MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Skyline - Secret (Orginal Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Skyline - Secret (Orginal Mix) (/temat-progressive-skyline-secret-orginal-mix)



Skyline - Secret (Orginal Mix) - tobik1980 - 24.04.2016

Cześć Wszystkim, a tu coś ode mnie. Z góry dzięki za wysłuchanie i opinie:)



RE: Skyline - Secret (Orginal Mix) - NoNamer19 - 24.04.2016

Bardzo przyjemne rytmy,utwór dobrze skomponowany, bardzo mi się podobają te końcówki zaciągnięte reeverbem.
dla mnie 5/5 :)
Nie dawno zacząłem robić podobne tracki mam nadzieje,że ty również ocenisz moje :) .


RE: Skyline - Secret (Orginal Mix) - LoveEDM - 25.04.2016

Początek zapowiada się świetnie , podoba mi sie klimat w tym utworze no i przyjemnie się słuchało.Rob takich więcej ! ;) 4/5


RE: Skyline - Secret (Orginal Mix) - tobik1980 - 26.04.2016

Dzięki bardzo za odsłuchanie i komentarze, to jeszcze bardziej mobilizuje do dalszej pracy :) Pozdrawiam!


RE: Skyline - Secret (Orginal Mix) - Wizzardius - 26.04.2016

O, tutaj jest nawet przyjemnie, bardzo czillowo. Melodie mi się podobają "w połowie" (tzn maja duży potencjał na coś dużo lepszego).

Co więcej, podoba mi się Twój psudonim artystyczny ;d
4 na zachęte.

EDIT. UPS nie wiem czy 3 PRZYPADKIEM nie kliknąłem.


RE: Skyline - Secret (Orginal Mix) - hudson462 - 29.04.2016

Przed tymi przerwami bym dał crash reverse albo white noise. Średnio mi sie podoba synth, ale to kwestia gustu. Trochę za głośno hi haty w końcówce. Melodia całkiem dobra, nawet biorąc pod uwagę te, powiedźmy "niedociągnięcia" utwór nadal bardzo na plus.


RE: Skyline - Secret (Orginal Mix) - Herman - 29.04.2016

Na basior dalbym kompresje większą żeby bardziej się przebijał ;)


RE: Skyline - Secret (Orginal Mix) - Shabboo Harper - 1.05.2016

Twój "Secret" brzmi pogodnie; beztrosko. Tempo przyjemne; melodia urocza w swej prostocie; fx'y "eteryczne". Technicznie krztynę "gorzej": Kick zbyt rezonuje przy każdym "uderzeniu"; Hi Hat'y/Clap'y (śliczne) zbyt cicho ułożone w przestrzeni tematu; Bass właściwie nie istnieje. Motyw przewodni z większym pogłosem wprowadziłby w całość projektu jeszcze więcej lekkości. Fragment 1:02-1:18 niezbyt atrakcyjnie "przedstawiony": Pad "przytłumiony" w tle plus Kick stwarza wrażenie pewnej "pustki" (1:14 oops!). Urokliwe piano (z dziwnym wydźwiękiem) w swej powtarzalnej wariacji wkracza (1:49) w kolejny "intrygujący" odcinek; jest ciszej i... tyle. ^^ Myślę, iż właśnie "tu" właściwym byłoby stworzyć moment owej "sekretności"; wyrafinowane nuty, z "magicznym" fx'em; niewykluczone, iż jakiś "miodowy" głos byłby "smaczkiem" tegoż Break'u... ;) Projekt przy końcu monotonnie tętniący; z "mizernym" Outro. Tobik, stworzyłeś utwór o znakomitym klimacie; w którym brakuje kilku faktorów: "szlifu" w miksie (EQ) i tegoż enigmatycznego "rysu"... Potencjał jest (!). <takjest>


RE: Skyline - Secret (Orginal Mix) - Kveon - 5.05.2016

Fajny chillowy klimat
Nie podobają Mi się te "zatrzymania" utworu, psuje to klimat
Bass jest troszkę słabo słyszalny.