MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan (/temat-hip-hop-m-barczyk-nie-wiem-jaki-mam-plan)



M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan - M.Barczyk - 22.05.2016

Spokojny niedzielny beatmaking, wykorzystałem fragment acapelli z utworu mojego kolegi (Fonciak - Coś wisi w powietrzu 2), może być czy zamuliłem za bardzo? :P


Nie capslockujemy ;_; i jeszcze prefiksu zapomniałeś :/
RaNi/Works 22052016/2049



RE: M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan - Voel - 23.05.2016

Coś na początku kłuje leciutko w uszy od 0.0 do 0.15 w intrze.
To klapnięcie mi się podoba, ale później doszedłem do wniosku, iż trochę zaczyna mnie irytować, chyba trochę też jest za głośno. Wokal czad i kick też ok.
Na pewno to skończony utwór z czasem 1.30 ?
Nie wiem więcej nie potrafię napisać, pozdrawiam M.Barczyk


RE: M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan - M.Barczyk - 23.05.2016

Aaa, przepraszam za capsa, to było nieświadomie :-) Tak, wiem,że 1:30 to króciutko,ale wiem,że już nic nie będę grzebał przy tym więc nie zamieszczałem tego w dziale dema, dzięki za opinię i również pozdrawiam! :-)


RE: M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan - Maciek - 23.05.2016

Ciężko się wypowiedzieć na temat tego numeru z perspektywy konstrukcji i schematu - bo 90 sekund to bardziej pod skit podchodzi. Jeśli bym go w ten sposób traktował, to jak najbardziej na plus - udało Ci się stworzyć ciekawy klimat tym wokalem i reszta dźwięków. Jeśli chodzi o brzmienie, to nie słyszę nic co by mogło irytowac


RE: M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan - Shabboo Harper - 24.05.2016

Ekscentrycznie "wciągające"; nieśpieszne; "hipnotyczne". Podoba mi się; zwłaszcza Hi Hat'y ogromnie frapujące w swym "metalicznym" wydźwięku... Michale, czasem "krótko" też jest przyjemne... ^^


RE: M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan - banglabejs - 24.05.2016

Chyba tylko perkusji nie potraktowałeś riwersem :D clap i hi hat są przeprzyjemne, stopa mi odbija od całego klimatu. Brakuje mi też jakiegoś basu, nie żeby grał przez cały czas tylko od czasu do czasu jakiś bass drop czy slide czy coś, wtedy by to dodało troche energii. 3* ziom!


RE: M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan - M.Barczyk - 25.05.2016

Dziękuję wszystkim za opinie, wiem,że kawałek bardzo krótki i słusznie Maciek powiedział, bo myślę,że należy to traktować trochę jako taki skicik itd.

Banglabejs racja, z tym,że reverse tutaj jest praktycznie gdzie tylko się da,ale szczerze ten sampel jak dla mnie dopiero właśnie na reversie stworzył odpowiedni klimat bo grając normalnie był totalnie bez szału, w sumie nie ma co się dziwić, bo to był sampelek z jakiejś takiej plastikowej japońskiej piosenki popowej :D Z tym bassem kombinowałem sporo,ale to chyba nie mój dzień był bo nie mogłem wymyślić niczego lepszego niż takie subtelne 808 :D


RE: M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan - GY4 - 26.05.2016

Tlo bardzo fajne.Atmosfera przyjemna,taka do odplyniecia:)Bicik rusza sie delikatnie jak te fale na morzu bez kitu hehe...co mi za bardzo nie siada tylko,to te spowolnione wokale.Jakos nie przepadam za tym manewrem w tym gatunku.Ale to tylko moja opinia.Ogolnie 4.Pozdroo


RE: M.Barczyk - Nie Wiem Jaki Mam Plan - mario995 - 30.05.2016

Klimat jest bardzo fajny, perkusja świetnie pasuje, wokal po lekkiej obróbce ładnie się wkomponował. Szkoda tylko że tak krótki jest ten utwór
Tak czy inaczej zasłużona mocna 4 ;)
Pozdrawiam