MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
NEUROFUNK Morphix Alpha - Psycho Loops - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: NEUROFUNK Morphix Alpha - Psycho Loops (/temat-neurofunk-morphix-alpha-psycho-loops)



Morphix Alpha - Psycho Loops - Amer - 17.03.2016

Takie coś małe skromne.
nie pozdrawiam[/sc]






RE: Morphix Alpha - Psycho Loops - Shabboo Harper - 19.03.2016

Miks aranżacyjnie, jak też technicznie wybornie "dopieszczony". Sound Design przemyślany w każdym szczególe. Bassline podoba mi się w takowym "okiełznaniu". Track "oddycha psychodelicznie" ("wysokie" prima); wszelkie "przeszkadzajki", zniekształcenia "pyszne". Amer/Morphix Alpha, gratuluję świetnie zróżnicowanego projektu... <takjest>

PS. "Nie pozdrawiam"... nie musisz.


RE: Morphix Alpha - Psycho Loops - ak47soundsystem - 19.03.2016

Ogólnie, to b. fajny prodżekcik, dużo zmian, to lubię, analogowe ptaszki śmiszne (ok). Strakczer i tenszon czujesz. Pomysły masz. Wiesz co robisz itd. Jest zajmujące, nie nudzi się.

Najbardziej mi w tym kawałku przeszkadza słaby mix. Momentami jest ok, ale często całość słabo to brzmi. Basy (sub) ok, ale stopa już nie - za słaba. Jest płaska jak płyta wiórowa, nawet nie deska. Słychać to głównie wtedy, gdy sub przestaje grać. Wtedy bit nie ma pałeru. Wysokie może ciut za ostre, ale nie wiem. Główny problem to cała średnica, tam nie ma mięsa, nic się nie dzieje. Tam powinno dużo rzęcić i gadać furgotać. Przez to chyba miks nie ma równowagi.

PS. Sam robisz wizualizacje? To w blenderze?


RE: Morphix Alpha - Psycho Loops - Drumaholic - 19.03.2016

Błożesz Ty mój Nemesis! Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek coś słuchalnego wrzucisz :D


RE: Morphix Alpha - Psycho Loops - Amer - 19.03.2016

dzieki Shabboo Harper zawsze wesprzesz miłym słowem mimo wielu brakow.
ak47soundsystem ten kometarz cenie sobie szczerość, wizualizacja w robiona w fl-u.
Drumaholic tego sie tez nigdy nie spodziewałem dzieki milo mi.


RE: Morphix Alpha - Psycho Loops - Quoqos - 20.03.2016

Całkiem niezły track. Podobają mi się rolle bębnów. Chyba zaliczyłbym go pomimo tych basów, leadów, sythów, do klasycznego drum & bassu. Całość jest bardzo spójna. 4!


RE: Morphix Alpha - Psycho Loops - D-evolve - 20.03.2016

genialny bass i kick, świetna aranżacja.. ma "to coś" mimo że nie gustuje bardzo w DnB to ten utwór wydaje mi się bardzo przyjemny. tak moim zdaniem brzmi stary klasyczny brytyjski Drum n' Bass


RE: Morphix Alpha - Psycho Loops - Zirds - 21.03.2016

Bardziej niż pod Neurofunk podpiąłbym to pod jakiś mocniejszy Breakbeat.

Świetny utwór, czuć zaangażowanie. Bogate wypełnienie, tłuste basy i mocne "gary". Dobrze się tego słucha bo nie nudzi!

5/5


RE: Morphix Alpha - Psycho Loops - OProject - 8.04.2016

Dobre nawet podoba mi się, wiadomo dalbym pewno wiecej suba/basu i distortion :E ale to ja xd
Download bys dał, nie pozdrawiam