MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Audionectic - Bailar - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Audionectic - Bailar (/temat-house-audionectic-bailar)



Audionectic - Bailar - Audionectic - 19.12.2015

Witam
Sorki za lekki przester ;)
9 minut moze znużyć ale mam nadzieje ze jednak nie
"...something brand new" <hehe> znalazłem troche czasu
Pzdr



RE: Audionectic - Bailar - Wizzardius - 20.12.2015

Więc słucham.
Początek fajny, podoba mi się ten hihat i clap taki "stłumiony", ale NIE w negatywnym sensie.
Dalej jak kończy się intro ZAJEBISTE fx i ich panorama (przypominają mi kawałki z nowej EPki Cireza D - Volume D). Ten wokal na moim odsłuchu i w moim odczuciu jest troche za głośny. Fajny klimat w tym kawałku stworzyłeś, nie umiem go nazwać, ale jest troszkę inny - ciekawy i inspirujący.
Całość bardzo długa, co mnie się osobiście nie podoba i po pewnym czasie nuży (mimo, że ciągle coś się zmienia tak naprawdę).

Ale ch*j dam Ci 5 :D


RE: Audionectic - Bailar - Zajman - 22.12.2015

powiem tak , widze w tym tracku jakość , mimo ze kompletnie nic mi się w nim nie podoba , jest to styl robienia muzyki , ktorym gardzę i ktorego nienawidze , takie łupanie do klubu , i ten track faktycznie nadaje sie np do Inqubatora w Katowicach , co powinno być olbrzymim komplementem bo chyba po to zrobiles taki utwór ? do klubu ?

Wg mnie mozna w klubach grac kompletnie inna muzyke , a nie mega monotonne łupanie po głowie z mikroskopijnym urozmaiceniem , ale to juz moje pierdu pierdu , ktore mozna by rozciągnąc na odrębny topic :P

Track ma z pewnością wysoką jakość , nie razi niczym , nic tu nie odstaje w miksie , ogolnie świetna robota , tylko czemu tak monotonnie i az 9 minut :P , a no fakt , wokal na pierwsze wrazenie jakby byl z innej bajki troche


RE: Audionectic - Bailar - Audionectic - 22.12.2015

To juz sam nie wiem czy "megamonotonne z mikroskopijnym urozmaiceniem" czy "cały czas cos sie zmienia" :D
Nie aspiruje do Inqubatorów.Nawet nie wiem co tam graja.Tworze dla siebie bo to lubie,oraz słuchaczy lubiących rytmicznie i houseowo ;)
Pzdr


RE: Audionectic - Bailar - Shabboo Harper - 23.12.2015

Audionectic, "powiem" krótko: obecnie, w tym gatunku Twój utwór to mój faworyt w MP.<takjest>

PS. Bailo porque me encanta... <dance>


RE: Audionectic - Bailar - Wizzardius - 23.12.2015

Słucham jeszcze raz, na innym odsłuchu. Wokal nie jest za głośno, przepraszam za wprowadzenie w błąd ;d


RE: Audionectic - Bailar - meatBall - 23.12.2015

karwasz, i to właśnie jest house... fakt, długi, ale normalnie prawdziwy house :D nie awiczi, czy inne gariksy, w dupe jeża :P aż przypomniały mi się czasy młodzieniaszka, kiedy to naspeedowana starszyzna raczyła się takimi m. in. klimatami, hue hue :] ładnie wszystko się klei, zajebiaszcze wstawki oraz woxy, po prostu profesjonalna robota. I niby przydługi, a młócę go już drugi raz :D 5

pozdro


RE: Audionectic - Bailar - Zirds - 27.12.2015

Głową mi buja.
Klasyk w brzmieniu. Żadne Inkubatory! Zajman, nie wiem gdzie się chowałeś, ale ten kawałek bardziej pasuje do Blueberry Bar w Poznaniu niż do wiejskiej imprezy typu INQ...
Fakt jest nieco za długi, ale nie wadzi i się przy nim dobrze pracuje.

4/5


RE: Audionectic - Bailar - Honey_A - 27.12.2015

Jak dla mnie świetny mix, idealne panoramowanie i jak Zirds napisał - dobrze się przy tym pracuje i nawet za długi nie jest :D Deadmau5 też robił długie kawałki, ale mimo wszystko się nie nudziły, propsuje.


RE: Audionectic - Bailar - Shutara - 27.12.2015

Sztuką jest zrobić coś równie atrakcyjnego, jak długiego. Honey mnie uprzedziła, bo już miałem dać przykład chociażby mau5a.
Tak, 5 to ocena z mojej strony ;)