MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Jakie biblioteki do soundtrackow polecacie kontakt 5 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Jakie biblioteki do soundtrackow polecacie kontakt 5 (/temat-jakie-biblioteki-do-soundtrackow-polecacie-kontakt-5)



Jakie biblioteki do soundtrackow polecacie kontakt 5 - Dj SasU - 27.04.2016

Jak w temacie. Chciałbym rozpocząć tworzyć muzykę kompozytową coś w ten deseń



Dokładniej coś w stylu gry Gothic, może Skyrim... Taki średniowieczny styl, może trochę celtycki...

Jakie biblioteki polecacie? Z góry dziękuję ! :D


Zły dział, przenoszę

Wystawiono 23:17:46, dnia 7.05.2016, przez Knifeman



RE: Jakie biblioteki do soundtrackow polecacie kontakt 5 - Recoil83 - 27.04.2016

Myślę że Project Sam Symphobia powinna posiadać wszystko czego potrzebujesz.


RE: Jakie biblioteki do soundtrackow polecacie kontakt 5 - Dj SasU - 27.04.2016

(27.04.2016, 20:28)Recoil83 napisał(a): Myślę że Project Sam Symphobia powinna posiadać wszystko czego potrzebujesz.

Dzięki Wielkie! :D Poczekam jeszcze na inne propozycje, ale Project Sam Symphobia wygląda mi na zajebistą rzecz!


RE: Jakie biblioteki do soundtrackow polecacie kontakt 5 - tomaszp - 28.04.2016

Polecam Garritan Virtual Instrument Libraries, jest to ogromna biblioteka brzmień orkiestrowych ale po kreatywnej przeróbce będziesz mógł się pochwalić swoim wkładem w oryginalne dźwięki :)


RE: Jakie biblioteki do soundtrackow polecacie kontakt 5 - Dj SasU - 28.04.2016

(28.04.2016, 7:49)tomaszp napisał(a): Polecam Garritan Virtual Instrument Libraries, jest to ogromna biblioteka brzmień orkiestrowych ale po kreatywnej przeróbce będziesz mógł się pochwalić swoim wkładem w oryginalne dźwięki :)

Dzięki wielkie ! :D


RE: Jakie biblioteki do soundtrackow polecacie kontakt 5 - komorozo - 5.05.2016

z tego co do tej pory słyszałem to myślę, że cinematic strings lub właśnie symphobia, ewentualnie action strings.


RE: Jakie biblioteki do soundtrackow polecacie kontakt 5 - Recoil83 - 5.05.2016

(5.05.2016, 12:31)komorozo napisał(a): z tego co do tej pory słyszałem to myślę, że cinematic strings lub właśnie symphobia, ewentualnie action strings.

Witam Symphobia to całkiem inne archiwum tak samo jak Action Strings jest od Native Instruments, Cinematic Strings to też osobne archiwum.


RE: Jakie biblioteki do soundtrackow polecacie kontakt 5 - HybridRaven - 5.05.2016

(5.05.2016, 12:43)Recoil83 napisał(a):
(5.05.2016, 12:31)komorozo napisał(a): z tego co do tej pory słyszałem to myślę, że cinematic strings lub właśnie symphobia, ewentualnie action strings.

Witam Symphobia to całkiem inne archiwum tak samo jak Action Strings jest od Native Instruments, Cinematic Strings to też osobne archiwum.

Symphobia to cala sekcja orkiestrowa (strings, brass, woods oraz perka), Action Strings to tylko skrzypce (tak jak Cinematic Strings) tylko glownie z gotowymi frazami ktore sa "playable"


(27.04.2016, 20:22)Dj SasU napisał(a): Jak w temacie. Chciałbym rozpocząć tworzyć muzykę kompozytową coś w ten deseń



Dokładniej coś w stylu gry Gothic, może Skyrim... Taki średniowieczny styl, może trochę celtycki...

Jakie biblioteki polecacie? Z góry dziękuję ! :D


Samych bibliotek kontaktowych ktore mozna wykorzystac do soundtracka jest mnostwo. Sam w tym siedze wiec szkoda czasu wypisaywac pokolei wszystkie ;P podaj przynajmniej czego szukasz... skrzypki? trabki? perka? chor?