MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill Mix) (/temat-progressive-kveon-written-emotions-pt-2-chill-mix)



Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill Mix) - Kveon - 11.04.2016

Witam!
Druga nutka z tej mojej dziwnej serii.
Nutka jest bardzo dziwna, do dzisiaj się zastanawiam dlaczego
Zapraszam do odsłuchu
Dziękuję za komentarze i pozdrawiam!



RE: Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill mix) - KOT - 14.04.2016

Początek bardzo klimatyczny pianino ma idealną barwę! Rewelacyjne fxy w tle. Robi się bardzo wyniośle i w tym momencie kawalek się rozpędza. I jest to dobre. Człowieku wielkie gratulatcje! Ten dropik to bajka bass idealny wszystko cudnie płynie. Szczerze zazdroszczę talentu. Kurde jeszcze po tym dropie te głosy w tle nadają takiej tajemniczości że niby nic się nie dzieje ale człowiek jest ciekawy co będzie dalej mega fajnie to płynie. Jedziemy dalej. Powolne arpeggio jeździ mi po kanałach odpływam. 4.29 Troszkę za dużo najniższych w tym basie ale to drobnostka. Płyniemy dalej. Przy 2 wejściu modliłem się żebyś nie zjebał 2 dropa i ktoś mnie wysłuchał. Cały ten traczek to arcydzieło moim zdaniem. 5/5 a dałbym i 6 gdyby można. Leć w tą stronę bez zastanowienia czekam na więcej. Mam nadzieje że traczek trafi na top 7 kwietnia.


RE: Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill mix) - Shutara - 14.04.2016

Powiem Ci panie Kveon, żeś pan odstawił ładne przedstawienie.
Klimat od samego początku cieknie z głośnika; coś pod "epic/soundtrack" moim zdaniem. Osobiście powiem, że wejście od 1:34 do mnie nie przemawia aż tak (chodzi mi tu o rytm, jaki nadałeś, po pieszczeniu ucha wstępem), ale nie mogę się też przyczepić do niczego na stopie technicznej, jak i aranżacyjnej całego utworu, gdyż tu chodzi bardziej o mój gust. Co poza tym...brzmi jak wycinek z porządnego mix'u MrSuicideSheep'a <thumbup>
Pięć, dziękuję :)


RE: Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill mix) - Vampir3 - 14.04.2016

Dobra piwko wypiłem jedziemy :D

od 45 sek dobre staby z mocnym dołem. Potem coraz lepiej. Mega drop i bas jak należy.
1.56 min. Kicha pianino. Za głośne, za suche, za proste. Zabiło zabawę. Melodycznie też bez rewelacji.
Brejk wjeżdża tandetą :D Wyciąć to od 2:40 do 3:10. Sweep krótki i z niepotrzebnym dołem.
Od 4:40 troche jest tego dołu. Polecam na przyszłość zwykły filter :P
No i drop znowu. Tutaj wiedziałeś co robić :D

Za 1:33 piątką :)


RE: Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill mix) - NoNamer19 - 15.04.2016

Bardzo Fajne piano,Super melodia, Nic dodać nic ująć,Gratuluje i życze powodzenia, 5 ;)


RE: Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill mix) - KBK - 15.04.2016

Świetne pianinko, bardzo ładnie zrobione velocity, w momencie wejścia perkusji bym je delikatnie przyciszył. Jeśli chodzi o barwy to szału nie ma, ale całość ma potencjał, kompozycja pomysłowa, od 2:00 pianinko jest za mocno na wierzchu, wręcz zagłusza dół (odciąć niskie pasmo..?). W każdym razie dla mnie aranż ok, technicznie do dopracowania. Myślę że 4/5 się należy.


RE: Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill mix) - Kveon - 18.04.2016

KOT: Jak na darmowe piano jest dobre :) Dropik jest prosty jak i jego brzmienia. Nie ma czego zazdrościć. Dziękuję :)
Zathura: Zamysł początku był całkowicie inny a wyszło jak wyszło, czyli dobrze. Nad tym przejściem siedziałem 4h i było dużo opcji, tutaj na reversie tutaj na dużym reverbie i reversie ale nic nie siadało Mi, także zostało takie coś. Czy wycinek od Pana Owcy? Nie, raczej nie :) Dziękuję
Vampir3: Możliwe, że za głośne bo niestety robiłem to na słuchawkach "gamingowych" (?) Jeśli to tak można nazwać. A one mają 7.1. Dziękuję
NoNamer19: Dziękuję
KBK: Nadal pracuje nad barwami. Dziękuję


RE: Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill Mix) - Shabboo Harper - 26.04.2016

Kiedyś pozwoliłam sobie skreślić komentarz odnośnie pewnego Demo ;); dziś słyszę tenże w Breakdown'ie Twego tematu. Cieszę się, że tak "niewinny", w sumie "niepozorny" fragment dziś "rozkwita" w urzekającej treści "Written Emotions Pt.2". Jest nośnie, zwiewnie; "uczuciowo". Wojtku, nie jest to sfera moich klimatów; jednakże szczerze gratuluję Ci różnorodnej kompozycji i trzymam kciuki za ciąg dalszy. <thumbsup>


RE: Kveon - Written Emotions pt.2 (Chill Mix) - OProject - 26.04.2016

Intro fajne, myślałem ze to będzie jakiś ambient/czilałt/electronica a jednak drop i 4na4 :P
W build upie średnio mi się podoba melodia, tak strasznie prosto gra przynajmniej w porównaniu do intro xd
Fajnie by było jakbyś zrobił samą Piano wersje ;)
Całościowo dobry kawałek, bass spoko ale gra tak jakby go nie było <hmm>
Piona