MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER TSM - Happier (+2) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER TSM - Happier (+2) (/temat-other-tsm-happier-2)



TSM - Happier (+2) - qnebra - 5.10.2015

Dziś chciałbym pokazać wam trzy utwory nad którymi sobie pracowałem. Wiem bardzo dobrze, że nie są idealne i wzorowo wykonane, oraz że nie ma opcji na jakiekolwiek pochwały. :(







Mam w planach zrobienie z tego albumu mającego jedynaście utworów, co jakiś czas dodając i zamieszczając w tym temacie po trzy utwory. Razem tego mogą być cztery części i dziś ląduje tu pierwsza z nich.


____[Knifeman]____________
poprawiam nazwę tematu na zgodną z regulaminem

wystawiono o 22:21, 5 października 2015



RE: TSM - Somesort - Nachos - 5.10.2015

Cóż nie jestem ekspertem ale technicznie nie brzmi to najlepiej
aczkolwiek masz bardzo ciekawe pomysły :)
pracuj!


RE: TSM - Somesort - Shizzlematic - 5.10.2015

Aranżacyjnie i melodycznie naprawdę fajnie. Kompozycje się nie nudzą. Bardzo by mi pasowały do jakichś starych arcade rpg'ow :D


RE: TSM - Happier (+2) - L.G. - 6.10.2015

Nie jest aż tak tragicznie, zdecydowanie mój faworyt :03 - Thank You Nicholas.
Pozdro.


RE: TSM - Happier (+2) - qnebra - 10.10.2015

(5.10.2015, 20:40)Nachos napisał(a): Cóż nie jestem ekspertem ale technicznie nie brzmi to najlepiej
aczkolwiek masz bardzo ciekawe pomysły :)
pracuj!

Dzięki za opinie. Owszem, nie brzmi to technicznie najlepiej, dlatego staram się te braki techniczne nadrabiać pomysłami, kompozycją i tematyką całego utworu. Czasem nawet myślę, że przesadzam z ilością tematów i pomysłów na utwór, bo komu innemu by starczyło na 5, 6 utworów.


(5.10.2015, 21:13)Shizzlematic napisał(a): Aranżacyjnie i melodycznie naprawdę fajnie. Kompozycje się nie nudzą. Bardzo by mi pasowały do jakichś starych arcade rpg'ow :D

Miło mi to słyszeć :)



(6.10.2015, 17:55)L.G. napisał(a): Nie jest aż tak tragicznie, zdecydowanie mój faworyt :03 - Thank You Nicholas.
Pozdro.

Zawsze wyolbrzymiam to całe "tragicznie", nie mam pojęcia dlaczego. Miło mi, że ci się "Thank You Nicholas" podoba.


RE: TSM - Happier (+2) - Soundmaniaq - 19.10.2015

w pierwszym niektóre motywy takie troszkę zapchaj dziury, mogłeś zastosować mniej wątków a więcej nad nimi posiedzieć. Zdecydowanie te szybsze fragmenty wiodą prym. Pierwszy kojarzy mi się bardzo z Jaga Jazzist click, z tym że oni romansują z jazzem i gitarami elektrycznymi. Ale jakbyś pozamieniał instrumenty...kto wie. Również w utworach znajdziesz wiele wątków.

Drugi kawałek kojarzy mi się z Castlevanią na ps chyba, melodie i dobór instrumentów, pierwszy lepszy

trzeci aranżacyjnie również takie trochę pitu pitu na keyboardzie

Zamiast robić 3 kawałki spróbuj zrobić jeden z na tyle chwytliwą melodią/melodiami żeby ludzie nucili sobie po przesłuchaniu, mi to weszło jednym uchem i wyszło drugim, oprócz fragmentów pierwszego kawałka. Oczywiście wszystko co napisałem to kwestia gustu.


RE: TSM - Happier (+2) - Shabboo Harper - 25.10.2015

Cytat:Zamiast robić 3 kawałki spróbuj zrobić jeden z na tyle chwytliwą melodią/melodiami żeby ludzie nucili sobie po przesłuchaniu...

<thumbup>

Cytat: Wiem bardzo dobrze, że nie są idealne i wzorowo wykonane, oraz że nie ma opcji na jakiekolwiek pochwały.

Skoro tak uważasz... nic "nie powiem". ;)