MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) (/temat-progressive-manse-feat-alice-berg-freeze-time-sowa-remix)



Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - sowa - 3.04.2016

Mój pierwszy kawałek z wokalem i pierwszy w innym gatunku niż trance. Na utwór był contest, ale znalazłem go dzień przez zakończeniem więc jedynie zdążyłem wokal pobrać więc można brać jeśli ktoś ma ochotę :) Enjoy! <cycki>




RE: Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - John Horizon - 3.04.2016

Przyjemnie się słucha, to co bym poprawił to już wiesz. Bardzo dobrze się sprawdziłeś w gatunku PH. Może powinieneś i w tym kierunku iść? ;>


RE: Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - Kveon - 3.04.2016

Ciekawy aranż i ciekawe brzmienia.
Jak na pierwszą pracę z wokalem wyszło nawet całkiem dobrze.
Nie jestem troszkę przekonany do dropu, a bardziej do tego bassu w pierwszym dropie
Przejścia są przyzwoite, fajne, ciekawe. Daję Ci 4,5 Panie Sówka :)


RE: Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - Wizzardius - 3.04.2016

Prześliczny wokal, fajna progresja. Nie znam oryginału. Podoba mi się bardzo ten kawałeczek. Cos mi się w wejściu dropa nie podoba i w samym dropie. Takiej precyzji i przejrzystości (mimo, że miks brzmi ok). Dałbym tak jak wyżej 4,5. Nie da sie, więc dam hm....
4.


RE: Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - sss - 3.04.2016

Hmmm.. Zremiksowałeś kawałek, który mi się podoba :) Bass jest bardzo przyjemny (jakiś czas temu zrobiłem taki sam... progres :D ). Bardzo fajnie wyeksponowałeś wokal, ale dla mnie na początku wydaje się zbyt samotny, może jakiś delikatny basik w tle? W 3:00 nie podobało mi się przejście. Zbyt na chama. Dla mnie 4 z :*


RE: Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - Shabboo Harper - 4.04.2016

Szczerze, jak zawsze... ^^ Utwór nie podoba mi się; toteż pozwolę sobie, w stopniu skromnym, określić moje odczucia wobec Twego Remix'u pod względem technicznym. Każdy temat traktujesz przyzwoicie; "przetkasz" owy rezolutną "nutą" by uwyraźnić soczystość lub też upiększyć dany projekt paletą twórczych tricków. Ten jest przykładem większej... "dzikości", spontaniczności. Track brzmi pogodniej, "jędrniej" wobec pierwotnej wersji; choć niekiedy instrumentarium perkusyjne stwarza wrażenie "pościgu" za Synth'em. Jeśli chodzi o wokal Alice; jest estetycznie "ułożony" w spokojniejszych momentach; w "energicznych" częściach pokusiłabym się o dokładniejsze podkreślenie dźwięczności tegoż plus odważniejsze eksperymenty z jakimś efektem by konkretniej "odbiec" od oryginału.
PS.1Nocny Drapieżniku, wciąż w moim rankingu Twych "przeróbek" przoduje "Hakodate"...
PS.2 Hmmm, rzeczywiście jesteś taki... apetycznie sexy (jw.) ;)?


RE: Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - JVCKØB - 7.04.2016

Progressive na pełnej! Z tym wokalem kawałek staje się mistrzowski, mi osobiście podszedł mocno, zwłaszcza jeśli jest to pierwszy wałek w nowym kierunku. Bardzo szanuję to, że ktoś stara się być wszechstronnym i idzie w nowy nurt :). Leci 5, siema


RE: Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - lovetrance01 - 14.04.2016

Melodia kompletnie mi się nie podoba, wokal z resztą tak samo. Za to technicznie jest bardzo dobrze, po prostu profesjonalnie. Trochę tylko szkoda, że nie transowo. Wokal wydaję się być dobrze dopasowany. Ogółem wszystko na swoim miejscu.


RE: Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - KOT - 17.04.2016

Co do mixu to nie ma się w sumie czego czepiać. Ewidentnie czuć w tym kawałku smaczki trancu. Nwt gdybym nie wiedział kto to zrobił to da się to wyczuć. Nie porwało mnie to kompletnie. Takie mydło. Co prawda wokal jest fajny i fajnie dobrane dźwięki ale zdaje się jakbym słyszał takich myljon. Wałki trancowe robisz przejebitne. Tutaj tylko zwykłe. Aczkolwiek podziwiam i szanuje wszechstronność więc leci 4 :D


RE: Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - Zirds - 18.04.2016

Bardzo ładny remiks :) Ładnie dopasowany wokal. Można gdzieś posłuchać oryginału do porównania?

Jedyne co bym zmienił to zdjął ten crash, noise ze stopy albo go ściszył bo według mnie stopa powinna dawać rytm i separować mocniejszym basem :)

4/5


RE: Manse feat. Alice Berg - Freeze Time (Sowa Remix) - Pedri - 21.04.2016

Świetny remix, jedyne co wg mnie nie gra to bass na dropie, który na jednym dźwięku jest jakby ciszej, a na kolejnym głośniej, co możliwie mogłoby być poprawione w EQ