeczywiście jest potencjał i pomęcze ten kawałek porządnie,

CaffeineMC, gratuluję... Jest nie tylko "porządnie", lecz przede wszystkim "diabolicznie", wyrafinowanie i z "tajemną", "mroczną" intencją wyrażoną w pierwszorzędnych nutach Twego tematu. ^^


RE: Caffeine MC - Supra Summus (feat. Diamanda Galas) - Abigail Noises - 9.09.2015

Wcześniej nie słyszałem bez wokalu.

Wstęp do wejścia leada (2.13) trochę za długi i muli po minucie, no ale po tym jest ok - klimat wylewa się w każdym przejściu, dźwięku, wokalu. Uspokojenie po czwartej minucie świetne. Koniec trochę rozczarowujący. Z technicznego punktu to tip top, bo taki gotycko-industrialny track potrzebuje ''przyduszenia'', w niektórych dźwiękach, a Ty to zrobiłeś ze smakiem. 4/5


RE: CaffeineMC - Supra Summus (feat. Diamanda Galas) - Soundmaniaq - 10.09.2015

fajnie jest posłuchać czegoś w takich klimatach, ciekawie by tu brzmiała bardziej żywa perka w miejscach gdzie bit jest łamany ale to z kolei zmieniłoby charakter kawałka, za drugim odsłuchem bardziej wpadło w ucho, za pierwszym na początku utworu linia basowa troszkę mi się gryzła z resztą.


RE: CaffeineMC - Supra Summus (feat. Diamanda Galas) - abyssMB - 11.09.2015

Jak ja lubie te Twoje kawałki, one są tak oryginalne, a teraz z tym świetnym gotyckim vocalem mega robota. Zgodzę się z Soundmaniaqiem, że mogłaby fajnie zabrzmiec tutaj żywa perka. 5/5


RE: CaffeineMC - Supra Summus (feat. Diamanda Galas) - L.G. - 12.09.2015

Lubię słuchać twoich produkcji, są takie niespokojne i diaboliczne.
Kawałek leci do kolekcji, dzięki za udostępnienie.


RE: CaffeineMC - Supra Summus (feat. Diamanda Galas) - Buramica - 13.09.2015

Jak dla mnie to przydługie intro, dopiero w okolicach drugiej minuty zrobiło się ciekawie. Ciężki, powiedział bym nawet psychodeliczny kawałek w stylu Juno Reactor. Dobra robota! 4/5


RE: CaffeineMC - Supra Summus (feat. Diamanda Galas) - CaffeineMC - 17.10.2015

no to jeszcze VIDEO EDIT, obciąłem Intro, no i końcówka wg mnie teraz wymiata,