MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Subformat - Hyperthreaded - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Subformat - Hyperthreaded (/temat-deep-subformat-hyperthreaded)

Strony: 1 2


Subformat - Hyperthreaded - subformat - 28.01.2016

Hej! Jako, że prawdopodobnie tego nigdy nie wydam, bo przespałem pewien moment dziele się z Wami takim typowym future-housem. Wersja ostateczna.




RE: Subformat - Hyperthreaded - Deonite - 28.01.2016

Noo rasowiec fjuczur hałs :D

Podoba mi się ten stabb w dropie. Taki głębny :) Dźwięki tła ładnie ze sobą współpracują. Miks wykonany w miarę dobrze, choć można byłoby coś jeszcze wyciągnąć.

Możesz tym startować do większych wytwórni, w moim mniemaniu :D Poleciłbym Hexagon, bo to dopiero rozwijająca się wytwórnia Deep/Future House.

P.S Z jakiej wtyczki korzystałeś przy wykręceniu piano? :)


RE: Subformat - Hyperthreaded - nullname - 28.01.2016

OMG.

Trafiłeś w mój gust. Nie pie%^65#@dol... tylko wysyłaj w labele dalej :)
Labelami, labelami... ale do AK9 nie wstydź się promo wysłać. Bardzo mi przypomina jego stare dobre future house :)


RE: Subformat - Hyperthreaded - KBK - 28.01.2016

Ładny kawałek, jakby zamiast tej w moim odczuciu tandetnej "squero-gitarki" po 1 minucie wsadzić wokal, to wyszłoby coś naprawdę fajnego :) Klasyczny House-ik, zbudowany w książkowej kolejności.


RE: Subformat - Hyperthreaded - Shabboo Harper - 29.01.2016

Heeey Konrad. Hmmm... „rzeknę” tak: już to słyszałam (KXXY-ID). I...? Wciąż brzmi „eskpedite”. <takjest>


RE: Subformat - Hyperthreaded - AirTight - 29.01.2016

łooo co za petarda :) no nie ma do czego się przyczepić kawałek naprawdę klasowy.. ode mnie 5


RE: Subformat - Hyperthreaded - Ypsilon - 8.02.2016

Ładnie gromi bas, mix trzyma poziom i ładnie pływa wswzystko a break wymiata.


RE: Subformat - Hyperthreaded - iamsteffe - 8.02.2016

Nie często trafiam na dobry future house tutaj a to jak najbardziej jest "mega" . Zawsze w tego typu kawałkach brakuje mi fajnego wokalu, czasami warto poszukać wokalistki/y ażeby urozmaicić nieco ten track acapellą ;) 5/5


RE: Subformat - Hyperthreaded - Dziki - 8.02.2016

Kręciłby na parkiecie :D
Podpinam się pod pytanie Deonite z czego wykręciłeś piano? :D


RE: Subformat - Hyperthreaded - Foortic - 13.02.2016

(28.01.2016, 19:18)Deonite napisał(a): P.S Z jakiej wtyczki korzystałeś przy wykręceniu piano? :)

Deonite, pianina nie wykręci się jak supersaw na jakimś syntezatorze... To nie tak jak myślisz zresztą Zirds mi to kiedyś dobrze wytłumaczył

"Pianino jak i każdy "żywy" instrument ma taką konstrukcję by brzmiał tak jak powinien. To, że weźmiesz pleciony drut i go naciągniesz pomiędzy kuchnią, a salonem i walniesz w niego włochatym młoteczkiem nie zabrzmi jak fortepian z manufaktury Steinwaya. To jest akustyka, dobór drewna, strun, lata pracy, której się nie da podrobić w byle jakim syntezatorze, którego barwy dźwięków są syntetyczne, nie poddane żadnym rezonansom akustycznym, sztuczne."

A co do tracka to naprawdę kawał świetnej pracy...
Wszystko ładnie się że sobą klei, miło się słucha...
Bardzo dobrze dobrane brzmienia sprawiają że brzmi to jak naprawdę światowej klasy produkcja...
Podoba mi się bardzo ten Bass/lead w dropie... Jak go wykreciłeś? Z tą melodią naprawdę brzmi świetnie... :D gratulacje 5/5 :)


RE: Subformat - Hyperthreaded - Deonite - 13.02.2016

Niekoniecznie chodziło mi o wykręcenie, nie w tym sensie. Chodziło o wtyczkę pianistyczną, skąd ją skombinował.


RE: Subformat - Hyperthreaded - Foortic - 13.02.2016

(13.02.2016, 21:42)Deonite napisał(a): Niekoniecznie chodziło mi o wykręcenie, nie w tym sensie. Chodziło o wtyczkę pianistyczną, skąd ją skombinował.
Zwykłe Fl Keys bo dało radę... Chyba... Wystarczyłoby nieco podkręcić ustawieniami i jakaś korekcja... Może jakieś efekty typu reveerb, delay... I jest dobre pianino :D


RE: Subformat - Hyperthreaded - Zirds - 13.02.2016

(13.02.2016, 22:13)Foortic napisał(a):
(13.02.2016, 21:42)Deonite napisał(a): Niekoniecznie chodziło mi o wykręcenie, nie w tym sensie. Chodziło o wtyczkę pianistyczną, skąd ją skombinował.
Zwykłe Fl Keys bo dało radę... Chyba... Wystarczyłoby nieco podkręcić ustawieniami i jakaś korekcja... Może jakieś efekty typu reveerb, delay... I jest dobre pianino :D

Pianoteq.


RE: Subformat - Hyperthreaded - Deonite - 14.02.2016

Fl Keys jest dobre conajwyżej na lichy background.


RE: Subformat - Hyperthreaded - Foortic - 14.02.2016

(14.02.2016, 0:30)Deonite napisał(a): Fl Keys jest dobre conajwyżej na lichy background.

Nie obrażaj fl Keys :D


RE: Subformat - Hyperthreaded - Zirds - 15.02.2016

Gratulacje :)


RE: Subformat - Hyperthreaded - Deonite - 15.02.2016

Tak więc pora przygotować się na wyniki lutego ;)


RE: Subformat - Hyperthreaded - Faden - 19.02.2016

Gratuluje;)


RE: Subformat - Hyperthreaded - Amer - 19.02.2016

melodia jak groove słabe zero technicznych wcieć i to ma być future house ? , ja takie wałkli robiłem 2 lata temu też mnie chcieli wydać ,ale to olałem , zastanow sie jak robisz coś na ślepo.

Po za tym jakość synth basu na prawde takie rzeczy były kilka lat temu dzwiek nie ma charakteru Oo.... żeby tylko było.


RE: Subformat - Hyperthreaded - Foortic - 19.02.2016

(19.02.2016, 5:28)Amer napisał(a): melodia jak groove słabe zero technicznych wcieć i to ma być future house ? , ja takie wałkli robiłem 2 lata temu też mnie chcieli wydać ,ale to olałem , zastanow sie jak robisz coś na ślepo.

Po za tym jakość synth basu na prawde takie rzeczy były kilka lat temu dzwiek nie ma charakteru Oo.... żeby tylko było.

Jeżeli twierdzisz że robiłeś tracki na tym poziomie dwa lata temu... To teraz pewnie robisz lepsze...
Teraz powiedz mi dlaczego to nie Twój track został
utworem stycznia a track subformata?
Coś jest nie halo :D