MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER ID - Parted In Death (Rock) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER ID - Parted In Death (Rock) (/temat-other-id-parted-in-death-rock)



ID - Parted In Death (Rock) - Xorbolanid - 27.01.2016

ROCK! Instrumental!



Bazuje na pałerkordach. Nagrywane Ibanezem SA160 i bassem bliżej nieokreślonego modelu.


RE: [Rock] ID - Parted In Death - augenous - 27.01.2016

Nie są to moje klimaty, ale zobaczę co w mojej mocy. Utwór prosty, tak i jak melodia, która przewija się przez większą część utworu. Podoba mi się zachowanie przestrzeni odnośnie perkusji, co na lewej, co po środku, co na prawo. Jedyne do czego się dowalę to pianinko, które gdzieś tam w połowie utworu chce się wybić, a jeszcze jedno (a może to samo?) pyka sobie strasznie cicho w tle. Jak dla mnie za mało rozmaite.
Trójeczkę proszę panowie postawić, tu, post wyżej, tylko delikatnie, żeby się nie potłukła :E


RE: [Rock] ID - Parted In Death - Xorbolanid - 27.01.2016

A nie, to moje. Po prostu robie sobie instrumentale - bo to ma mieć wokal. Zawsze najpierw robie instrumentale a później śpiewam. Normalny zabieg. Dzięki za ocene.

Utwór miał być "HIM-opodobny".


RE: ID - Parted In Death [Rock] - Shabboo Harper - 28.01.2016

Jesteś w nielicznej grupie Twórców MP lubujących się w tego typu tematach - Rock. Utwór cechuje swoista szorstkość, "chropawość" wniesiona przez okazałą partię gitary i charakterystyczny "Fret Noise" na gryfie. Sekcja perkusyjna jest nader intrygująca mimo zbyt delikatnych Hi Hat'ów (zdarza się, iż dominują w L kanale). Myślę, iż mocniejsze podbicie środka i podkreślenie Bassu uczyniłyby klimat bardziej prężnym. Spokojniejsze fragmenty nieoczekiwanie "wplecione" - zacne. Piano prima. Projekt jednorodny, krztynę przewlekły, bez konkretnego Outro. XOR jeśli będzie wokal (Twój), będzie power. Good luck... <thumbup>


RE: ID - Parted In Death [Rock] - Xorbolanid - 3.02.2016

(28.01.2016, 23:36)Shabboo Harper napisał(a): Jesteś w nielicznej grupie Twórców MP lubujących się w tego typu tematach - Rock. Utwór cechuje swoista szorstkość, "chropawość" wniesiona przez okazałą partię gitary i charakterystyczny "Fret Noise" na gryfie. Sekcja perkusyjna jest nader intrygująca mimo zbyt delikatnych Hi Hat'ów (zdarza się, iż dominują w L kanale). Myślę, iż mocniejsze podbicie środka i podkreślenie Bassu uczyniłyby klimat bardziej prężnym. Spokojniejsze fragmenty nieoczekiwanie "wplecione" - zacne. Piano prima. Projekt jednorodny, krztynę przewlekły, bez konkretnego Outro. XOR jeśli będzie wokal (Twój), będzie power. Good luck... <thumbup>

Tak jak w nazwie utworu jest "Demo5", tak, to moje 5 demo od czasu kupna gitary. Staram się teraz trochę urozmaicać moją grę, jako że już powoli się 'naumiałem' jak zrobić żeby demo w miarę dobrze brzmiało.


RE: ID - Parted In Death [Rock] - Zirds - 8.02.2016

Brzmi psychodelicznie jak większość utworów Cyriaka



Gitara całkiem w porządku... Ja się niestety nigdy nie nauczę grać na wiośle...

5/5