MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Carl Daylim Feat. Rebecca Louise Burch - Running To Nothing (Quillava Vocal Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Carl Daylim Feat. Rebecca Louise Burch - Running To Nothing (Quillava Vocal Mix) (/temat-uplifting-carl-daylim-feat-rebecca-louise-burch-running-to-nothing-quillava-vocal-mix)



Carl Daylim Feat. Rebecca Louise Burch - Running To Nothing (Quillava Vocal Mix) - Quillava - 6.11.2015



Remix dla wytwórni Arcadia Moon :) Niezbyt mocny jestem w produkcjach z wokalami ale chyba dało radę ? :)

Pozdrawiam !


RE: Carl Daylim Feat. Rebecca Louise Burch - Running To Nothing (Quillava Vocal Mix) - Shabboo Harper - 7.11.2015

Quillava, w moim odczuciu to utwór typu "huczy-buczy", z "koniecznym" odcieniem lżejszego dźwięku w postaci prostej melodii synth'u. Tak stentorowy kick właściwie przeważa w całości aranżu ścieżki. W pewnym momencie jest niemiłosiernie męczący; Break nie do końca "spójny" z resztą tematu; fragment od 3:30-4:26 według mnie niepotrzebny. Wokal (jakże delikatny) ot tak jest obecny; bez barwniejszego podkreślenia (jakaś wtyczka!) jest w gruncie rzeczy "przyćmiony" "przytupem" jednolitego beat'u... Good luck... ^^


RE: Carl Daylim Feat. Rebecca Louise Burch - Running To Nothing (Quillava Vocal Mix) - Quillava - 7.11.2015

Shabboo Harper co do kicku to rzeczywiście za głośno mi wyszedł troche ale zauważyłem to dopiero po fakcie :D choć jak dla mnie ma to też swój urok :) lubię mocne kicki :D co do wokalu to tak jak wyżej mówiłem nie jest to moja mocna strona ale chyba ni jest najgorzej bo na początku było jeszcze gorzej... :P Dzieki za opinię ;) Wezmę Ją do siebie i w następnej produkcji postaram się co nieco zrobić inaczej :)

Podro !!


RE: Carl Daylim Feat. Rebecca Louise Burch - Running To Nothing (Quillava Vocal Mix) - Cris - 10.11.2015

:) mi tam kick się podoba :) jest mocny wyrazisty, taki jak powinien być. Strasznie wejście melodii wieje Andy Bluemanem, bardzo dobrze wg mnie bo to przecież król upliftu ;) wokal nie jest znowu taki zły, jedynie co to jest zdecydowanie niepoprawnie zmiksowany i jest za cicho. Synth głównego motywu mnie nie powala, nie pasuje tutaj po prostu do tego tracka. Klimat, fajny melancholijny. Moja ocena to 7/10


RE: Carl Daylim Feat. Rebecca Louise Burch - Running To Nothing (Quillava Vocal Mix) - Quillava - 10.11.2015

Dzięki :) Co do wejścia leadu to po prostu lubię takie wejścia i czy jest podobny czy nie do Bluemana (zgadza się - król upliftu) to szczerze powiem że nawet przez chwile nie wpadło mi na myśl żebym sie na kimś wzorował :) co do wokalu no to jak napisałem wyżej zbyt dobry w nich nie jestem :D ale nie jest najgorzej :) a tak wql jakieś wskazówki na temat miksu wokalu mile widziane :D bo jest to coś co u mnie kuleje :D z leadem miałem problem bo brakowało mi pomysłu... :P jeszcze raz dzięki za opinię :D
Pozdrawiam ! :)


RE: Carl Daylim Feat. Rebecca Louise Burch - Running To Nothing (Quillava Vocal Mix) - Zirds - 11.11.2015

Bardzo ładne. Świetne delikatne pady i melodia. Fajne połączenie tego pianina z wokalem. Przypomniały mi się utwory Sylver albo Fragmy Heart
Minusem dla mnie jest zbyt wyeksponowane brzmienie stopy - możliwe, że takie było zamierzenie i takie pasuje do gatunku, ale w moim odczuciu ma za duży thick.


RE: Carl Daylim Feat. Rebecca Louise Burch - Running To Nothing (Quillava Vocal Mix) - Quillava - 11.11.2015

Szczerze troche za mocno je dałem :D Chciałem by w porównaniu do Love brzmiało na tym samym poziomie ale jednak przedobrzyłem troche i zauważyłem dopiero po zrenderowaniu :P Ale w moim odczuciu "nie wyszło najgorzej" :)

Dzięki za opinię :)