MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Damian W. - ID - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Damian W. - ID (/temat-deep-damian-w-id)



Damian W. - ID - Dymek - 31.01.2016

Siemka wszystkim!
A teraz tak na poważnie potrzebuje waszej opinii i rady...
Mianowicie chodzi o to żebyście ocenili kawałek i powiedzieli czy nadaje się, żeby go gdzieś podesłać i jakbyście mogli dać namiary na jakąś wytwórnie byłbym wdzięczny.
Ps.Nie bardzo wiem czy to dobry dział:P
Pozdrawiam.

Ok chcecie i macie zdecydowałem,że i tak pewnie jeszcze nie ten poziom wiec proszę.



RE: Damian W. - ID - Shutara - 31.01.2016

Zły link ;)


RE: Damian W. - ID - Dymek - 31.01.2016

Tzn?? Link jest ok przekierowuje na strone z utworem. Więc?


RE: Damian W. - ID - Zirds - 31.01.2016

Dałeś gościu link do strony, która jest prywatna. Ty ją widzisz - My, Nie.

Wyjdź czasem z podziemia...

[Obrazek: 5nYUoNV.jpg]


RE: Damian W. - ID - Dymek - 31.01.2016

Więc jak mam dodać dobrze link??


RE: Damian W. - ID - Zirds - 31.01.2016

Obrazki Ci się nie wyświetlają?


RE: Damian W. - ID - Foortic - 31.01.2016

(31.01.2016, 17:09)Daman W Beats napisał(a): Więc jak mam dodać dobrze link??

Wyłącz prywatność


RE: Damian W. - ID - Zirds - 31.01.2016

Utwór całkiem w porządku. Podbiłbym trochę stopę bo praktycznie jej nie słychać.

4/5


RE: Damian W. - ID - soundsystem - 31.01.2016

Podoba mi się ale są momenty że track się ciągnie i powiewa nudą , perkusja cicha .


RE: Damian W. - ID - AirTight - 1.02.2016

Kawałek przemyślany :) słychać ze spędziłeś sporo czasu przy produkcji :) bardzo podoba mi sie klimat i dobór dźwięków.. Jeśli kick miał tak grać i za bardzo go nie ucina na limiterze to moim zdaniem powinien zostać bo w moim odczuciu ładnie wkleja sie w bass choć może faktycznie brakuje mu delikatnie podbić dołu:) Co do preki to sie rozmywa i szczerze mówiąc trochę uboga jak na taki track pobaw się jeszcze z nią dodaj jakieś przeszkadzajki bo delikatnie nuda wieje.. ale jak dla mnie jest bardzo przyzwoicie i po poprawkach możesz słać gdzieś do labelu


RE: Damian W. - ID - Dymek - 1.02.2016

Nie będę go nigdzie słał zrobię jeszcze lepszy:D
A co do czasu który spędziłem nad projektem to 38h i 17min:P
Nie wiedziałem jak wstawić obrazek:P


RE: Damian W. - ID - Foortic - 2.02.2016

Ogólnie spoko... Chociaż mi to bardziej podchodzi pod Trance a nie Deep House... Nawet fajny dobór brzmień, najbardziej mi się bass podoba... Jest taki "tłusty, mocny" ale nie zaglusza innych dźwięków... Kicka jakbyś troszkę głośniej dał to by było lepiej... Od połowy w dal czyli ten "drop" jest trochę monotonny... Jest fajny ale po za długi i trochę nudzi po paru momentach...
Ogólnie taki lightowy numerek... Nawet mi się podoba
4/5


RE: Damian W. - ID - doublesi123 - 2.02.2016

Aha rzeczywiśćie dobór brzmień trafny i riffy też nie głupie i zgadzam się z opinią że bardziej wpada w trans.jeżeli chodzi o wysyłanie to też bym się wstrzymał;P


RE: Damian W. - ID - Shabboo Harper - 3.02.2016

Ekspresyjnie, nader ładnie w miksie, "pastelowo" w kolorze dźwięków; krztynę jednolicie i niezbyt intensywnie w sile Beat'u. Większa precyzja w upiększeniu całości przez tematyczne fx'y plus fragmentaryczny wokal (choćby Scat) przysporzą Twemu projektowi słuszny, finalny "rys". Utwór absolutnie cechuje potencjał (!)... <takjest>


RE: Damian W. - ID - Mike Brenn - 5.02.2016

Nie powiedziałbym że to deep.


RE: Damian W. - ID - ZaRaz2001 - 25.02.2016

Mi się podoba, z soundtrackiem z Wip3out mi sie kojaży. Stopa faktycznie taka jakaś gejsza.


RE: Damian W. - ID - Cholewix - 31.03.2016

Brzmi harmonicznie więc dobrze ogólnie ciekawie , fajnie się rozwija i nie nudzi ;) , kick jest dobry jak dla mnie całość brzmi sympatycznie dla ucha ;)