MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Afterthought - Monument - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Afterthought - Monument (/temat-trance-afterthought-monument)



Afterthought - Monument - Afterthought - 2.01.2016

Króciutki jednodniowy projekt. Tempo nie odpowiada temu gatunkowi ale nie wiedziałem gdzie wstawić. Enjoy :)




RE: Afterthought - Monument - KBK - 2.01.2016

Utworek typowo chilout'owy, do samego końca czekałem, czy coś mnie zaskoczy, ale nie zaskoczyło mnie :)
Fajnie pokombinowałeś z tymi delay-ami, potem w 2/3 utworu delikatne podbicie SAW-em, ale całość jest trochę mdła mimo wszystko... Jedno arpeggio z e wzbogaconym zakresem pod koniec utworu i to wszystko.. a może jakby wprowadzić jakąś przejściową linię melodyczną?

Podsumowując, osobiście włączyłbym to do mojej playlisty ;)

Powodzenia w dalszych trackach! :)


RE: Afterthought - Monument - MARIUS_HOOK - 4.01.2016

Dobry początek na 4-6 minutowy numer, po wyciszaniu leadów słyszę sam baz se stopą i dodatkami oraz oczywiście jakiś lansowy wokal. Taka moja wizja ;) Pozderki !


RE: Afterthought - Monument - Tryglav - 4.01.2016

Bardzo fajny klimat, szkoda że takie krótkie! Podkręć tempo do około 130, dodaj jakiś motyw czy dźwięk, wydłuż, rozbuduj to człowieku! Nie marnuj potencjału! :)


RE: Afterthought - Monument - Shutara - 4.01.2016

W swojej prostocie bardzo udany wałek ;) Lekki i mimo że przez 3 minuty leci praktycznie to samo, to nie odczułem znużenia :P
Jeśli będziesz chciał nad tym pracować (bo w końcu to nie jest dział dema/preview'y), to faktycznie możesz nieco go rozbudować <thumbup>
4


RE: Afterthought - Monument - lovetrance01 - 7.01.2016

Bardzo dobry utworu. Typowo albumowa produkcja. Przydałby się jedynie krótki odpoczynek od leadu gdzieś po środku utworu. Nie udostępniaj wszystkiego co zrobisz. To się nadaje to wydania.


RE: Afterthought - Monument - Shabboo Harper - 7.01.2016

To z pewnością jest "slow Trance". Technicznie przekonywujący; aranżacyjnie, w moim odczuciu, zbyt jednolity, "ugrzeczniony". Przewodni Synth w pewnym momencie nuży. Kick "mięciutki", cudnie podkreślony. Background klarowny, solidny. Po 2. minucie temat "potrzebuje czegoś". Hmm? Np. dorodnego Uplifter'a, który "wprowadzi" w wyższe tony; w wdzięczniejszy fragment z bardziej donośnym kolejnym Synth'em czyniąc z Twego "Monument'u" coś... "monumentalnego". ;)


RE: Afterthought - Monument - GY4 - 14.01.2016

Przyjemny track.Profeska jak dla mnie.Nieskomplikowana melodia,ktorej jednak chce sie sluchac, i nie nudzi sie przez caly czas odsluchu moim zdaniem.A to jest fajny wyczyn:)Lubie takie nieprzekombinowane tracki,ktore maja cos w sobie.Widze ze w dziale Trance mozna ciekawe rzeczy ogarnac.pozdroo


RE: Afterthought - Monument - tobik1980 - 19.03.2016

Bardzo fajne brzmienie, klimat jest ale czegoś mi tu jeszcze brakuje, troszkę monotonnie jest :)