MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Piórek - Looking for style - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Piórek - Looking for style (/temat-hip-hop-piorek-looking-for-style)



Piórek - Looking for style - Piórek - 22.01.2016

Mam nadzieje że komuś się spodoba ;)




RE: Piórek - Looking for style - Rumush - 22.01.2016

Bardzo fajne brzmienie wykręciłeś. Cieplutka stopa i bass plus te saxy w tle. Buja kozacko. Leci hip-hopowy props!

5/5


RE: Piórek - Looking for style - Balloon - 22.01.2016

Świetny bit, tylko te talerze aż trzeszczą po uszach :) Piona


RE: Piórek - Looking for style - Naukowiec999 - 23.01.2016

Fajny beat, tak spokojnie płynie.


RE: Piórek - Looking for style - Maciek - 23.01.2016

o stary!
coś pięknego - bardzo dobrze wykonany projekt... na piąteczkę


RE: Piórek - Looking for style - M.Barczyk - 24.01.2016

Ciężko tu coś dodać, świetny wajb, talerze może rzeczywiście ciut ciszej mogłyby być,ale poza tym to wszystko mi tutaj siedzi, na piąteczkę!


RE: Piórek - Looking for style - Shabboo Harper - 25.01.2016

Skupiłeś w jednym utworze przecudny sample smyczków, wdzięczne brzmienie gitary, ciche w swej subtelności acz klimatyczne instrumenty dęte i dobitnie jędrny Beat. Drum, w moim odczuciu, jest zbyt stentorowy w efekcie ogromnie barwne tło jest przyćmione. Temat wyróżnia się świetnym vibem. Piórek, "Looking For Style"... Are You? :D


RE: Piórek - Looking for style - szymski - 25.01.2016

Bardzo dobry bit piąteczka! Ale tak jak przedmówcy wspomnę zbyt "świszczących" talerzach, szczególnie w przejściach na początku bitu. Ale bit - kozak, macham ręką, ot co ! :)
Pozdr


RE: Piórek - Looking for style - Piórek - 25.01.2016

Na moje ucho talerze są w porządku, to pewnie kwestia gustu bo ja lubię takie "świszczące" ;)
Co do stentorowego beatu, to w zamyśle chciałem zrobić wyrazistą perkusje, stąd te trzeszczące haty i talerze. Może jednak trochę z tym przesadziłem, następnym razem się poprawie :D.
Dziękuje wszystkim za komentarze ;)
Pozdrawiam


RE: Piórek - Looking for style - funkyfella - 27.01.2016

Prawilnie :) Widać, że znasz się na rzeczy, a raczej słychać:) Wg mnie góra w drumsach nie jest przesadzona, aczkolwiek no tak na granicy świszczenia już. Zajebiscie zagrana perkusja, kazda stopa ma swoje miejsce i super sie to klei wszystko. Aranżacja też przemyślana, ten misz-masz z wasz waszem pod koniec brzmi troche przypadkowo, ale i zastosowanie efektów ładnie urozmaica tu utwor.


RE: Piórek - Looking for style - UF_Glomma - 27.01.2016

aranż kozak. nie wiem na ile można mówić o całym twoim pomyśle sample instrumentalne to tu wiekszość no i nie są za bardzo jakoś inaczej aranżowany. każdy do siebie pasuje ale pasowałby tez na eJay-u :) troche bas do mnie nie przemówił.


RE: Piórek - Looking for style - Piórek - 28.01.2016

Myślę, że można powiedzieć, że to jest w 100% mój pomysł. Sampel był dość długi, ja go pocięłem i zaaranżowałem na nowo.
Co do tego że "każdy do siebie pasuje ale pasowałby też na eJay-u" to wezmę to jako komplement i dowód uznania moich zdolności do cięcia sampli i układania ich na nowo hahaha ;).
Dzięki za komentarze :)
Pozdrawiam :)