MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA aqmoolator - dobrze jest czasem pomilczeć - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA aqmoolator - dobrze jest czasem pomilczeć (/temat-electronica-aqmoolator-dobrze-jest-czasem-pomilczec)



aqmoolator - dobrze jest czasem pomilczeć - aqmoolator - 11.12.2015

Witam serdecznie. Kolejna ze staroci w nieco odświeżonej wersji. I kolejna z tych co niemal przepadły :) miałem większość projektu na szczęście, więc odzyskanie go nie było aż tak trudne. Zatem pozwolę sobie zaprezentować jeszcze jedną ze starszych kompozycji.




RE: aqmoolator - dobrze jest czasem pomilczeć - patorecydywa - 11.12.2015

Hej, Aqmoolator! Zawsze chętnie słucham twojej muzyki. Masz specyficzne poczucie rytmu, swoistą fuzję stylu i melodii z nie tak dawnych lat.
Dopracowany utwór. Najbardziej podoba mi się fragment od 2:10 do samego końca


RE: aqmoolator - dobrze jest czasem pomilczeć - Shabboo Harper - 14.12.2015

Taaak, to zdecydowanie "Ty". Określony styl; tendencja do charakterystycznego Sound Design'u; duch 80's; ogromnie Electro. Takowe jest moje odczucie i jednocześnie refleksja, iż jesteś w Twej twórczości niemalże przewidywalny... Jeśli chodzi o utwór; dźwięk (Lead) od 0:42 jest zbyt "świdrujący"/ piszczący; werbel trochę stentorowy; piano klasycznie czarujące; Outro... pospolite. Jednakże, gratuluję Ci kreacji Twego image'u, "technicznego" talentu w produkcji i nieśmiało kuszę: Agmoolatorze, zaskocz (mnie) "czymś"... ;)


RE: aqmoolator - dobrze jest czasem pomilczeć - abyssMB - 20.12.2015

Bardzo fajny Traczek jak napisała Ania i patorecydywa lata 80 śwwetny klimat bardzio przyjemnie się tego słucha i fajne to jest - urzekło mnie piano od 1:30 do 2:10 zagrany motyw jest genialny / sam grałeś ?/ - ode mnie 5/5


RE: aqmoolator - dobrze jest czasem pomilczeć - aqmoolator - 20.12.2015

(20.12.2015, 21:39)abyssMB napisał(a): Bardzo fajny Traczek jak napisała Ania i patorecydywa lata 80 śwwetny klimat bardzio przyjemnie się tego słucha i fajne to jest - urzekło mnie piano od 1:30 do 2:10 zagrany motyw jest genialny / sam grałeś ?/ - ode mnie 5/5


Magia fritylupa ;)
Tak, zagrałem sam. Tyle, że nie w takiej formie w jakiej to słychać, bo zdecydowanie bardziej koślawe było to granie. Dzięki zaś pianorollowi i edycji nutek mogłem poprawić do formy jaką sobie umyśliłem. Dziś pewnie zagrałbym to inaczej, ale nie chciałem za bardzo ingerować w te nutki. Wtedy ( a było to chyba ze siedem a może osiem lat temu ) dla tej solówki wymyśliłem podróbkę Szopenowskiego stylu ... To stary projekt, jedynie odzyskany, jak dotąd najmniejszym nakładem pracy. Był niemal kompletny.
Ciągle się nie utuliłem w żalu po kilku kawałkach, których nie mam już w innej formie niż audio. Ale będę dzielnie je przywracał do życia;)


RE: aqmoolator - dobrze jest czasem pomilczeć - Zirds - 24.12.2015

Masz już obrany kierunek dzięki, któremu jesteś już rozpoznawalny wśród ludzi, którzy wiedzą czego się mogą spodziewać po Twojej muzyce. Nie zawiodłeś mnie kolejny raz...
Te syntetyczne dźwięki genialnych, ciepło brzmiących syntezatorów z lat 80.... plus świetnie rozbudowana perkusja, melodia jak historia, którą sobie każdy wyobraża inaczej plus to pianino, które uzupełnia swym pięknem całość za pomocą swego przecudnie ładnym brzmieniem, barwą, dynamiką i śliczną melodią...

Żałuję, że tego wcześniej nie usłyszałem. Takie perły to trzymać z dala od Mainstreamu. Takie perły to trzeba pielęgnować na dobrym odsłuchu i traktować jak Białe Kruki.

Gdyby była opcja wyboru utworu miesiąca (wiem, że to forum to dla Ciebie kolejna stronka gdzie się można zareklamować) to miałbyś u mnie 1 miejsce na 3 miesiące w przód!


RE: aqmoolator - dobrze jest czasem pomilczeć - aqmoolator - 26.12.2015

@ Zirds;) Bardzo dziękuję za Twoją opinię. Ale to forum akurat, nie jest dla mnie tylko kolejną stronką, a bardzo ważnym miejscem. Tu spotkałem życzliwość jakiej próżno szukać w wielu innych miejscach. Tu są ludzie, którzy lubią to co robią i dzielą się tym bez niepotrzebnego nadęcia i bufonady ( doświadczyłem tego na innym forum, gdzie admin formatował je pod siebie czyniąc się jego alfą i omegą, a niektórzy ludzie walili prosto z mostu, bez "niepotrzebnych" uprzejmości, jak Wojewódzki w Idolu, myśląc, że to takie profesjonalne:P )
W każdym razie muzykę traktuję jak każdy amator; jako hobby i sposób na wolny czas.
A, że czasem uda się pchnąć to dalej? A proszę bardzo; bierzcie i słuchajcie:) cieszę się, że ktoś chce.


RE: aqmoolator - dobrze jest czasem pomilczeć - Knifeman - 11.01.2016

nie to co dni nad jeziorem. Czuje się tak jak po usłyszeniu następnego utworu artysty którego utwór osiągnął szczyty list przebojów, przy czym ten drugi utwór jest niby idealny i podobny do poprzednika, ale brakuje mu tego czegoś co miał pierwszy, nie mam mu jednak nic do zarzucenia.