MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER abyssMB - Game - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER abyssMB - Game (/temat-other-abyssmb-game)



abyssMB - Game - abyssMB - 22.12.2015

Witam :D
wklejam mój nowy kawałek
"Game"


Zapraszam do odsłuchu komentarze mile widziane <bubu>


RE: abyssMB - Game - Shutara - 23.12.2015

Bardzo fajnie i sprawnie wprowadzona "skoczność" do utworu. Mimo że tutaj szarpany bas, tutaj pluck, tutaj kick to wszystko ze sobą współgra w tym zróżnicowaniu. Trochę mi się skojarzyło (może przez artwork) z włoskimi klimatami (+ jakieś filmy a'la Bond).
Solidne 4, bo nie mam się w gruncie rzeczy do czego przyczepić a sam utwór jak najbardziej na + ;)


RE: abyssMB - Game - Shabboo Harper - 23.12.2015

To jeden z bardziej "zadziornych" Twoich tematów. Barwny instrumentalnie; prześwietnie zróżnicowany w tak krótkim czasie. Dorodne, "świeże" dźwięki: gitary w swej wariacji (folk/rock), tętniący głęboko Bassline, Kick o konkretnym "kopie", zmyślny Ksylofon. ^^ Smyczki zbyt skromne w swej obecności (lekko przeważają w L kanale). Utwór energiczny, "żwawy"; od 2:17 krztynę powtarzalny w aranżu. Outro mnie nie przekonuje. Marcinie, I like Your "Game". [What are the rules...? ;)]


RE: abyssMB - Game - Zirds - 23.12.2015

Gitara w tle niczym kolejny Spaghetti Western Theme kompozycji Ennio Morricone. Niesamowite!
A zmiana skali powoduje też takie odczucie, że jak najpierw gitara grała Westerny to jak wszedł ksylofon/marimba to usłyszałem, że całość się nagle z Dzikiego Zachodu przeniosła na pustynne obszary Arabii Saudyjskiej. Bardzo ładnie połączone instrumentarium ze zmianą skali muzycznej, świetnie dobrane instrumenty ze skrzypcami typu brzmienie Melotron kontra ta kiczowata (Sorry, nie pasuje mi) perkusja à la Gigi DeAgostino...

Mimo, że perkusja mi się nie podoba to jednak ten kawałek to jest COŚ absolutnie Dobrego!

5/5


RE: abyssMB - Game - CaffeineMC - 26.12.2015

no ciekawy koktajl, bas troche za bardzo dudni, na pewno jest to dość oryginalne, gitarki z tyłu dobrze wymiatają pod koniec

mocne 4/5


RE: abyssMB - Game - Abigail Noises - 26.12.2015

Lekko bas można by zdjąć. To co mi się podoba to dobór instrumentarium ale była już o tym mowa. Melodia także niczego sobie, tytuł dobrze dobrany: ''Game'' – czuć tę grę... Brakuje mi trochę zakończenia z przytupem – większej wariacji gitarowej przy końcu. Pobawiłbym się także bardziej EQ na niektórych instrumentach – ale to takie marudzenie. Solidna produkcja 4/5


RE: abyssMB - Game - Burning Car - 28.12.2015

Gitara bardzo fajna chociaż w niektórych miejscach kiedy używasz pitchbendu czuć ,że to nie jest prawdziwa gitara ale VSTi. Nie psuje to jednak przyjemności słuchania. Fajny kawałek może troszkę za "ostre" brzmienie (chodzi mi tu o EQ) ale i tak zasługuje na 5/5.