MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Tibesti - Dont Stop it - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Tibesti - Dont Stop it (/temat-house-tibesti-dont-stop-it)



Tibesti - Dont Stop it - Tibesti - 20.11.2015

Dobry dzien. Przedstawiam wam jedna z lepszych moich produkcji w ostatnim czasie w nowym dla mnie stylu czyli muzyce klubowej. Wczesniej robilem klubbheadsy ale wiadomo ze juz nie ma sensu tego tworzyc. Przez ostatni miesiac zaczalem z 7 projektow z tego 3 sa na dobrym poziomie. Jeszcze nie ogarniam wszystkiego jak trzeba dlatego wrzucam tutaj te tracki i licze na jakies uwagi i little help bo wiele rzeczy jeszcze musze doszlifowac ;)
Oczywiscie bede wdzieczny i jesli bede mial chwile to przegladajac forum napewno sie rowniez udziele ,pod trackiem czy tez innym tematem. Pozdrawiam

PS.Szczerze mowiac to nie wiem co zrobic z tym kawalkiem jeszcze bede przy nim dlubac. Druga czesc mnie martwi, nie wiem czy jest ok ,to dzikie piano :D




____[Knifeman]____________
brak prefixu - poprawiam

wystawiono o 23:28, 20 listopada 2015



RE: Tibesti - Dont Stop it - Adamzzz - 20.11.2015

Buja przednio! Od razu może przejdę do tego co mi trochę nie gra żeby potem tylko rzucać komplementami xD Drop w 2:16 lekko wybity z rytmu moim zdaniem. Napięcie narasta, narasta, narasta i jest takie "OŁ JEA KOMO... a znowu leci melodia.. no spok.... A JEDNAK NIE" xD Wiesz o co mi cho. Świetnie widziałbym tutaj wokal z początku, mówiący parę słów i dopiero po tym drop. Tak luźna propozycja. Inna rzecz to dźwięk w drugiej części od 2:19. Melo oryginalne i mocno "klubowe" ale ten pluck ma za mało mocy. Może jakbyś zasunął jeszcze kompresor i trochę pogłosu to by się jakoś wybroniło.
Nie licząc tego całość brzmi super. Nie słychać jakiegoś powielonego schematu, no oczywiście nie licząc struktury utworu. Wokal świetnie się wpasowuje. Nic tylko tańcować :)


RE: Tibesti - Dont Stop it - Afterthought - 20.11.2015

W dropie w ogole nie ma zgrania. Lecisz 'raz, dwa, raz, dwa' i 'raz, dwa, trzy, raz, dwa, trzy' jednoczesnie. gryzie sie to strasznie. poczatek spoko, da sie pobujac ale tak jak kolega wyzej napisal, pluck za slaby. Pokombinuj z tym jeszcze a bedzie ladnie :)


RE: Tibesti - Dont Stop it - Tibesti - 20.11.2015

Rozumiem ze pluck gra "nierownomiernie" to jest efekt zamierzony ale coz , wiem ze to sie rzuca w ucho :D . Popracuje nad tym jeszcze. Podziekowal i pozdrowil.


RE: Tibesti - Dont Stop it - Shabboo Harper - 24.11.2015

Sebastianie, choć to zdecydowanie nie jest mój klimat "powiem" tak: prześledziłam uważnie Twą twórczość (SC). Całość cechuje określony "zmysł" wyrażony przede wszystkim w charakterystycznym Beacie; tenże tętni, czasem "huczy-buczy"; aranż skromny acz efektownie upiększany czy to przez wokal czy fx'y. W moim odczuciu, Twoje produkcje są (zbyt) do siebie zbliżone. Czy to zarzut? Nie, tylko Twój image i spostrzeżenie Ciebie w moich oczach ;). Technicznie świetnie.


RE: Tibesti - Dont Stop it - Wizzardius - 26.11.2015

Według mnie pomysł na kawałek i drop przekozacki. Jak by to stworzyć w bardziej dzisiejszej stylistyce to gwarantuje sukces. A i ten główny dźwięk/pluck cokolwiek tam gra w dropie też wymaga dopieszczenia konkretnego. Posłuchaj beatportu(dział electro oczywiscie), obczaj co grają na eventach to skminisz o co mi chodzi z dzisiejszym stylem. Wiem, że na BT jest masa "dziwnych" kawałków, ale skoro się sprzedają, są tam gdzieś w TOPce, to coś w tym musi być...


RE: Tibesti - Dont Stop it - Deonite - 9.12.2015

Cóz... pod bounce podchodzi :) Wokal - świetny! (skąd masz? xd), stary klimat dobrze się tu odznacza. A pewna częśc breaku z tym padem brzmi jak jumpstyle <haha> Drop tylko jest taki trochę... chaotyczny. Jeśli to był efekt zamierzony, to zdecyduj sam, czy wolisz go tak zostawić, czy raczej pokombinować nieco. No ale styl póki co masz ciekawy, trochę oldskul house :)