MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Cloudradio.xyz - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PORADNIKI (https://musicproducers.pl/forum-poradniki)
+--- Dział: Wskazówki użytkowników (https://musicproducers.pl/forum-wskazowki-uzytkownikow)
+---- Dział: Serwisy Muzyczne (https://musicproducers.pl/forum-serwisy-muzyczne)
+---- Wątek: Cloudradio.xyz (/temat-cloudradio-xyz)



Cloudradio.xyz - Zajman - 31.10.2015

Cloud Radio

stronka, bardzo prosta , wrecz do bólu , ale funkcjonalna i spelnia swoja role

zachecam wszystkich producentow muzyki elektronicznej , do zapoznania sié z nia , jest to moja robota , dlatego tez narazie gra tylko moje tracki , ale ma design otwarty i kazdy moze , poprzez linki zawarte na dole tej strony wrzucic tam swoje tracki do rotacji (poprostu dodajecie do okreslonej grupy tematycznej swoj track i on juz jak go tylko zatwierdze wchodzi do rotacji, ktora jest kompletnie losowa )

calosc , miedzy innymi przez soundcloud jest skonstruowana tak , ze utwory moga dodawac tylko artysci , ktorzy sa wlascicielami trackow lub je uploadowali na soundcloud

Stronka ruszyla kilkanascie minut temu , jeszcze nikt poza mna nie wrzucil swoich utworow , ale cierpliwosci , moze sie okazac ze za kilka dni bedzie tego juz wiecej :)

to taki eksperyment , mnie to nie kosztuje prawie nic , was tez nie , a bonusy jezeli sie rozkreci moga byc duze , chodzi mi o odkrywanie nas przez nowych sluchaczy

tylko po to ja zrobilem , zeby nowi sluchacze mogli dotrzec do nowej muzyki bezbolesnie , i artysci tak samo do nowych sluchaczy :)

od razu uprzedzam ze strona nie posiada i nie posiadac bedzie zadnych reklam , nie bede chcial na niej zarabiac , i nie postuje tu tego w formie reklamy , a raczej w formie prosby o zaangazowanie sie w ten projekt , kosztuje to kilka minut na znalezienie swoich utworow na soundcloud , wybranie odpowiednich gatunkow i klikniecie join na odpowiedniej grupie i dodaniu utworu

pozdrowienia !


RE: Cloudradio.xyz - Zirds - 31.10.2015

Coś bazującego na słynnym Popcorn Time, gdzie pliki nie zawsze są z legalnych źródeł.


RE: Cloudradio.xyz - Zajman - 31.10.2015

siema , ta stronka nie hostuje zadnych plikow , wszystko jest pobierane przez api z soundclouda , a ja to moderuje wiec nie przyjme np submisjii z trackiem skrillexa z jakiegos konta na sc ktore sobie to wgralo bezprawnie


RE: Cloudradio.xyz - Zirds - 31.10.2015

O to fajnie!
Jak nie zapomnę to się wkrótce dołączę jeśli można ;)


RE: Cloudradio.xyz - Zajman - 31.10.2015

jak najbardziej zapraszam :>


RE: Cloudradio.xyz - Zirds - 31.10.2015

A co byś powiedział na małą współpracę - My odrobinę podbijemy Ci używalność, a Ty udostępnisz nasz forumowy "label", który prowadzi(my) z Mateuszem Morawskim?

Fajnie by było gdyby na Twojej stronie pojawił się TAG - Musicproducers.pl
Dzięki sobie możesz wypromować innych oraz sam na tym zyskać :)

http://musicproducers.pl/temat-best-of-musicproducers-pl-3-playlista-najlepszych-utworow?pid=98942#pid98942


RE: Cloudradio.xyz - Mat.Mor.Raw - 31.10.2015

Zajman, super inicjatywa!
Zirds, bardzo dobry pomysł :D


RE: Cloudradio.xyz - Zajman - 31.10.2015

wlasnie bylem w trakcie rozwazania wszystkich mozliwych opcji jakby was umiescic , moj serwis korzysta z grup na soundcloudzie , moge takze zrobic dzial dla was nazwany np best of musicproducers.pl z tym ze mam takie opcje :

- moge stworzyc randomizowana playliste dla radia ktore bedzie gralo wszystko z profilu jakiegos artysty z dzialu track's
- moge stworzyc randomizowana plejliste z grupy na sc
- moge stworzyc randomizowana plejliste z lajkowanych przez dany profil trackow
- takze moje radio moze grac z plejlisty z danego profilu

ale nie moge zrobic plejlisty do radia z juz istniejacych kilku plejlist

wiec mam dwie propozcje :

- albo stworzcie jedna dodatkowa zbiorcza plejliste na soundcloud , gdzie beda wszystkie utwory , jakie bedziecie chcieli aby graly na radiu , bedziecie mogli ja bezproblemowo rozbudowywac na biezaca, a radio sie bedzie automatycznie aktualizowalo o nowe utwory

- albo j wywalcie plejlisty z lajkow na swoim profilu (bo na plejlistach , ktore sa brane w slocie jako track mi sie krztusi strona ) i radio bedzie gralo w waszym dziale wszystko co zalajkujie profil musicproducers.pl na sc

pozdrowienia


RE: Cloudradio.xyz - Zirds - 31.10.2015

Świetnie, że jest taka możliwość.

Resztę dogadamy na prv.


RE: Cloudradio.xyz - Zajman - 1.11.2015

Best of Musicproducers.pl gosci juz na cloudradio , goraca zachecam wszystkich tworcow muzy elektronicznej do dodawania swoich trackow do radia :)


RE: Cloudradio.xyz - Zirds - 6.01.2016

Powinieneś to rozwijać i reklamować!


RE: Cloudradio.xyz - Shabboo Harper - 10.01.2016

Zajman, świetna inicjatywa. Gratuluję. Keep it up... <thumbsup>


RE: Cloudradio.xyz - Zajman - 10.01.2016

staram sie , pomalu przybywa submisji , glownie w dziale trap :)


RE: Cloudradio.xyz - Shabboo Harper - 10.01.2016

Wszystko "brzmi" obiecująco... Powoli "nabierze rumieńców". Życzę Ci wytrwałości i projektów różnorodnych gatunkowo. Niech Twoje Cloud Radio będzie źródłem wspaniałego poczucia dumy. <thumbup>