MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Zoyo - Ding Dong (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Zoyo - Ding Dong (Original Mix) (/temat-deep-zoyo-ding-dong-original-mix)



Zoyo - Ding Dong (Original Mix) - Crazy Noise - 27.02.2016

Siemka
Mam dla Was kawałek, który długo czekał aby ujrzeć światło dzienne i w końcu nastał ten dzień. Postanowiłem umieścić ten numer na Talent Pool więc przy okazji zachęcam do zagłosowania jeśli komuś się spodoba. Pozdrawiam i czekam na opinie :)




Zagłosuj na mój kawałek



RE: Zoyo - Ding Dong (Original Mix) - KOT - 27.02.2016

Ten synth imitujący akordeon czy co to tam jest nie ma wystarczającej mocy żeby dobrze brzmieć w refrenie. Brakuje separacji dźwięków. Za dużo reverba w tych dzwonkach na breaku i są zbyt z tyłu. Bardzo monotonne i za bardzo wszystko płynie. Bardzo przyjemny kick. Jak by to troche dopracować to nadaje się idealnie na intro do jakiejś bajki na dobranoc albo gry edukacyjnej jeszcze tylko taki klaun wyskakujący z boku mówiący te "ding-dong" Aranżacja jest bardzo w porządku. Zupełnie mnie takie melodie nie kręcą niestety więc nie będę oceniał ale pod względem technicznym to może być 3


RE: Zoyo - Ding Dong (Original Mix) - Revnotes - 28.02.2016

W intro ten bassik szybko mi siadł, ale niestety już cały drop jest dziwnie cofnięty, taki zgaszony. Miks jest zbyt nieczysty, w tego typu numerach to bardzo ważne, żeby wyzwolić potrzebną energię. Pomysł całkiem przyzwoity, ale to wykonanie tym razem niestety gorsze.


RE: Zoyo - Ding Dong (Original Mix) - Wizzardius - 2.03.2016

@Revnotes, popieram w 100%
Pomysł na kawałek genialny. Przypomina mi:


A teraz porównaj sobie Twój numer i to co dałem,
Pamiętaj o korzystaniu z tracków referencyjnych!!


RE: Zoyo - Ding Dong (Original Mix) - Crazy Noise - 3.03.2016

Przyznam się do błędu... Musiałem dać za mało odpocząć moim uszom przez co utwór wydaje się lekko "mglisty". Teraz jest wszystko poprawione, ale wstrzymam się z wstawieniem poprawki ponieważ chcę poczekać na rozwój sytuacji z talent pool (mam już 146 miejsce). Do tego dochodzi testowanie nowych monitorów więc mogą być jakieś niedociągnięcia. Jeśli ktoś chce przesłuchać poprawioną wersje "Ding Dong" to zapraszam na PW. Pozdro ;)


RE: Zoyo - Ding Dong (Original Mix) - Shabboo Harper - 9.03.2016

Cytat:"...utwór wydaje się lekko "mglisty". Teraz jest wszystko poprawione."

Skoro jest tak jw.; bez głębszych technicznych szczegółów "powiem" krótko: vibe obecny (jest energicznie); niektóre dźwięki przedziwne, niektóre świetne choć zbyt mocno lub łagodnie "dotknięte" efektami. Niech całość tak nie "huczy-buczy" w jednolitym tempie. Ten przeciętny fx wokalny jeszcze "wykręć" w różnej postaci. Temat jest wdzięczny; w swej "pogodnej" regularności może wzbudzić sympatię; czego Ci życzę w owym Talent Pool... <thumbsup>