MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Francesco Kationi - Birma (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Francesco Kationi - Birma (Original Mix) (/temat-francesco-kationi-birma-original-mix)



Francesco Kationi - Birma (Original Mix) - FrancescoKationi - 25.03.2016

Artist: Francesco Kationi
Title: Birma (original mix)
Time: 5:58
Genre: Techno
Bpm: 120

Postanowiłem coś udupić przed świętami, a jako że ostatnio jestem oszukiwany przez dwa labele (miały coś wydać, wzięły po tracku i kontakt się urwał), to wrzucę Wam - Moi Przyjaciele. Kawałek wydaje się mi, że to jakaś odmiana techno. Czy dobry czy zły, to już najmniej ważne. Natomiast jak komuś się będzie chciało, to wrzućcie swoje dwa słowa odnośnie miksu. Zmieniłem monitory i dawa, a to mój pierwszy cały track zrobiony na takim sprzęcie. Pozdrawiam Wesołych Świąt i Have a Good Trip... :)




RE: Francesco Kationi - Birma (Original Mix) - CaffeineMC - 26.03.2016

technicznie super, poza tym, że ten hat/tamburyn - mam na myśli ten pojedynczy, który co chwile wraca, robi za crash, minimalnie za głośno wg mnie


RE: Francesco Kationi - Birma (Original Mix) - GY4 - 26.03.2016

Tutaj tez bardzo dobre techniczne brzmienia:)U mnie na glosnikach spoko wszystko gra,chociaz tego hata tez bym przyciszyl troche.Za bardzo odstaje od reszty jesli chodzi o glosnosc.


RE: Francesco Kationi - Birma (Original Mix) - Recoil83 - 26.03.2016

Witam, w tej branży jest dużo oszustów a jeszcze trudniej jest się wybić, jeśli ktoś robi to profesjonalnie, co do utworu to technicznie nie mam się do czego doczepić, jedynie ten powtarzający się crash jest o 2 dB za głośno, ode mnie 5.


RE: Francesco Kationi - Birma (Original Mix) - augenous - 26.03.2016

Baardzo dużo basu. Mi to bardziej pasuje na Deep Bass. Technicznie - bardzo dobrze oddzielony bass od reszty, która nie miesza się z nim i słychać ją wyraźnie. Z pewnością specjalnie zrobiłeś taki kotłowany bass ok. 1:00 do ok. 2:00
Osobiście nie gustuje w techno, ani w tego typu klimatach. Ode mnie 4 ^^


RE: Francesco Kationi - Birma (Original Mix) - Zirds - 27.03.2016

Od kiedy klasyczne Techno, które jest zalążkiem wszystkiego innego ma być podzielanie na pomniejsze kategorie? Nie dzielmy, szufladkujmy Techno na Deep Bass, Deep Kitchen, Deep Sticky Hole, BigRoom Techno Acid Tuvian etc.. Jest klasycznie i czysto :)

Co do utworu - to fakt, ten OH/Crash mógłby grać ciszej.

5/5


RE: Francesco Kationi - Birma (Original Mix) - Shabboo Harper - 28.03.2016

Ciao Francesco. Twoja „Birma” tętni istotnie. Sub Bass, pięknie głęboki Beat, „okraszony” klimatycznymi perkusjonaliami; bębny naturalnie ekspresywne, Hi Hat'y w swej (ciut ciut) ostrzejszej barwie podobnie jak wszelkie fx'y charakternie wzbogacają temat o wysublimowany mrok z pogranicza hipnotycznych brzmień. Myślę, iż w nieco krótszej wersji utwór byłby bardziej intrygujący... ;)


RE: Francesco Kationi - Birma (Original Mix) - DaveMilla - 28.03.2016

Techno i to w czystej postaci. Świetny kawałek,którego by się nie powstydził żaden z czołowych producentów gatunku.Aż łezka w oku się kręci na myśl o tych wszystkich imprezach.Jak się jednak okazuje deep bass-owych :P 5/5


RE: Francesco Kationi - Birma (Original Mix) - In-Tegral - 28.03.2016

Wszystkie błędy zostały wymienione w sumie... Ale i tak tę drobne błędy nie są tak znaczące - 5 Za klasykę ze smakiem