MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Alex fat - ID - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Alex fat - ID (/temat-techno-alex-fat-id)



Alex fat - ID - Alex fat - 25.04.2016

Zapraszam na nutke z chyba juz wymarlego gatunku , moze sie myle , wsumie to wyszedl hydraulix , w kazdym badz razie uk techno, milego odsluchu :) pozdrawiam . Zipyy zmasakrowaly walek zapraszam do pobrania .

[zs]http://www84.zippyshare.com/v/yjyxFzje/file.html[/zs]



RE: Alex fat - ID - qnebra - 25.04.2016

Porządnie się tego słucha, pomimo swej monotoniczności i tego nieustannego podkładu perkusyjnego. Irytujący jest ten cały "tone dial" w trzech momentach utworu, tak to nie mam na co narzekać. Prawdopodobnie na parkiecie sprawdziłby się znacznie lepiej niż przy takim suchym odsłuchu.


RE: Alex fat - ID - OProject - 26.04.2016

Te pikniecie w 45s to celowo? xd
Perkę to ja bym urozmaicił trochę, no i jest tak jakby sucha xd
Całość strasznie krótka, brakuje intro i outro... a w 1:37 zaczyna być ciekawiej.
Technicznie spoko.
Ja to bym widział w jakimś szrancowym/hardtechno remixie Adamzzza, może sie skusi xd


RE: Alex fat - ID - Alex fat - 26.04.2016

Dzieki za szybki odzew , utwor zrobiony na kolanie mozna powiedziec , na luznej gumce. Te pikniecie , to od wtyczki demo , niestety. Pewnie, jak by chcial moze zremiksowac , niech sie odzywa. :)


RE: Alex fat - ID - Abigail Noises - 26.04.2016

To powinno siedzieć w demach. Jak ocenić loopa powtórzonego kilka razy, którego można zrobić w minutę piętnaście. Technicznie brzmi to jakby dochodziło z drugiego pokoju.


RE: Alex fat - ID - ak47soundsystem - 26.04.2016

poza brzmieniem nie ma pomysłu żadnego, nie ma się za co zaczepić, nic nie ciągnie tego kawałka do przodu. Pracy włożonej nie widać wogóle. Jeszcze te demo pikania - kurde, sprawia wrażenie że autorowi kompletnie nie zależy na tym żeby to było na poziomie


RE: Alex fat - ID - Ixipe - 26.04.2016

A ja mam zapytanie... skąd tytuł ID? czemu tyle wiary daje właśnie taki tytuł?


RE: Alex fat - ID - Alex fat - 26.04.2016

(26.04.2016, 16:02)Ixipe napisał(a): A ja mam zapytanie... skąd tytuł ID? czemu tyle wiary daje właśnie taki tytuł?
Znaczy ,utwor id- ealny :D


RE: Alex fat - ID - Ikarus - 26.04.2016

Kurde podoba mi się to ...serio ;P
Nie wiem czemu ale czuje tu taki niemiecki styl minimal techno Paul'a Kalkbrenner'a
Może niewiele utwór się rozwija (w sumie podobnie jak w moich wypocinach ;P) ale jak coś fajnie brzmi to dla mnie może długo lecieć bez zmian ^^

A niechaj będzie ...będziesz chyba pierwszy któremu dam tutaj 5 bo to pierwszy utwór tu na forum który byłbym skłonny se ściągnąć na fona xD


RE: Alex fat - ID - Recoil83 - 26.04.2016

Nieźle zapętlony kawałek. co denerwuje to ten pisk dema, ogólnie dobre techno, musisz nad tym jeszcze trochę posiedzieć bo czuję niedosyt. Ode mnie 3.


RE: Alex fat - ID - Shabboo Harper - 26.04.2016

To niekiepski "trzon" do kreacji czegoś "z pazurem". Jest zmysł, jest "temperatura", jest też niestety... nuda. Alex, projekt godny upiększenia. Yeah. ;)

PS. "... na luznej gumce" powiadasz. Taaak...


