MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Pedzik - Velvetine - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Pedzik - Velvetine (/temat-electronica-pedzik-velvetine)



Pedzik - Velvetine - proph3t88 - 19.10.2015

Uważam utwór za w miare skończony ale znając życie coś mnie jeszcze natchnie...w tygodniu :P Taki "minimal" dyskotekowy "jednokopytnik" :P



Pozdrawiam miłego odsłuchu :)


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - Lukas1 - 19.10.2015

taka drobna uwaga mlodziezy
to jest minimal m_nus
to co ty wrzuciles to ch*ujem wiejące awiczi-tiestowskie badziewie

ale ok mlody jestes - keep workin'! :)


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - proph3t88 - 19.10.2015

(19.10.2015, 20:26)Lukas1 napisał(a): taka drobna uwaga mlodziezy
to jest minimal m_nus
to co ty wrzuciles to ch*ujem wiejące awiczi-tiestowskie badziewie

ale ok mlody jestes - keep workin'! :)
Troszke kultury Lukas1... Młody...? Prawie 30 lat na karku... A taki rodzaj muzyki, cóż to w wolnych chwilach robie odejście od tematu coś nowego z innej beczki dla "zabawy" i eksperymentu :) I ten "mix" akurat mi jakoś tak podpasował bo ogólnie zajmuje sie symfonią... :)


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - Lukas1 - 19.10.2015

damn.. moj blad, sorka za to
wierze że to świetna muzyka :)


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - proph3t88 - 19.10.2015

(19.10.2015, 20:40)Lukas1 napisał(a): damn.. moj blad, sorka za to
wierze że to świetna muzyka :)
Luz :) Pamietaj o jednej rzeczy. Konstruktywna krytyka :) pozdrawiam.


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - Burning Car - 21.10.2015

E tam Lukas1 zdecydowanie przesadzasz. Ja tam słyszę ,że jest tu dużo pracy włożone i całość (przynajmniej na pchełkach na jakich teraz słucham) brzmi całkiem dobrze. Ładne arpy- no może w miksie lekko góry za dużo ale całość brzmi całkiem całkiem. Jest klimat , stopa nie za głośno . Oceniam na uczciwą 4+.


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - Rumush - 21.10.2015

Kawałek solidny. Stopa ładnie siedzi, syntezatory nie męczą. Lecz prawdopodobnie szybko o nim zapomnę. Przydałby się jakiś 'hook'. Co mi osobiście przyszło do głowy to coś perkusyjnego podobnego do bongosa w https://www.youtube.com/watch?v=vQpVAWFvkbU (0:40, co dwa bary). Może to nie jest jakiś wybitny hak ale mnie złapał, więc dorzucam swoje 3 grosze.


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - abyssMB - 21.10.2015

Mi sie ten kawałek podoba bo brzmienie i sample to dobra produkcja tylko co oznacza słowo mix miksowałes jakies utwory czy sam komponowałeś ? i zrobiłeś to od poczatku ? Bo jeżeli od poczatku do końca Twoja Robota to gratuluję, dla mnie nie ma znaczenia czy brzmi to jak Tiesto czy Aviciii mi się podoba. Bo muzyka albo da się słuchac albo nie. 4/5 brakuje czegoś co bardziej porwie i wejdzie w pamięć ale jak sam zaznaczyłeś że jest to jeszcze nie skończone to projekt jest dobry.


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - proph3t88 - 21.10.2015

(21.10.2015, 12:05)abyssMB napisał(a): Mi sie ten kawałek podoba bo brzmienie i sample to dobra produkcja tylko co oznacza słowo mix miksowałes jakies utwory czy sam komponowałeś ? i zrobiłeś to od poczatku ? Bo jeżeli od poczatku do końca Twoja Robota to gratuluję, dla mnie nie ma znaczenia czy brzmi to jak Tiesto czy Aviciii mi się podoba. Bo muzyka albo da się słuchac albo nie. 4/5 brakuje czegoś co bardziej porwie i wejdzie w pamięć ale jak sam zaznaczyłeś że jest to jeszcze nie skończone to projekt jest dobry.
Oryginalny utwór pocięty na sample... (parę z nich) dla eksperymentu. Ponieważ, taki gatunek mi się podoba i chciałem od czegoś zacząc :) i masę mojego wkładu :)


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - proph3t88 - 21.10.2015

(21.10.2015, 11:04)Rumush napisał(a): Kawałek solidny. Stopa ładnie siedzi, syntezatory nie męczą. Lecz prawdopodobnie szybko o nim zapomnę. Przydałby się jakiś 'hook'. Co mi osobiście przyszło do głowy to coś perkusyjnego podobnego do bongosa w https://www.youtube.com/watch?v=vQpVAWFvkbU (0:40, co dwa bary). Może to nie jest jakiś wybitny hak ale mnie złapał, więc dorzucam swoje 3 grosze.
Ciekawy utwór :) dobry "sample" pachnie oldschool'em :) dzięki za podesłanie "tematu" :) pozdrawiam :)


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - ak47soundsystem - 21.10.2015

Dobry miks. Wszystko zawsze ładnie słychać. Dobry aranż (napięcie wzrasta i łopada). Brejkdałny fajnie i synkopatyczny bas też super. W zasadzie to brakuje tylko tej wisienki na torcie - dobry hooczek by się przydał, nawet jakiś taki żrącym syntezatorem wypalony, jakiś brud, coś denerwującego, żeby nie było cały czas tak ładnie i po bożemu.


RE: Pedzik - Velvetine (Mix) - Shabboo Harper - 25.10.2015

Adamie, z pewnością jest... "inaczej" ;). Gratuluję odważnego konceptu i chęci "spełnienia się" w odmiennym, od Twego ulubionego, gatunku. Utwór efektowny w konkretnym beacie, "z polotem" (fx'y) i... monotematyczny. Technicznie: odnoszę wrażenie, iż brakuje jeszcze "przestrzeni", tak by całość bardziej "unosiła się", "oddychała"... ^^