MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Kabartus - Zatracenie - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Kabartus - Zatracenie (/temat-drum-bass-kabartus-zatracenie)



Kabartus - Zatracenie - barthus - 25.01.2016

Kabartus - Zatracenie



Przedstawiamy drugi utwór z projektu Kabartus!

Zapraszam i życzę miłego słuchania :)


RE: Kabartus - Zatracenie - augenous - 25.01.2016

Bardzo przyjemny utworek! Gratulacje ^^ Podoba mi się motyw gitary elektrycznej; ciekawy aranż; utwór płynie przed siebie, tylko doczepić się mogę tego fx'a coś koło 2:50 takiego plukania, czy jak to tam nazwać, jest za mało płynne; pojawia się i znika od razu; kick dobrze bije i słychać go na pierwszym planie razem z całą perkusją; dobra panorama instrumentów i kreatywne FXy. Good job! :D


RE: Kabartus - Zatracenie - soundsystem - 25.01.2016

miałeś coś na myśli nazywając track "zatracenie" ?


RE: Kabartus - Zatracenie - barthus - 25.01.2016

Ogólnie nasz projekt miał (jak na razie) w zamyśle nazywać utwory w klimacie "Nastroje", a "Zatracenie" wg nas pasowało do tego kawałka. Wierzymy że słuchacz znajdzie też swoją interpretację :D
Jeśli nadal Cię to nurtuje to odwiedź nasz fanpage na FB (Kabartus) i przeczytaj notkę pod utworem ;)


RE: Kabartus - Zatracenie - soundsystem - 25.01.2016

jedno i drugie twórcze , i na pewno mają swoją nie tuzinkową geneze , pozdro


RE: Kabartus - Zatracenie - Shabboo Harper - 26.01.2016

"Powiem" tak: koncept jest; instrumentarium (o chłodnym, wybitnie rockowym kolorycie) jest; klimat wyrafinowany, niepospolity do 3:14 jest... Potem wszystko już brzmi wtórnie i czyni temat monotonnym (mimo solówki gitary). Niewykluczone, iż skromny Background i niesamowicie nużąca partia perci odpowiadają za taki efekt. Utwór w bardziej esencjonalnej postaci byłby "perełką"; w moim skromnym odczuciu niepotrzebnie aż tak "zatracacie się" w zbyt przydługiej melodii... ^^


RE: Kabartus - Zatracenie - Wasp - 26.01.2016

Trochę jak london electricity
fajny klimat. To prawdziwa gitara?


RE: Kabartus - Zatracenie - Zezzel - 26.01.2016

Odważna stylówa z pazurem W takich dźwiękach chętnie się zatracam. Wejście basu plus kolejno wejście gitary rozpierdziela. Motyw gitarki od 1:16 - 1:18 wzbudza we mnie szczególne emocje. Jedno mi się nie podoba --> 0:58 te cymbałki nie kleją się melodii. Ale i tak 5/5 jak dla mnie za te emocje


RE: Kabartus - Zatracenie - barthus - 26.01.2016

Dziękuję wszystkim za opinie :D

(26.01.2016, 14:53)WaspXT napisał(a): Trochę jak london electricity
fajny klimat. To prawdziwa gitara?

Tak, to prawdziwa gitara. Kabartus to projekt - gitarzysta i ja ;)


RE: Kabartus - Zatracenie - KBK - 26.01.2016

Bardzo mi się podoba, piękna linia melodyczna i ten dźwięk gitary, który uwielbiam... :) Super Tobie to wyszło. Fajnych FX użyłeś, bardzo urozmaicają całość. Sample gitary elektrycznej jak robiłeś?


RE: Kabartus - Zatracenie - barthus - 26.01.2016

(26.01.2016, 20:06)KBK napisał(a): Bardzo mi się podoba, piękna linia melodyczna i ten dźwięk gitary, który uwielbiam... :) Super Tobie to wyszło. Fajnych FX użyłeś, bardzo urozmaicają całość. Sample gitary elektrycznej jak robiłeś?

Dziękuję :)

Pisałem wyżej, gitara była nagrywana przez interfejs ;)


RE: Kabartus - Zatracenie - Zirds - 26.01.2016

Świetna Gitara.
Na początku strasznie mi w uszy walnęły górne Herce ;/ potem się to wyrównało, ale jednak przez większość utworu brakuje mi basu, który jest esencją Drum And Bass jak i synkopowana stopa w linii perkusyjnej.
Utwór poprawny, ładnie zaaranżowany, bardzo ładnie brzmiąca gitara.
Daje 3 za całość i 1 za gitarę!!

4/5


RE: Kabartus - Zatracenie - UF_Glomma - 27.01.2016

no gitarka robi robote. w zasadzie jak dla mnie to tyle. jakiś mocnych punktów tu niema. wysokie jak na taką gestość to troche dla mnie za dużo. no ale to chyba jest norma w tym stylu.


RE: Kabartus - Zatracenie - iamsteffe - 28.01.2016

Gitara .... bomba ^^
Przyjemny kawałek, dobrze się słucha .


RE: Kabartus - Zatracenie - sirKris - 28.01.2016

Z początku moja kamera wyobraźni ,przemierzała californijskie pustynie, po to by uchwycić potem postapokaliptyczny klimat, w którym dochodzi do intrygi w małej grupie ludzi,co walczą między sobą o niezbędne przetrwaniu produkty dawnego,stabilnego świata:)


RE: Kabartus - Zatracenie - Ixipe - 29.01.2016

Chyba pierwszy?/ drugi kawałek DnB z gitarką słyszę i mega mi się podoba...


RE: Kabartus - Zatracenie - Audionysos - 2.02.2016

Mi się podoba. Może więcej miejsca na oddech następnym razem i troszkę delikatniej z pogłosami w niektórych miejscach. 4/5 :)


RE: Kabartus - Zatracenie - Suicide - 11.02.2016

Bardzo fajnie.