MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Yo Yo! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Yo Yo! (/temat-yo-yo)



Yo Yo! - kamilos2012 - 26.04.2016

Witam! Jestem Kamil i w tym roku będę miał 15 lat.

Interesuję się muzyką,a nawet ją kocham i jest ona dla mnie jak narkotyk ^^.
Najczęściej słucham muzyki R&P,HipHop,Electro House,trochę popu oraz rocka i to co mi wpadnie w ucho ;).

Kiedyś jak byłem trochę mniejszy to grałem na alcie przez jakieś 2 lata i się mi znudziło. I przyznam również że byłem głupi że z tym skończyłem,bo każdy mówił że mam niezły talent do tego.Ale to już przeszłość i nie chcę już do tego powracać xD. Trzeba iść do przodu i nie załamywać się! Czasem lubię też trochę sobie pobrzdąkać w aplikacji Virtual Piano haha :D!


Oprócz muzyki mam zainteresowania takie jak piłka nożna,bieganie i inne sporty.
Lubię wychodzić z moimi przyjaciółmi na miasto i spotykać się z nimi.Ostatnio trochę za często się z nimi spotykam co jest chyba na plus,ale ostatnio zacząłem się zastanawiać nad tym kim chcę być w przyszłości i tym że chcę osiągnąć jakiś sukces... No ale żeby osiągnąć jakiś sukces trzeba się nieźle napracować zamiast ciągle wychodzić z przyjaciółmi na miasto i oglądać się za dziewczynami ;P.

Muszę się od tego trochę ograniczyć,ale bez przesady.Jak wspomniałem wcześniej,to trzeba się nieźle napracować i przyjemności zostawić trochę na bok.

Założyłem konto na tym forum,gdyż chcę nauczyć się trochę o produkcji muzycznej i nauczyć się tego jak tworzyć bity w FL studio.Chcę wiedzieć jak się tworzy bity w tym programie,bo jestem początkującym raperem i chce tworzyć jakieś dobre bity stworzone przez siebie.Mam nadzieję że na pewno nauczę się czegoś na tym forum od użytkowników i osiągnę swój sukces w którym chcę być doskonałym raperem,niż takim jakim jestem teraz!

Te osoby które zawszę mówią do mnie że się nie uda,zostawiam na bok i idę do przodu!
Mam gdzieś takie osoby...Ci którzy tak będą wmawiać będą stać w miejscu jak zepsuty zegar,a ja będę iść do przodu jak Big Ben w Londynie.Oczywiście nie można też mówić że przy takiej pracy nie będę napotykać przeszkód,wiadomo że każdy napotyka w takim czymś na jakieś większe lub mniejsze przeszkody.Tak samo z tymi przeszkodami jest w życiu ;).




Jestem bardzo zmotywowany do tego aby osiągnąć ten sukces!Będę walczyć!
Słucham swojego głosu serca,które mówi mi że idę w dobrym kierunku :D.


Ochh! Trochę się rozpisałem xD.Przynajmniej idę dobrą stroną :D!Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum i myślę ze mniej więcej mnie poznaliście ;).
Do zoba <happyface>!!!


RE: Yo Yo! - OProject - 26.04.2016

Elo, Chłopie idź na miasto nie trać życia na jakieś tam produkcje xd bo skończysz jak my... nolajfy xd xd

Jak dopiero zaczynasz to długa droga przed tobą... dobrych pare lat aż zaczniesz coś rozumieć z tego, muzyka nie łatwa dziedzina, nie idz na łatwiznę, spędzaj dużo czasu w Dawie to moze coś z tego wyjdzie...
Wpadaj na forum i pisz innym komentarze, mam nadzieje ze tak długie jak przywitanie xd
Piona


RE: Yo Yo! - Knifeman - 26.04.2016

Mocne intro. Wybacz ale chwilami śmiechem :E Wydajesz się sympatycznym użyytkownikiem.

No nic, nie pozostaje nic innego jak życzyć Ci zapału, niby nie święci garnki lepią, ale spotka Cie wiele przeciwności. Piona i widzimy się na forum.


RE: Yo Yo! - KBK - 26.04.2016

Witam :)
Długi życiorys i spory zapał :) Jesteś jeszcze bardzo młody i całe życie przed Tobą, szkoda, że zaprzepaściłeś granie na instrumencie, to pobudza kreatywność.
Mimo wszystko, życzę Tobie, abyś nie dołączył do grona 90% ludzi, którzy po zetknięciu się z produkcja muzyki od środka po dwóch miesiącach poddali się, a ich miny podczas zetknięcia z DAW-em wyglądały niczym scena Roberta M z filmiku "Basia hita robię" :)
Nie ukierunkowuj się wyłącznie na FL Studio, jest o wiele więcej fajnych dawów, które są przyjazne dla początkujących np. Ableton lub Logic w wersji podstawowej :)


RE: Yo Yo! - kamilos2012 - 26.04.2016

Może jak bym nauczył się tworzyć jakieś tam sensowne bity w jakiś tam programach,to wyjdę na miasto z głośnikiem w którym będzie leciał dobry bit i będę rapować przy ludziach xD
Może jakieś fanki się zlecą ;) :D! Dziękuje za odpowiedzi i na pewno dotrę do końca i nie poddam się po 2 dwóch miechach czy tam czterech miechach xD! Przed mną jeszcze długa nauka...


RE: Yo Yo! - Foortic - 26.04.2016

Witam rówieśnika. ;) też miałem jak Ty że tak polubiłem muzykę że aż zachciało mi się ją tworzyć xD tylko że mniej bardziej zainteresował EDM a teraz Hardstyle...
No cóż, czeka Cię sporo przygód z programem i z całą muzyką. Zobaczysz że to nie takie proste jak się wydaje. :)

Zapoznaj się z regulaminem i porozglądaj sir po forum. Znajdziesz tu mnóstwo informacji. Gdy nie będziesz czegoś pewien pytaj. Posłuchaj produkcji forumowiczów i staraj się podłapać jak najwięcej ;)
Napisz parę komentarzy i poprostu żyj z forum ;)
Pozdrawiam ;)


RE: Yo Yo! - kamilos2012 - 26.04.2016

(26.04.2016, 20:14)Foortic napisał(a): Witam rówieśnika. ;) też miałem jak Ty że tak polubiłem muzykę że aż zachciało mi się ją tworzyć xD tylko że mniej bardziej zainteresował EDM a teraz Hardstyle...
No cóż, czeka Cię sporo przygód z programem i z całą muzyką. Zobaczysz że to nie takie proste jak się wydaje. :)

Zapoznaj się z regulaminem i porozglądaj sir po forum. Znajdziesz tu mnóstwo informacji. Gdy nie będziesz czegoś pewien pytaj. Posłuchaj produkcji forumowiczów i staraj się podłapać jak najwięcej ;)
Napisz parę komentarzy i poprostu żyj z forum ;)
Pozdrawiam ;)


Jeszcze raz poczytam regulamin forum :)! Jeśli coś nie będzie grane to będę pytał ;),dziękuje za rady :D.


RE: Yo Yo! - Revnotes - 27.04.2016

Masz +3, bo mnie rozbawiłeś ;) Szczerze życzę Ci powodzenia!