MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Z3KE - Wolf (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Z3KE - Wolf (Original Mix) (/temat-z3ke-wolf-original-mix)



Z3KE - Wolf (Original Mix) - Z3KE - 21.03.2016

Witam!
To znowu ja! Ciąg dalszy nadrabiania zaległości :)
Uprzedzając - tak to kick z "Animals".
Jak zwykle liczę na wasze opinie :)
Dzięki :)




RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - Fly - 21.03.2016

Chcąc sprawiedliwie ocenić ten utwór,ostateczną ocenę musiałbym rozbić na dwie:
-aranż i melodie(wszystko poza dropem): 4,5/5
-drop: 2/5

Naprawdę,te clapo-synthy są straszne,w dodatku zagłuszają kick. W klubie by coś takiego nie przeszło. Ludzie pogubiliby się próbując do tego zatańczyć xd Powinieneś dać na to jakiś sidechain, ale i tak moim zdaniem byłoby lepiej zrobić nowy drop, bo reszta jest bardzo poprawna ;)

A i gwoli ścisłości kick pochodzi z sander van doorn - joyenergizer :P


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - Wizzardius - 21.03.2016

(21.03.2016, 17:59)Fly napisał(a): W klubie by coś takiego nie przeszło. Ludzie pogubiliby się próbując do tego zatańczyć xd

Bo generalnie w polskim klubie nie przejdzie nic innego jak:


albo coś takiego:


Ale normalnej publiczności (np za zachodzie), "Wolf" już pewnie by przeszedł - właśnie dlatego, że ten kawałek jest srogo popier@#% :D

Mi się podoba. Choć pare rzeczy bym poprawił (w dropie główny perkusyjny synth czy co tam masz) rzeczywiście troche chaotyczny jest i chwilami można się pogubić. Ale nie wiem czemu ja to oceniam na plus :D:D

No i tak samo jak w poprzednim Twoim numerze chwilami bass ze stopy nie siada tak jak powinien. Po prostu mam wrażenie, że znika ;/
Daje 4.


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - Z3KE - 21.03.2016

@Fly Akurat ten kick pożyczyłem z "Animals" :D


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - DavidTot - 21.03.2016

Kij w ten kick :D :D zgodzę się z muchą, wszystko poza dropem, pełen podziw, ale ten drop rozbija wszystko w drobny mak, spodziewasz się epickiego dropu a tu sru jeb jeb jeb :D
Popracuj nad tym trochę :)


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - In-Tegral - 21.03.2016

Ja jestem stania, że drop jest bardZo dobry, ruszyles głowa i zrobiłeś coś innego, osobiście odseparowallbym ten dźwięk bardziej od stopy daje 5/5 mimo że nie moje klimaty

PS. Nienawidzę pisać na tel.


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - Fly - 22.03.2016

@Wizzardius ja naprawdę nie wiem po jakich Ty klubach chodzisz, że puszczają donatana xd

Co do tego,że ludzie by się pogubili miałem na myśli,że kick ginie pod leadem :P

@Z3KE a Martin pożyczył od Sandera :P


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - Z3KE - 22.03.2016

@Fly Tak wiem :) Pisałem o już o tym w poprzednim temacie :D


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - Wizzardius - 22.03.2016

(22.03.2016, 0:28)Fly napisał(a): @Wizzardius ja naprawdę nie wiem po jakich Ty klubach chodzisz, że puszczają donatana xd

Pójdź do jakiegokolwiek klubu powiedzmy "studenckiego" to leci sam szajs radiowy (kawałka Cleo za szajs nie uważam, ale i tak mi się nie podoba ;D), pójdz na prota na sale TECHNO ;D ('house' oczywiście) to leci to co dałem jako 2.
Dramat.


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - DavidTot - 22.03.2016

(22.03.2016, 10:33)Wizzardius napisał(a):
(22.03.2016, 0:28)Fly napisał(a): @Wizzardius ja naprawdę nie wiem po jakich Ty klubach chodzisz, że puszczają donatana xd

Pójdź do jakiegokolwiek klubu powiedzmy "studenckiego" to leci sam szajs radiowy (kawałka Cleo za szajs nie uważam, ale i tak mi się nie podoba ;D), pójdz na prota na sale TECHNO ;D ('house' oczywiście) to leci to co dałem jako 2.
Dramat.

Takiego dramatu nie ma :) , widać nie chodzisz po wielu klubach. Dzisiejsze kluby na prawdę są już na poziomie, przynajmniej te w większych miastach, nawet te studenckie.

Jeszcze odnośnie dropu, ten moment 0:45-1:00 jest ciekawy, spróbuj zrobić szybsze tempo i dać to jako drop + może jeszcze jakaś warstwa innego dźwięku :)


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - augenous - 26.03.2016

Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Według mnie, za mało pociągnąłeś tego wycia - jest to bardzo chwytliwy motyw i z pewnością jakbyś zrobił z nim drop (jakoś go dobrze obrobił na dodatek) to z pewnością miałbyś więcej wyświetleń. Drugi uplifter jest bardzo podobny do pierwszego, tylko, że to uplifter w dół ^^ Co do reszty to trudno się przyczepić, bo to raczej kwestia gustu. Bass w utworze jest very good, mix również. Widać poprawę w twoich produkcjach. Oby tak dalej!


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - Shabboo Harper - 28.03.2016

Nader eklektycznie, po części nieregularnie w wykreowanym klimacie; jednakże w komercyjnym brzmieniu. Różnorodny Sound Design; staranna separacja; czysty miks to plusy Twego utworu. Jedynie brakuje mi czasem większego, wyraźnie mocniejszego
"kopa"; Breakdown mroczniejszy w swym wydźwięku mógłby przyprawić o dreszcze; zaś kilka drapieżnych fx'ów odzwierciedliłoby dzikość Twego samca alfa "Wolf". Jest nietuzinkowo. ^^


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - 2to2 - 30.03.2016

EDM pełną parą, po dropie bania pęka na pół i miksuje szare komóry na drobne.
Ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Nic tylko skakać i walić głową o sufit:)
Kompletne oderwanie od rzeczywistości.
W swoim gatunku rozejdzie się jak ebola,
i zacznie zbierać swoje żniwo na niejednej scenie klubowej.


RE: Z3KE - Wolf (Original Mix) - DROPFARAONZ - 10.04.2016

(30.03.2016, 1:59)2to2 napisał(a): EDM pełną parą, po dropie bania pęka na pół i miksuje szare komóry na drobne.
Ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Nic tylko skakać i walić głową o sufit:)
Kompletne oderwanie od rzeczywistości.
W swoim gatunku rozejdzie się jak ebola,
i zacznie zbierać swoje żniwo na niejednej scenie klubowej.

Panie, co pan bierze xD W sumie zgadzam się z tą opinią xD