MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Guten Tag! Witam! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Guten Tag! Witam! (/temat-guten-tag-witam)



Guten Tag! Witam! - Szeeeejdi - 10.05.2016

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem Patrick, w tym roku będę miał 19 lat. Urodziłem się w Essen (Niemcy), w wieku 6/7 lat się przeprowadziłem do Polski. :) Moja przygoda z muzyką zaczęła się już jako niemowlak. Ojciec jest muzykiem (saksofon), bardzo chciał abym poszedł w jego ślady, więc rodzice mnie zapisali do muzycznego żłobka. W wieku 5/6 lat miałem styczność z pianinem, jeździłem do szkoły muzycznej. Potem przeprowadzka i jakoś wyszło że przestałem się uczyć na instrumencie. W Polsce zacząłem chodzić na prywatne lekcje nauki gry na gitarze w MDK, jednak po jakimś czasie przestałem. Jednak dziś zdarza mi się sobie coś zagrać jak np. intro "Kryzysowa Narzeczona" czy słynną melodię "Smells Like Teen Spirit".

W czasie gimnazjum miałem kolegę, który robił bity pod rap i bardzo mnie to zaciekawiło. Ściągnąłem FL'a, kolega nauczył mnie podstaw. Z początku wiadomo nie było łatwo, z czasem był level up, odrobinę lepiej i robiliśmy z kolegą beat battle (bit na tym samym samplu) dla zabawy ;P

W liceum nawiązałem kontakt z jednym z założycieli fanpejdża promującego lokalną scenę hip-hopą i małe Beat Battle weszło oficjalnie w życie na głosowanie. Konkurs trwał regularnie, było więcej członków, jednak potem ciężko było z czasem i zostało zakończone. Aktualnie jestem w United Label i współtworzę kanał Octavan, który będzie niebawem dostępny.

Moje doświadczenie z Fl'em sięga 5/6 lat jednak bywały przerwy. Zaczynałem od rapu, zaś potem z kolegą robiliśmy dla jaj "Techno?" i od tego zaczęła się moja seria "Techno Bangier". Z czasem nabrałem doświadczenia w wtyczkach, melodiach itd. , gdyż wcześniej się zajmowałem tylko samplingiem. Aktualnie robię Rap (Oldschool, Newschool) , Dubstep, Breakbeat i nie wiem jak nazwać resztę Dance? Trance? Zazwyczaj te gatunki łączę razem. Zawsze tworzyłem pod ksywą "Schade" i nadal jej używam do Rapu, aczkolwiek gdy robię inne gatunki używam imienia i nazwiska.

Natrafiłem na stronę przez przypadek, zobaczyłem TOP 7 kwiecień, abym mógł zobaczyć musiałem się zarejestrować, ale nie żałuję. Mam nadzieję że poznam ciekawych producentów, będziecie mi mogli pomóc tak samo jak ja i wam ;)

Na stronie mam "Szeeeejdi" wzięła się ona z założenia przeze mnie Instagrama (Szejdi było zajęte). Spodobało mi się :D i używam jej kiedy podróżuję po internecie :P
Jeśli chodzi o muzykę to lubię prawie wszystko, zaczynając od Soul, Funk po Rap, Rock Punk kończąc na dance, breakbeat, trance. Interesuję się także kinematografią, kiedyś kręciłem serię filmów z abstrakcyjnym humorem, także po mamie fotografią i montażem oraz piłką nożna. Myślę że to wszystko, troszkę się rozpisałem :D


RE: Guten Tag! Witam! - Recoil83 - 10.05.2016

Witam, ciekawy masz życiorys, też mieszkałem w Niemczech 9 lat w Burghausen (wszędzie blisko), ale tam jest coraz gorzej, a tu mam dom, miło że nie skupiasz się tylko na jednym gatunku muzyki, bo w ten sposób można się zaszufladkować, napisz 10 postów i możesz zaprezentować swoją twórczość. Pozdrawiam <gorolwito>


RE: Guten Tag! Witam! - OProject - 10.05.2016

Piona xd


RE: Guten Tag! Witam! - Zirds - 11.05.2016

Witaj na Forum.

Nie chwal się, że "ściągnąłeś FLa", bo piracenie nie jest niczym dobrym, czym się można chwalić. Lepiej w sumie by to brzmiało gdybyś Kupił. Ludzie by zazdrościli ;)


RE: Guten Tag! Witam! - Szeeeejdi - 11.05.2016

Zirds oczywiście masz rację. :) Teraz tworzę dla swojej satysfakcji, jeśli będę miał trochę grosza oczywiście że kupię FL, już z samego szacunku za to, że mogłem spędzić tyle ciekawych godzin w tym programie :)


RE: Guten Tag! Witam! - K - 11.05.2016

MusikProduzenten.de


RE: Guten Tag! Witam! - RaNi/Works - 11.05.2016

(11.05.2016, 15:03)K napisał(a): MusikProduzenten.de
Spokojnie... Germanizacja była daaawnooooooo dawnodawnodawnodawno temu XD

Także tego.
Widzę że regulamin przeczytany, nie widzę żadnego linku i tym podobnych także wielkie propsy! ;)

Wincej takich użytkowników!

Witamy ciepło na forumowisku życzę oczywiście dobrego pobytu na nim c:


RE: Guten Tag! Witam! - Voel - 11.05.2016

Jakby to A.Kwaśniewski powiedział 'oprogramowanie powinno być jak wódka, tylko czyste'- :E suchar, ale prawdziwy <why> Sorry, ale musiałem inaczej by mi głowa rozpękła <pompuje>
Edit nie miałem słowa, a dzisiajje znalazłem. pozdrawiam- mój błąd


RE: Guten Tag! Witam! - Zirds - 12.05.2016

Widziałeś kiedyś hardware nie czysty? Znaczy piracki?


RE: Guten Tag! Witam! - Knifeman - 12.05.2016

(12.05.2016, 7:04)Zirds napisał(a): Widziałeś kiedyś hardware nie czysty? Znaczy piracki?

Kradziony