MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Luke Judge - Made In Heaven (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Luke Judge - Made In Heaven (Original Mix) (/temat-luke-judge-made-in-heaven-original-mix)



Luke Judge - Made In Heaven (Original Mix) - John Horizon - 13.11.2015

Luke Judge - Made In Heaven(Original Mix)





RE: Luke Judge - Made In Heaven(Original Mix) - Loco - 13.11.2015

Bardzo fajne pluczki w intro, interesujące soczyste brzmienie. Ogólna aranżacja bardzo ciekawa, nawet nie zwróciłem uwagi kiedy te 5 minut minęło. Bardzo mi się spodobało że po pierwszym "buildupie" (ok 1:10), ostatnio typowym dla bigroomu, nie usłyszałem bezsensownego naparzania tylko przyjemną melodię. Najbardziej co mi się nie spodobało to ten "modern talking" mocno skierowanym na prawy kanał. Jakoś nie jestem fanem tego typu zabiegów, szczególnie gdy dany element odgrywa swego rodzaju główną rolę.
Ode mnie leci takie 4+, czyli będzie 5.


RE: Luke Judge - Made In Heaven(Original Mix) - Castiel - 13.11.2015

Już przy wcześniejszych odsłuchach pisałem Ci,że jest dobre.Nie słyszę żadnych błędów ;) ode mnie masz 5/5


RE: Luke Judge - Made In Heaven(Original Mix) - nullname - 14.11.2015

Hmm, kawałek ze względu na aranżacje okropnie mi się spodobał.

Ale ten saw jakoś taki zbyt pełny(albo to też przez ten delay wydaję się taki obszerny), być może z przyzwyczajenia do typowo EDM'owych brzmień. Panorama świetna, idealnie wpasowuje się w klimat. Melodia nie odstrasza, prosta i przyjemna.

Dla mnie takie 4,7/5 :)


RE: Luke Judge - Made In Heaven(Original Mix) - Zirds - 14.11.2015

Fajne pluczki na wstępie. Myślałem, że będzie to znowu kolejny utwór, w którym melodia jest zagrana w stylu "kot mi wlazł na klawiaturę", a tu się zdziwiłem!! Świetna melodia, aranżacja. Mostek fajnie gra. Bardzo elegancki "groove", a bas dogrywający do głównego leada to miazga!!!

5/5


RE: Luke Judge - Made In Heaven(Original Mix) - Shabboo Harper - 14.11.2015

Luke, poszczególne "wkręty" instrumentalne (Bass! ), fx'y czy też niektóre zniekształcenia istotnie ograniczają minimalną monotonię utworu. Aranż? Jest melodyjnie-komercyjnie. Technicznie very okey; separacja dźwięków świetna. Gratuluję efektownej produkcji... <takjest>


RE: Luke Judge - Made In Heaven(Original Mix) - Tibesti - 16.11.2015

No kolego zaszkoczyles mnie. Fajny przyjemny traczek . Perka fxy wszystko git , tylko jedna rzeczy bym tutaj poprawil -> leada. Nie wiem czemu ale wyroznia sie z tlumu. Co bym z nim zrobil ? Nie wiem. Musialbym pokombinowac


RE: Luke Judge - Made In Heaven(Original Mix) - Fly - 17.11.2015

Jestem w stanie dać 5 za samą melodie ;) Naprawdę,jest świetna,pozytywnie wpływa na samopoczucie. Co do reszty,również jest poprawnie. Soczysty supersaw,dobry aranż,czego chcieć więcej ? 5/5 ;)


RE: Luke Judge - Made In Heaven(Original Mix) - morti - 17.11.2015

Wszystko idealnie ze sobą połączone. Naprawdę wielki szacunek :). Przede wszystkim przyjemne dla ucha i duży plus za zupełnie "coś innego". Podoba mi się :).


RE: Luke Judge - Made In Heaven(Original Mix) - soundsystem - 19.11.2015

Ja powiem tak : nie lubię dubstepu mimo iż to interesujący itd styl i gdy pojawia się w tym tracku element tego gatunku to od razu mi się tego lepiej słucha co nie znaczy że reszta jest kiepska , bo nie jest gdyż oceniam 5/5 , to b wysoka ocena powiem ci bo ja do house dopiero od niedawna się przekonuje , tylko z powodu że mam tutaj konto i jest tutaj b wysoki poziom tej muzyki , i ja głównie to dnb ... tak więc 5/5 .


RE: Luke Judge - Made In Heaven (Original Mix) - nqe36 - 18.12.2015

Piosenka jak dla mnie mega. Pozdrawiam.