MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) (/temat-progressive-matt-ether-above-stratosphere-original-mix)



Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) - mattether - 18.09.2015

nowy / stary , odświeżony, niewydany:) zapraszam do lotu :P :P

Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix)



RE: Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) - seb - 18.09.2015

Przyzwoity progressive trance. Chociaż nie jestem fanem takich brzmień to słuchało się całkiem przyjemnie.
Intro początkowo trochę puste. Stopa uderza bardzo mocno, chyba nawet za bardzo. I nie słychać linii basowej, w ogóle. Czy w ogóle we fragmencie od 0:30 do 2:00 jest jakiś bass czy to takie wydłużone intro?
I jeśli nie myli mnie słuch (lub akustyka pokoju) to w lewym kanale znajduje się trochę więcej elementów. Ale tego nie jestem pewien.

Na plus breakdown, bardzo przypadły mi do gustu te fx-y w np. 2:07, 2:15.
Ogólnie nie można odmówić klimatu czy wytknąć jakiś kardynalnych błędów, może poza tą linią basową i zakończenia, ale domyślam się że to jakiś błąd techniczny musiał wystąpić (mam na myśli to urwanie utworu).


RE: Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) - hjugo - 18.09.2015

Przyjemne :) Choć tak jak mówi seb, brakuje basu na początku i może deczko monotonnie przed breakdown'em. Później wszystko elegancko. Daję +


RE: Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) - Revnotes - 19.09.2015

Właściwie podpisuję się pod opinią Seb'a. To już nie pierwszy raz Cię tak na lewo ściąga, może coś masz nie tak ustawione.


RE: Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) - mattether - 22.09.2015

mozna juz posłuchać poprawionej wersji pod tym samym linkiem. Enjoy Free download :)


RE: Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) - Shabboo Harper - 22.09.2015

Podoba mi się. Właściwie... "wszystko". ;) W szczególe; kilka sugestii: ten lekko monotematyczny aranż "okrasiłabym" jeszcze jakimś dodatkowym instrumentem w krótkiej wariacji (od 5:00); wyróżniłabym solidniej partię Bassu (jest cudny w swym tonie) i "dorzuciła garść" fx'ów, które podkreśliłyby świetny flow tego tematu. Mateusz, kobiecy wokal (choćby nucenie melodii w tle) byłby jak "sunshine" w Twoim "Above Stratosphere"...
PS. Świetnie, że Outro jest (wreszcie) "dopieszczone" ^^.


RE: Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) - lovetrance01 - 23.09.2015

Od razu zaznaczę, że od artystycznej strony Twój utwór mi nie podchodzi, bo to nie do końca mój gatunek. Również melodia jest trochę za mało charakterystyczna. Ale to rzecz gustu oczywiście.
Jeśli chodzi o brzmienie i ogólną jakść, to dla mnie jest to klasa światowa. Gdyby zestawić obok siebie Twój kawałek i np. Protoculture'a, to pod względem brzmienia byłyby porównywalne. A jestem pewien, że wiesz co to za gość :)
Jest dużo świetnych kawałków na forum, ale nie wiele z nich brzmi tak profesjonalnie.
Pozdrawiam.


RE: Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) - Damian Sulewski - 24.09.2015

Bardzo mi się spodobał twój kawałek. Podoba mi się intro. Mówię tutaj o tym panu co gada :D Dalej jest troszeczkę za monotonnie, ale nie zniechęciło mnie to. Bardzo fajnie słychać perkusję, nie przytłacza jej żaden dźwięk. Bardzo fajna melodia sie pojawia w 3:00 minucie. Klimat "odlotowy" daję plus :D Przyczepił bym się do delaya, ktory zaczyna się w 4:00 minucie.


RE: Matt Ether - Above Stratosphere (Original Mix) - Paul Vax - 27.09.2015

ciekawe nie moj gatunek ale przyjemne