MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Skyline - Desert highway - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Skyline - Desert highway (/temat-progressive-skyline-desert-highway)



Skyline - Desert highway - tobik1980 - 4.06.2016

Witajcie, wrzucam coś w moim stylu :) Pozdrawiam!



RE: Skyline - Desert highway - KOT - 4.06.2016

fajnie ten pad w sidechainie siedzi później tworząc cudowny background który jest dla tego tracka kluczowy. Pluck się miło rozwija i jest przyjemny. Bass i stopa odpowiednio siedzi. Perkusja na propsie pasuje idealnie. 2.03 fajne te pianko arp. I teraz tak. Wymieniłem wszystkie elementy tego utworu. Dosłownie. Troche tego mało ale to nie szkodzi tak bardzo jak ubogość aranżacji. Przydałby się jakiś klimatyczny break i outro. Jakieś urozmaicenia. mix na 5 ale mimo wszystko daje 4 :) pozdrawiam


RE: Skyline - Desert highway - Adamzzz - 4.06.2016

Wkręcający klimat, podoba mi się ten Twój styl. Kawałek idealny na lato albo jak to się mówi czill xd
Co niestety nie zmienia faktu, że użyłeś chyba najsłabszego clapa jakiego w życiu słyszałem xd Nawet jak na czill klimaty, bo mimo wszystko miło jest jak muzyczka gra łagodnie i powoli, ale nie można też przesadzić ;) Bo się w końcu uśnie xd
Dla mnie jest 5/5. Sie podoba sie :D


RE: Skyline - Desert highway - calldetenes - 5.06.2016

Fajny ten kawałek, ale rzeczywiście trochę za mało urozmaicony. Prawie cały czas przewija się ten sam motyw. Mimo wszystko wpada w ucho więc daję 5


RE: Skyline - Desert highway - Shabboo Harper - 10.06.2016

Chwytliwe :). Tak jędrnie ułożony Beat intryguje. Mięsisty Bassline; trochę "przykryte" melodyjne piano i (zbytecznie tak) wszechobecny (Vocal) Pluck to główne pierwiastki Twego tematu. Jest fonicznie, ekspresyjnie i... monotonnie. Zgodzę się z KOT'em odnośnie aranżu. Aż żal, iż tak przyjemny w swym klimacie utwór jest pod względem swej treści nadto "skromny". Jakiś poważny minus? Miks jest zbyt cichy. Sugeruję "podgłośnić" poszczególne ścieżki plus wykończyć całość właściwą kompresją. Tobik, Twój "Desert Highway" cechuje spory potencjał. Serio (!).
PS. Również Ciebie pozdrawiam... :)


RE: Skyline - Desert highway - Z3KE - 15.06.2016

Motyw chwytliwy i klimatyczny fakt ;) Wszystkie brzmienia dobrze ze sobą współgrają. Stopa i bass idealnie do siebie pasują ale reszta drumsów średnio mi się podoba (jest zbyt jaskrawa i trochę zbyt płaska). Przestrzeń również w porządku. Aranżacyjnie nie za krótko ale również nie za długo czyli tak w sam raz. Podsumowując - przyjemny dobrze wykonany utwór :)


RE: Skyline - Desert highway - Brisk Bullet - 15.06.2016

Zgadzam sie z kolega, ze clap do wymiany i przydaloby sie dodac jakies lekkie bebny lub ''drumfeels'' do tla utworu. Oprocz tego jest tylko szczegol na 1:00 rzucajacy sie w ucho. Jest to taki drazniacy ''punch'' stopy ze stabem chyba, dajacy troche nieprzyjemne wrazenie.

Nie jestem fanem ''progressive'' house, ale twoje melodie sa naprawde cieple, lekkie i sloneczne.
Ja jestem za. Tak trzymaj;)


RE: Skyline - Desert highway - tobik1980 - 22.06.2016




RE: Skyline - Desert highway - Shabboo Harper - 22.06.2016

Hmmm... bez Twego komentarza. ;) Słusznie, czasem takowy jest zupełnie niepotrzebny...

Cóż; powtórzę:

Cytat:"Tobik, Twój "Desert Highway" cechuje spory potencjał. Serio (!)."

Serdecznie Ci gratuluję Release'u! :)