MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 (/temat-nowy-styl-forum-do-wyboru-light-16)

Strony: 1 2


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - MariQ - 16.05.2016

(16.05.2016, 7:34)K napisał(a): Tło waży dwa razy mniej niż Twój avatar. ;)

No to ok, cofam ten argument, ale i tak moim zdaniem lepiej by wyglądało z jednolitym :)


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - Xorbolanid - 16.05.2016

To boxy musza byc ciemniejsze. czcionki tak samo... proponuje tak:

Dla tekstow zamiast #777 to daj #444
dla boxow daj moze #eee?


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - K - 16.05.2016

Nie.


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - Quban - 16.05.2016

Również jestem zdania, że po za poprawkami, które chciałbyś wprowadzić, ciemne tło powinno zostać.


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - Xorbolanid - 16.05.2016

Tak.


Styl jest oczojebny i nieczytelny. Dobrym webdevem nie zostaniesz ;P


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - piral - 16.05.2016

(16.05.2016, 17:21)Xorbolanid napisał(a): Dobrym webdevem nie zostaniesz ;P

może nie chce, ale myślę że to co najmniej miłe, że jest jakaś alternatywa dla stylu forum, niektórzy są wręcz przyzwyczajeni do jasnych stylów


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - L.G. - 17.05.2016

Nie jest źle, nawet jestem zmuszony go używać. Co się stało z czarnym motywem, cała strona się rozjechała na Firefox. Na jasnym motywie wszystko ok :(


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - K - 17.05.2016

Pewnie wiele razy będzie trzeba jeszcze powtórzyć: CTRL+F5. ;)

Jedyne co zauważyłem w Firefoksie, to delikatnie rozjechane górne menu. W ciemnym stylu wszystko jest jak było.


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - HybridRaven - 17.05.2016

zmienilem sobie na jasny styl aby obadac co i jak i powiem szczerze ze jak lubie poprzednia wersje, to ta jasna tez jest niczego sobie.... kwestia przyzwyczajenia sie ;) chyba zostanie jasna.....


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - Recoil83 - 17.05.2016

Ja wolę ciemną wersję, ta jasna szczególnie w nocy razi w oczy.


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - Zirds - 17.05.2016

Rewelacja jest to białe forum. Po chwili przeglądania jednak trochę oczy bolą bo czcionka jest za jasna, a kontrastujący z białym tłem kolor niebieski (belki forum) także źle wpływa na oko. Można spróbować z doborem jakieś jaśniejszej palety kolorów pasującej do tej śnieżnej bieli. Można by było użyć jakiegoś łagodnego pastelowego koloru odcieniu niebieskiego - patyna #6EBE9F, akwamaryna #7FFFD4, lub użyć całkowicie innego koloru także w palecie pasteli - jaśminiowy #CDEBA7, miętowy #BCE27F, mosiądz #D4C279.

Warto próbować, a nuż będzie więcej opcji kolorystycznych do wyboru.


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - Vampir3 - 19.05.2016

To coś [Obrazek: triangles.jpg] w tle nie pasuje. Za bardzo razi w oczy :P Reszta ok jak dla mnie. Sam bym coś dopasował ale zabawy z grafiką to były dawne czasy. Tło zmień bo reszta OK


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - trance - 29.05.2016

mi się podoba ciemny lepiej widać na nim jak coś to bym zmienił ramki na biało i napis music producers.pl


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - defol - 16.06.2016

Jasną wersję poproszę, nawet bez tego dziwnego tła. Tylko zwykłe białe. Przy czarnym bolą oczy. Zbyt duży kontrast. To co najbardziej mi przeszkadza na tym forum to właśnie te czarne tło.


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - Zirds - 16.06.2016

To sobie przełącz ;)


RE: Nowy styl forum do wyboru - Light'16 - MC Project - 29.06.2016

Moja propozycja to kolor grafitowy,nie bedzie tak czarno i nie kuje tak w oko jak biel :)