MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL ThePianoSup - Trailerowa - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL ThePianoSup - Trailerowa (/temat-classical-thepianosup-trailerowa)



ThePianoSup - Trailerowa - thepianosup - 3.10.2015

Witam serdecznie!
Wstawiam swój utwór sprzed paru miesięcy do oceny.

Jest to taki trailerowy track. Nie dawałem do niego tytułu, gdyż był on wynikiem eksperymentu w związku z tworzeniem tego typu muzyki.
Bardzo chętnie poczytam co myślicie na temat czegoś takiego.


RE: ThePianoSup - Trailerowa - Cris - 3.10.2015

bębny w ogóle nie mają mocy, jeśli to ma być trailerowy track, musisz dawać miejsce edytorom na ciecie materiału, tu jest zbyt pełno wszystkiego, bez podziału na frazy, kiepsko zmiksowane są smyczki, brzmią twardo .


RE: ThePianoSup - Trailerowa - HybridRaven - 3.10.2015

niestety ale zgodze sie z Cris'em tutaj. Przy trailerowskich trackach bebny musza byc wyraziste, do tego wg mnie w 0:13 jak wchodza skrzypki ala ostinati to gryza sie one z basem na arpie... nie wiem moze sie myle, ale odrazu ucho mi to jakos wylapalo.... Ogolnie jak troche nad tym posiedziec to moze byc calkiem niezle ;)


RE: ThePianoSup - Trailerowa - Knoxville - 3.10.2015

Zgadzam sie z kolegami wyzej - bebny musza miec moc w takim typie muzyki.0:36 sec - crash jakby z innej galaktyki został dostawiony , podobnie w 0:19 sec ten reverb - troche za słabo zgrany z reszta .Genralnie pomysł niezły i gdyby nad tym bardziej posiedziec to cos mozna było by wycisnac z tego.


RE: ThePianoSup - Trailerowa - Shabboo Harper - 3.10.2015

Bartek, partia skrzypiec (jakże urodziwych w swym powolnym unoszeniu się) jest "nielitościwie" przykryta przez "bezduszny" bass i rzeczywiście, nie do końca "dopieszczone" w swym rasowym brzmieniu bębny. Stworzyłeś konkretny projekt/fundament, który potrzebuje solidnego, wyrafinowanego szlifu. Potencjał jest. Good luck... <thumbup>


RE: ThePianoSup - Trailerowa - Zirds - 3.10.2015

Piękne. Mroczne, a z iskrami nadziei. Piękne, a niedopracowane.
Przypomina brzmieniowo utwory jednego z moich ulubionych Industrialno-ambientowych artystów z wytwórni Tympanik Audio, Stendeck'a.

Przykład




RE: ThePianoSup - Trailerowa - proph3t88 - 4.10.2015

Mnie się podoba bardzo "Theme". Smyczki owszem jak powiedział Cris do poprawy i n o bębny owszem muszą byc bardziej słyszalne/wyraziste :) Też się z tym teraz zmagałem, w ostatnim utworze. Uciekły w miksie z elementami symfonii... :) Ale za to plug/synth "zglitchowany" bardzo ładny :) Przypadł mi do gustu :)


RE: ThePianoSup - Trailerowa - grom2015 - 12.10.2015

Nie jestem mega znawcą, jeśli chodzi o detale(o których pisali poprzednicy), ale popieram to, że bębny mają trochę za mało mocy, a całość wydaje się trochę... chaotyczna. Staraj się bardziej budować napięcie, o to w takiej muzyce chodzi ;)


RE: ThePianoSup - Trailerowa - Soundmaniaq - 18.10.2015

Smyki świetne, bass do wymiany, perka gdzieś tam ginie trochę w miksie, na smykach super klimat.