RE: Alex fat - ID - Satesla - 28.04.2016

A ja powiem Ci, ze jest to kawal dobrego technicznego Techno, siedze wlasnie w tym gatunku i najlepiej tam sie czuje :D I musze Ci powiedziec, ze brzmi to naprawde na poziomie i denerwujace jest troche to , ze ktos ocenia track i mowi , ze jest to monotonne... tak ma byc.. taka stylistyka... caly czas niby to samo gra , bass sie chowa i za chwile mamy ten sam motyw z tym, ze otrzymujemy jakby wieksza moc :D Trzeba czuc taka muzyke :D 4/5 Mordo :D


RE: Alex fat - ID - Alex fat - 30.04.2016

(28.04.2016, 22:04)Satesla napisał(a): A ja powiem Ci, ze jest to kawal dobrego technicznego Techno, siedze wlasnie w tym gatunku i najlepiej tam sie czuje :D I musze Ci powiedziec, ze brzmi to naprawde na poziomie i denerwujace jest troche to , ze ktos ocenia track i mowi , ze jest to monotonne... tak ma byc.. taka stylistyka... caly czas niby to samo gra , bass sie chowa i za chwile mamy ten sam motyw z tym, ze otrzymujemy jakby wieksza moc :D Trzeba czuc taka muzyke :D 4/5 Mordo :D

<buziaczki> ;D


RE: Alex fat - ID - Zirds - 2.05.2016

Wokal typu "yeah" za często według mnie gra w utworze.. Po pewnym czasie zaczyna to męczyć. Sam utwór jest bardzo monotonny.

3/5


RE: Alex fat - ID - Quantum Spark - 2.05.2016

O świetnie zasuwa, może ciut za szybko.
I wokal mógłby się powtarzać w dłuższych odstępach a z czasem w ogóle się wyciszyć.
Ale klimat zajebisty.
Gdyby nie ten wokalny sampel dałbym 5.
A tak 4 :).

EDIT: Czytając inne komentarze, ludzie raczej tutaj nie chwytają do końca co to techno :)


RE: Alex fat - ID - Alex fat - 2.05.2016

(2.05.2016, 12:08)Quantum Spark napisał(a): O świetnie zasuwa, może ciut za szybko.
I wokal mógłby się powtarzać w dłuższych odstępach a z czasem w ogóle się wyciszyć.
Ale klimat zajebisty.
Gdyby nie ten wokalny sampel dałbym 5.
A tak 4 :).

EDIT: Czytając inne komentarze, ludzie raczej tutaj nie chwytają do końca co to techno :)

Wiesz jak jest, swiat jest zly :) , dzieki za zainteresowanie.


RE: Alex fat - ID - Zirds - 2.05.2016

(2.05.2016, 12:08)Quantum Spark napisał(a): EDIT: Czytając inne komentarze, ludzie raczej tutaj nie chwytają do końca co to techno :)

Wychowałem się na muzyce z gatunku Techno, więc myślę, że mam prawo komentować takie utwory.
Sam ten dopisek był zbędny, bo domyślam się, że większość komentujących wie z czym ma do czynienia i traktowanie ludzi w taki sposób to strzał we własną stopę.


RE: Alex fat - ID - Alex fat - 3.05.2016

Karzdy ma prawo do oceny , i szanuje to, czy to jest hej czy nie , czy pozytyw czy negatyw. Niech kazdy pisze to co chce byle nienaroszac regulaminu . :) <pokuj>


RE: Alex fat - ID - abyssMB - 24.05.2016

Brzmi fajnie ma potencjał ,, nie nudzi ! Co to jest te buu w 1:30 i 2:16 ????. Jakby zmniejszyć ilość "You" w pewnych momentach byłoby doskonale. 3 - za błędy


RE: Alex fat - ID - Stiopa - 31.05.2016

ALex ja zawsze lubie Twoje nuty, nawet na kolanie, nawet jak coś piknie piardnie , czy coś tam :P
Dobry klimat, fajna pera, mimio, że minimalistycznie fajna stopa i jakoś to leci ...
Pozdro