MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Condi - Little Lovin - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Condi - Little Lovin (/temat-drum-bass-condi-little-lovin)



Condi - Little Lovin - Condi - 16.04.2016

Trochę połamanego ode mnie. Jazzowo, Soulowo, Vibeowo. Zapraszam, klimat specyficzny.




RE: Condi - Little Lovin - Castiel - 16.04.2016

Klimat bardzo przyjemny potrafisz dobrze dobierać wokale.Bas wg mnie ładnie płynie.
Takiego połamańca lubie czasami posłuchać :P ode nie masz 5


RE: Condi - Little Lovin - barthus - 16.04.2016

Przyjemnie się słucha. Dobrze pocięte sample, perka w porządku. I kurczę... ciężko mi cokolwiek powiedzieć więcej. Jest po prostu good! :d Nic nie drażni, nic nie nudzi, jest "w sam raz" ;) Chillowo. Nie znalazłem powodu żeby nie dać Ci 5. Tyle :D


RE: Condi - Little Lovin - Quoqos - 16.04.2016

Bardzo solidny track. Czyściutko śmiga, ładnie poskładane sekcje. Podoba mi się. Vibe' y niezłe. Zasłużona 5 się należy ;)


RE: Condi - Little Lovin - Shutara - 16.04.2016

Liczyłem co prawda, że bas wyjdzie zza przytłumionej kotary po intro, no ale i tak nie ma na co narzekać :)
Świetnie goniąca perkusja, dobrze wpasowany, ciepły sub no i przyzwoite wokale. Wszystko to się zbiera w końcowe pięć. <thumbup>


RE: Condi - Little Lovin - OProject - 17.04.2016

A mnie jakoś basik nie podpasił zwłaszcza w intro jak leci na lp filtrze, nie podoba mi sie ta częstotliwość :P
Reszta spoko, ewentualnie pogłosiłbym lekko kiczek xd
Piona


RE: Condi - Little Lovin - Zirds - 18.04.2016

Ładny głęboki, ale nie za mocny sub + samplowany wokal + dragonbejsy. Bardzo ładnie!

5/5


RE: Condi - Little Lovin - Brisk Bullet - 19.04.2016

Oj. Naprawde ladnie zagrane. Niebywale kolega ma umiejetnosci...5


RE: Condi - Little Lovin - D-evolve - 19.04.2016

wszystkie perkusyjne dzwięki są cudowne, ciekawy build up i fajny pomysł :) jedynie ten lead co przypomina kontrabas? xD jest nieco irytujący, zwłaszcza na początku gdzie jest ciut głośniejszy... tak po za tym wszystko na 6+ ^^


RE: Condi - Little Lovin - Martin - 20.04.2016

Przed chwilą słuchałem numeru kolegi SaxyStorm z którym miałem dylemat przy ocenie. U ciebie takiego dylematu nie mam. Całość bomba. Spójne brzmieniowo, świetnie dobrane sample, wartki rytm, urozmaicony aranż.

Jedyny minus to drastyczne cięcia vokali (ale to pewnie tylko moja fiksacja :). Zdaje sobie sprawe że prawdopodobnie nie dało się inaczej.


RE: Condi - Little Lovin - Shabboo Harper - 26.04.2016

Intrygująco "pocięty" wokal (Carmen Mcrae) i porządnie "wpleciony" w temperamentne nutki. Wejście "marsowego" Bass'u (2:55) plus "cnotliwe" piano - poezja; lubię taki glęboki Vibe. Instrumenty perkusyjne "ciepłe", wręcz przytulne w swym brzmieniu... I choć jednolicie to temat jest chwytliwy; z przyjemną pikanterią w stylu retro. :)


RE: Condi - Little Lovin - magnus - 4.05.2016

Swietnie pocięty vocal :D popracowal bym troche bardziej nad filtrami i fx :D btw siedzi swietnie :D