MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Claydite - Tent - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Claydite - Tent (/temat-electronica-claydite-tent)

Strony: 1 2


Claydite - Tent - Zirds - 2.05.2016

Nie wstawiałem tego kawałka jeszcze na tym forum....
Claydite - jedno z moich alternatywnych pseudonimów muzycznych ;)






CLAYDITE

TENT


[Obrazek: 44fcf0078b61ebd6.jpg]


Utwór, do którego utraciłem projekt :( dlatego go nigdy nie skończę...


RE: Claydite - Tent - Orionage - 2.05.2016

Dobrze się tego słucha, ale mam nieodparte wrażenie, że już kiedyś słyszałem ten kawałek, może na Twoim koncie SC. Nie jest bardzo zróżnicowany, mimo to nie nudzi się. Technicznie nie mam się czego przyczepić.


RE: Claydite - Tent - Recoil83 - 2.05.2016

Szkoda że przepadł bo to dobry projekt, bardzo przyjemne retro synthy nawiązujące do muzyki lat 80.


RE: Claydite - Tent - PiotreX - 2.05.2016

Ładne, przestrzenne syntezatory, zwłaszcza w trzeciej minucie. Dlaczego nagrałeś ten utwór pod innym pseudonimem?


RE: Claydite - Tent - KBK - 2.05.2016

Brassowe brzmienia mi przypadły, szczególnie ten baryton/tuba, czuć p i erdolnięcie. Eksperyment udany. Całość trochę się ciągnie, mogłeś fajnie jakby dać chwilami czas na złapanie oddechu... ale szkoda, że projekt ci się sypnął...


RE: Claydite - Tent - L.G. - 3.05.2016

(2.05.2016, 2:05)Zirds napisał(a): Utwór, do którego utraciłem projekt :( dlatego go nigdy nie skończę...

Niema tego złego, kawałek chociaż nie skończony to i tak bardzo fanie sobie płynie.
Jest dobry klimat jest 5!
Pzdr.


RE: Claydite - Tent - Zirds - 3.05.2016

(2.05.2016, 16:05)PiotreX napisał(a): Ładne, przestrzenne syntezatory, zwłaszcza w trzeciej minucie. Dlaczego nagrałeś ten utwór pod innym pseudonimem?

Mam sporo alternatywnych nazw. Claydite, ZetZet, GeneratorGamma, Sage_From_Swamp, Synthware, Stellar Vagabond... ;)


RE: Claydite - Tent - Quantum Spark - 4.05.2016

Bardzo, bardzo przyjemny traczek.
Szczególnie podoba mi się ten midowy -pad - led.
A jak dochodzi jeszcze ten jeden pad, super, miód, malina.
Fajne nie za wyraźne, nie za skomplikowane motywy.
Nie za jasne brzmienia.
Dobry balans praktycznie wszystkich składowych elementów.
Dla mnie fantastyczny, zimno chilloutowy klimat.

5 :)


RE: Claydite - Tent - Shutara - 4.05.2016

Podoba mi się żwawość początkowego pluck'a. Do reszty nie mam zastrzeżeń - pad swoją barwą kojarzy mi się ze spokojnie nadciągającą falą morską, co zawsze mi się podobało z tych klimatów. Pięć temu panu ;)
A odnośnie utraconego projektu: What is dead may never die


RE: Claydite - Tent - Mestor - 5.05.2016

Dźwięki rodem z Rolanda JP-08 i te wystukiwanie plucka jak w alfabecie morsa, pięknie.
Werbel jednak ciut bardziej bym wyeksponował i dodatkowy motyw w drugiej części (np. jakieś przytłumione Bell-e?). Utwór posiadał wielki potencjał, mimo to daje 5.


RE: Claydite - Tent - Zirds - 5.05.2016

(5.05.2016, 20:45)Mestor napisał(a): Dźwięki rodem z Rolanda JP-08 i te wystukiwanie plucka jak w alfabecie morsa, pięknie.
Werbel jednak ciut bardziej bym wyeksponował i dodatkowy motyw w drugiej części (np. jakieś przytłumione Bell-e?). Utwór posiadał wielki potencjał, mimo to daje 5.

Dzięki:)
Niestety nic już nie zrobię z tym utworem, bo jak napisałem w pierwszym poście, że utraciłem projekt tego utworu.


RE: Claydite - Tent - abyssMB - 6.05.2016

Good Job -bardzo ładne brzmienia i dobry miks. 5


RE: Claydite - Tent - ak47soundsystem - 6.05.2016

Fajne brzmienia, droniko-basik pyrka fajnie. Bas fajne. Panorama świetna. Szkoda że bit na jednym loopie i się nie zmienia. Wygląda jakbyś zapomniał o nim całkiem. Np te talerze cały czas grają to samo. Już włączając / wyłączając je bardzo dużo byś dodał wartości kawałkowi. Dobrze się zapowiadał


RE: Claydite - Tent - TN. - 10.05.2016

Ta spoko numer wyluzowany a tego dziś potrzebuje Pozdro


RE: Claydite - Tent - KBK - 10.05.2016

A jeszcze że tak zapytam, ten początkowy warm pad to skąd? Jakaś wtyka?


RE: Claydite - Tent - Zirds - 10.05.2016

(10.05.2016, 20:49)KBK napisał(a): A jeszcze że tak zapytam, ten początkowy warm pad to skąd? Jakaś wtyka?

Żebym ja to pamiętał ;)


RE: Claydite - Tent - KBK - 10.05.2016

Pytam, bo brzmi jak z Casio CTK series xd


RE: Claydite - Tent - Zirds - 10.05.2016

(10.05.2016, 21:15)KBK napisał(a): Pytam, bo brzmi jak z Casio CTK series xd

To był chyba nawet sampel z jakiejś dostępnej darmowo paczki sampli :)


RE: Claydite - Tent - calldetenes - 20.05.2016

Technicznie super ale trochę w tym kawałku monotonii


RE: Claydite - Tent - Shabboo Harper - 19.06.2016

Claydite/Zirds, w moim skromnym odczuciu;
"+": trafiony, przemyślany Sound Design; jest przestrzennie wręcz astralnie. Precyzyjnie uchwycona harmonia/równowaga dźwięków; także w kwestii głośności. Melodia przekonująca; syntetycznie urokliwa. Klimat błogi; beztroski... :)
"-": jest krztynę jednolicie (szczególnie Beat); w tle słyszalne minimalne, odległe a'la "pyknięcia", np. 1:04/1:09... Lecz, to już nieistotne Jacku, bowiem jak piszesz, jest to...

Cytat:"Utwór, do którego utraciłem projekt Smutny dlatego go nigdy nie skończę"

Hmm... Sine pennis volare difficile est. ^^