MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Noga - przemieszczam sie w dzungli - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Noga - przemieszczam sie w dzungli (/temat-trap-noga-przemieszczam-sie-w-dzungli)



Noga - przemieszczam sie w dzungli - Pieseq - 30.04.2016



Mój drugi track w klimacie tzw. HIPHOPOWYM. xD

Pozdrówki.


RE: Noga - przemieszczam sie w dzungli - Hola Flavio - 1.05.2016

Nie wiem co zrobiłeś z basem, ale jest asłuchalny. Reszta ok, ale nie mój klimat. Btw to nie jest klimat hiphopowy.


RE: Noga - przemieszczam sie w dzungli - Pieseq - 1.05.2016

(1.05.2016, 7:31)Papajovsky napisał(a): Nie wiem co zrobiłeś z basem, ale jest asłuchalny.



Chodzi Ci o linie basu czy o stopę? Jeśli o pierwsze to zwykły sine, raczej mało się przebija, jeżeli o drugie to kick 808, raczej często spotykany w trapie. Z klimatem hiphopowym nie na poważnie przecież <huh>.


RE: Noga - przemieszczam sie w dzungli - Shabboo Harper - 1.05.2016

Pieseq, podoba mi się aura Twego projektu. Intro w subtelnym "odcieniu" Tribal Music; z "kroplą" Chill Out'u... Niestety obecność Snare o tak "koszmarnie" syntetycznym brzmieniu [:(] "burzy" wszystko. W moim odczuciu tenże plus niezbyt czytelny wyrazisty Bass; jak też ogromnie już "zużyte cykacze", owszem tworzą feeling w stylu Trap; jednakże jednocześnie wnoszą również pewną "siermiężność" Beat'u. Ściszenie owych, a także, tak myślę, "uchwycenie" melodii z tła w postaci powabnych Pad'ów, jak też dołożenie "aksamitnego" Kick'u i "czułych" w swej głębi np. Bongos'ów będzie pretekstem do kreacji "czegoś" bogatszego, "zaczarowanego" w swej treści... :)


RE: Noga - przemieszczam sie w dzungli - Krzysiek312 - 2.05.2016

Trochę rzeczy do poprawy, bo nie komponuje się wszystko i gryzie strasznie w uszy :v


RE: Noga - przemieszczam sie w dzungli - mario995 - 4.05.2016

Klimat nawet mi się podoba. Szczególnie pierwsze 35 sekund fajnie wychodzi ale ten werbel do kitu trochę dla mnie. Bass faktycznie się nie klei.
Ma ten beat coś fajniego w sobie ale musisz bardziej to dopracować


RE: Noga - przemieszczam sie w dzungli - Pieseq - 5.05.2016

(1.05.2016, 15:40)Shabboo Harper napisał(a): Pieseq, podoba mi się aura Twego projektu. Intro w subtelnym "odcieniu" Tribal Music; z "kroplą" Chill Out'u... Niestety obecność Snare o tak "koszmarnie" syntetycznym brzmieniu [:(] "burzy" wszystko. W moim odczuciu tenże plus niezbyt czytelny wyrazisty Bass; jak też ogromnie już "zużyte cykacze", owszem tworzą feeling w stylu Trap; jednakże jednocześnie wnoszą również pewną "siermiężność" Beat'u. Ściszenie owych, a także, tak myślę, "uchwycenie" melodii z tła w postaci powabnych Pad'ów, jak też dołożenie "aksamitnego" Kick'u i "czułych" w swej głębi np. Bongos'ów będzie pretekstem do kreacji "czegoś" bogatszego, "zaczarowanego" w swej treści... :)

Kawałek generalnie zrobiony na szybko, ale cenię sobię takie uwagi. Mi natomiast, ten werbel i mocno przesterowany kick się podobają. Jedynie może delikatnie bym ściszył trochę tę stopę i tyle xD.

(2.05.2016, 14:24)Krzysiek312 napisał(a): Trochę rzeczy do poprawy, bo nie komponuje się wszystko i gryzie strasznie w uszy :v

Możesz uściślić :)?


RE: Noga - przemieszczam sie w dzungli - Jarek123 - 12.05.2016

Nie wiem co zrobiłeś z basem, ale jest on strasznie ciężki do słuchnia